Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi HoMaM 3, ETS 2 nebo StarCraft 1..

  • cmd42

    Half-Life 3

  • snejky

    Nebyl by lepší IDCLIP? Zombie nikdy neví.

  • ravux

    Pokud bych tam byl online, tak Rocket League. Pokud offline, tak je to jedno, pac jakakoliv single-player hra je z hlediska vecnosti efektivne stejne peklo. 

  • Konkretni tezko rict, ale kdyby slo zkombinovat zakladni nekonecny koncept Hellgate London (ktera mela ovsem naprosto otresnou akci samu) s akci, intenzitou a pocitem boje z Doom Eternal a prostredim, geniem loci a atmosferou stridave Rapture, Columbie, Warhammeru 40 000 a ne-pozemskych mist Doomu, pripadne jeste dalsich depresivnich steampunkovych a gotickych dystopii s tim, ze by se nepratele nekombinovali, tzn v Rapture by byli jen spliceri, daddyove a roboti, sli by ale glorykillnout a ruzne vesele likvidovat, stejne tak fasisticke straze Columbie atd. Elizabeth suse komentujici dej by byla pritomna, zasoby by shanet nemusela, ty by se opatrovaly pilou.

  • Dreams? :-D

  • Pánové, uvědomte si to všichni, jak jste tady, to se netýká jen pana Hlavsy.Je zakázáno cokoli brát s sebou do hrobu.

  • drasta

    Asi neco jako DCS nebo IL2... mel bych spoustu casu se ucit :D

  • Iba jednu, by nešlo. ale určite Mafia: City of Lost Heaven, to je u mňa top, na piedestále. , Age of Empires jednotku, prvá hra ,čo ma zasvetila do sveta stratégie :) a do tretice asi nejakého Assassina,len neviem ktorého :)

  • Cities Skylines bych vzal. Téměř nekonečné možnosti i s editorem kdy si sami namodujete hru a máte celou věčnost se to naučit. ale nějaký TTD nebo Diablo II bych bral taky

  • Nevím jistě co bych si vzal do hrobu, ale vím naprosto přesně co bych si nechal vytesat na náhrobek!

    IDDQD

  • Mart9

    Dreams ještě není tak rozšířené, že ho nikdo nikde neřekl? Já jsem to teda nehrál, ale jestli si tam můžeš vytvořit, co chceš, je to jasná volba. Obzvlášť, jestli mají na onom světě internet.

  • Ilusiveman

    Pokud bych si to omezil na MMO, tak dle délky, intenzity a hloubky závislosti, tak Lineage C3. 

    Byl jsem Nuker s hoarding disorder a moc jsem si tu dobu užíval. Dobrej Matrix, tisíce hráčů...

  • Lukass

    Divinity OS 2, hra co v dnesni dobe pusobi jako zjeveni.  

  • Marines

    No, jen jednu hru(?), tak to by mne asi na druhé straně s prominutím "jeblo". Každá hra se po čase ohraje a přestává být žádoucí, takže do věčnosti alespoň s plnou knihovnou a stálým přístupem na herní servry.....!

  • iSpirit

    souhlas, mmorpg je dle mého jediná, logická volba a wowko zase asi nejlepší volba z mmorpg. Pak ještě FF XIV.

  • world of warcraft. starého contentu je tam habaděj, nový obsah pravidelně dodáván, datadisky jsou prakticky nové hry, takže o zábavu je furt postaráno. a jelikož nejsou specifikována pravidla, tak pokecat přes chat s lidma co hrajou? to je prakticky záruka pokecat si s blízkými i po smrti.

  • Iosephus

    Age of Empires II DE

  • Nikdo Bezejmennyho?

  • Johnny

    Skyrim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit