Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm hry co davaj zadara jsou dobry:)skoda ze az na dead nation vsechny mam:(
  • Tak ja pojdem do infamous a wipeout *2*
  • Já jsem příjemně překvapenej. Už jen to, že daj na výběr 2 hry je fajn. Čekal jsem spíš nějaký blbosti a ne AAA tituly (i když starý. Ale pořád výborný).
    Fakt nějak nerozumim těm, co to považujou za výsměch nebo podraz ze strany SONY.
    • Naprosto souhlasim, sice starsi, ale porad skvely hry a muzem byt vubec radi, ze Sony nam jako omluvu neco da.
  • To jsou teda pecky za odměnu :D No, ještě že to jde už z domu pryč.
    • Co by sis chytraku jako predstavoval? Radsi by si aby Sony nedala nic a mohl prudit jeste vic co? Jsem taky rad ze ti to jde z domu pryc o dalsi sanci navic nepotkan online cloveka jako si ty.
  • Ryba9
    Neomlouvejte se, neděkujte za trpělivost a už to sakra nahoďte.
  • V duchu som očakával nejakú NHL zadára ale to by som chcel asi veľa :P
  • to je toho, pcckari maji od sluzby pajritbej hry zdarma porad
    • a ty si jako myslis ze lidi co maji stejsna nemaji doma pc? :D
      • ne, nemyslim, a proc proboha pouzivas slovo stejsna, vzdyt to jak z ust nekoho, kdo posloucha akona nebo justina bibra
        • hlavne ze tvoji pcckari jsou oukej.. :D
          • hmm pravda, taky je to debilni slovo:D
        • chtěl si říct ejkna nebo džastina bíbra
    • Svätá pravda...
      • A co ze to maj ty pcckari? Pajritbej? :)
  • no bliju ze sony co to je za odmenu sprostou??:D se pos...... no nic PS 3 prodavam to je jeste horsi nez Microsoft
    • Vždy se najde někdo komu se nic nelíbí. Kdyby mu dali za to že psn měsíc nejela milion, stejně by mu to bylo málo. Taky se mi ty hry moc nezamlouvají ale co. Pokud chceš nějakou jinou, tak si ji kup.
    • keny11
      To je dobře že jí prodáš v rukách blbce je jí škoda.
  • Tak vyber her celkem prekvapil, cekal jsem nejake hry, ktere byly na Storu za 100kc, PS plus na 2 mesice tem, kteri si to predplaci jakbysmet, puvodne jsem cekal, ze dostanou take jen mesic... Tak aspon neco!
  • Takovy vykopavky, Sony si z nas fakt dela p*del :/
    • ani ne mdfkre, natelogan mi jako jediny podal relevantni a presnou informaci narozdil od tvych bezduchych zvastu a ja mu za to timto dekuji :)
    • keny11
      Uklidni se! Je jasný že všem se ty hry nemusí líbit ale rovnou je nazývat vykopávkama to je trochu moc.
      • tak jsou to vse par let stare hry, jejich cena se dneska pohybuje tak kolem 200 korun, navic je pochybnost o tom jestli budou fungovat az vyprsi platnost PSN+
        • zadna pochybnost neni, ty mas jen ty.. a stare hry neznamenaji spatne, vse to jsou vyborne hry..
          • tak to jsem rad, protoze treba Infamous zakopeny pres PSN+ prestane fungovat pokud vam platnost PSN+ vyprsi, ale kdyz tady Usama a ten druhy jouda ma spolehlive informace ze to tak urcite nebude, jsem jenom rad :)
            • jenze chlapecku ty hry nikdo nebude stahovat prez ps+ natoz kupovat.. :)
            • hehe natelogan ťe utrel.. :D
        • keny11
          Ta pochybnost je ale pouze v tvé hlavě. Jistě že budou fungovat.
    • naopak, já su velice mile překvapen (:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit