Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic moc..
  • Odulin
    Monster Hunter jsem kdysi zkoušel na PSPčku, ale nějak nepřeskočila ta jiskra. Takže včera v noci koupeno a dnes bude další rande po víc jak 10 letech. Tuším, že to třeba úplně nedopadne, ale šanci jí prostě dát musím. :)
    • Zajímavé hledat jiskru tam kde ani minule nebyla, v základu se nezměnilo totiž nic. Přibylo pár mechanik, grafické pozlátko ale to bude asi tak vše.
  • Switch verze se náhodou nechystá?
    • Na Switch naštěstí kašlou :) ale je možný že tam udělají starší díly.
    • v 2D grafike
  • a proč tam ta zvířata vlastně zabíjíte, ma to nějaký důvod?
    • Prochazite ekosystem ostrova a lovite je z rozličných duvodu, některé se premnozily, jine zmigrovali do jinych oblastí a ohrozuji tamni druhy, dalsi ohrozuji prirodu jako takovou a samozrejme nektere pro suroviny k vaření. Rada, nehrajte hru hladový, kdyz vam kocicaci uvari jidlo, sbihaji se mi sliny v RL a manzelka musi uvarit taky. :)
    • Zabíjíš jen ty kusy, které ohrožují tvou vesnici nebo až příliš napadají její obyvatele. Lovcům se pak vypíše odměna za případný odlov.

      Ve výsledku děláme to stejné i v reálném životě. Vlci by mohli vyprávět, oh wait..
    • 0011
      Děláš si z nich lepší zbraně/zbroje, se kterými máš šanci proti silnějším/chytřejším monstrům. Hrál jsem jenom starší díly, ale v podstatě jde o kooperativní lov kde jediné co můžeš zlepšovat je vybavení a pak sám sebe jako hráče čím líp ti hra jde a hodně hratelnost ovlivňuje jestli máš dobré lidi v týmu. Pokud plánuješ hrát jenom singleplayer tak tě to nevydrží bavit dlouho, pokud si chceš zahrát dobrou kooperaci tak je to skvělá volba
      • No já tenkrát na psp nahrál i sólo stovky hodin :-D
        • 0011
          Já nahrál na 3ds desítky hodin, ale na tohle se těším nejvíc, ještě uvidím jak to na pc budu hrát, tohle bych si rád dal s myší ale jestli pokakají ovládání tak holt sáhnu po gamepadu
      • On asi myslel že ta hra není zrovna ekologická.
        • jo no, já ani ve Skyrimu nezabijim vlky a medvědy, vyhnu se jim když to jde

          takže tady je to prostě zabíjení pro zábavu bez účelu, to se mi docela příčí, ale co čekat od národa, který ještě ve 21. století provozuje lov velryb, tak nevím, kdo je v té hře monstrum

          neni tam třeba nějaký pvp, že bys mohl monstra před těma lovcema bránit? *4*
          • 0011
            Ne takovouhle greenpeacárnu ještě nikdo nevyrobil. Já teda problémy se zabíjením jedniček a nul měl tak maximálně u manhuntu. Lov velryb (těch skutečných) odsuzuju taky, stejně jako bych v životě neukrad auto, ale nebudu kvůli tomu v GTA chodit pěšky. Pokud chceš zachraňovat imaginární monstra tak jediná šance je že přesvědčíš svoje neimaginární kamarády aby si to nekoupili *3*
            • 0011
              V pohodě, to beru taky znám osobně lidi co s podobnými věci mají problém i ve hrách. Já je beru především jako prostor kde si můžu dělat věci na které bych v reálu neměl morálně ani fyzicky, třeba jako vymlátit celou enklávu Brotherhood of Steel ostnatým boxerem *1*
            • mě bylo třeba líto i monster v Shadow of the Colossus, ale tam jsi měl alespoň nějakou motivaci, že chceš zachránit milou a tak, tady ani to ne, bezdůvodné bezduché zabíjení nevinných tvorů se mi nelíbí v žádné formě
  • A víkend v prdeli, no potěž.
  • Dark Souls: Jurassic Park
    • az na to ze monster hunter je asi o 10 let starsi
      • To je ta generace, která začala na Dark Souls...
        • já jsem ročník 1991.. začínal jsem na Quadraxu..a před Monster Hunterem byla kupa lepších her *3*
          • jojo a proto si zmínil dark souls viď

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit