Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čekej a kup si Rising Storm - multiplayer původní hry ti daj zadarmo =)
  • Jak to tedy je, bude se tenhle přídavek platit? Dostanu k němu plnou hru zdarma, nebo jak? Chtěl jsem si zrovna koupit Red Orchestra 2, teď nevím jestli mám čekat. Diky za radu.
  • Můžu potvrdit. Na zkoušku jsem si po hraní RO2 pustil Darkest Hour, což byl mod který jsem u RO1 trochu zanedbával. A byl jsem překvapen jak dobře to oproti RO2 funguje. Ta jednoduchost a celkem pomalé tempo je nepřekonatelné. RO2 je strašně překombinované. Myslím že k RO2 se už vracet nebudu.
  • Tak Rising Storm podle videa vypadá zatim parádně. Už se těším!
  • Navíc mě velice těší laskavost autorů. Kupte si datadist a dostanete multiplayer původní hry zadarmo. To by třeba Activision v životě neudělal. Ten by celý datadisk rozdělil do DLC a za každou mapu se platí hezky zvlášť a pěkně tučně.
  • Neuvěřitelně se těším. Především na hru za Japonce. RO 2 je pro mě naprostá srdcovka. Ty řeči, že se jedná o naprostou arkádu jsou zcela zcestné. Podle mě je RO 2 ještě reálnější, než její předchůdce. Například vyladěný zpětný ráz - v RO 1 například špagin kopal jak kdyby střílel .357 magnum. Další věcí je daleko lepší ovládání například možnost střelby BĚHEM zaměřování. V RO 1 když po mě někdo střílel jsem měl 2 možnosti - a) střelba od boku (velká šance že minu) b) zamíření a to je ten problém, protože než ten chlapík dal zbraň k líci, tak jsem byl dávno po smrti. Navíc ve chvíli, kdy jste zadali vojákovi příkaz ještě než dokončil druhý tak ho již nesplnil. Ano RO 2 není NAPROSTO super reálná ale pořád je reálná dostatečně a mezi těmi současnými FPS nesmysly je to naprostý klenot. Moc se těším! In country Vietnam taky nevypadá špatně.
  • To je zajímavé, já jsem třeba dlouholetý veterán Red Orchestry, strávil jsem u té hry fakt mnoho volného času a přesto ta zmiňovaná konzumná srágora BF (v mém případě Bad Company 2) mi příjde lepší než RO2. Sice ze srdce nemám rád arkádové střílečky, ale v BFBC2 je prostě dobře vychytaná hratelnost a celé to moc hezky funguje, narozdíl od RO2, která se tváří jako realistická hra, ale přitom je to jen taková těžší arkáda zabugovaná skrz naskrz, ale i tak ji občas hraju...
  • S tím souhlasím, u DH jsem strávil dost času a byla to pecka, jen mi tam trochu vadila velmi kolísavá kvalita nových věcí - prostě něco bylo skvěle udělané a něco úplně na pytel. Ona ale i RO1 je u mě o několik levelů výš než RO2, které ani po roce patchování nefunguje pořád tak, jak by mělo.
  • Ne, jak nějaký pos*aný COD.
  • Si zas na chvili odpocinu od http://www.moddb.com/mods/forgotten-hope-2
  • Je to skvelá hra, som zvedavý, či budú robiť rozdieli v cene medzi užívateľmi, ktorí si kúpili hru ešte vtedy keď to bola nedorobená zalagovaná a neoptimalizovaná záležitosť, teda mnou a tými ktorí si to kúpili až keď už to bolo v goty edícii, kde boli vychytané takmer všetky muchy.
    Každopádne na tento datadisk sa nesmierne teším, končne si budem môcť zastrielať s m1 garand :)
  • RO2 se nedá svou hratelností srovnávat s Darkest hour (modifikace RO1)...každý kdo to hrál, by tohle potvrdil.
    Takže spíš moje pozornost směřuje sem http://festungeuropagame.com/
  • No, já se k RO2 vrátil asi po půl roce a musím říct, že se mi hraje dobře: už tam v podstatě nejsou žádné bugy, komunita udělala pár dobrých map a classic mod baví.
  • U mňa je RO2 klenot a najlepšia FPS posledných rokov, 100x lepšie, ako konzumné srágory typu BF a COD. Škoda toho trochu predčasného vydania, plno hráčov to zbytočne odradilo, ale aj tak je komunita až prekvapivo silná, čo ma teší. A tiež tanky sa moc nepodarili, tie boli zábavnejšie v starej RO, zato pechotné boje sú luxus.
  • Stačí si v nastavení v záložce Audio zatrhnout Use native voices a vojáci budou mluvit německy/rusky.Jinak i na normálním public serveru se dá najít pár zkušených hráčů a hned se to hraje týmověji.
  • Paulcz
    Hlášky jsou už opravené patchem a dá se to nastavit v menu. Patche hodně věcí opravili a přibyl i RO1 like mód. Mapy od hráčů jsou po málu a nevím no, mě se dvojka nelíbí a nebaví mě. Zlatá jednička
  • RO2 se mi v celku líbila byla to pěkná hra a teď se těším na RS už se těším až budu moct masakrovat Američany :D a chci vidět Banzai Charge :)
  • Jako musim rict, ze me ro2 bavi vice nez bf3, je to fakt skvela hra a rs beru,skoda ze az pristi rok.
  • Shaker
    Presne tak a pak to vypina s tim, ze je to kravina... Jenze kdyz jim nekdo do hlav porad cpe, ze kempeni je spatny (ne, opravdu neni spatny, je to taktika), tak neni co se divit. Skoda, ta hra je fakt skvela, ten datadisk na 90% beru.
  • Shaker
    "Scheiße, panzer!" je absolutne bezkonkurencni hlaska za poslednich par let

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit