Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A čo M.A.V.? Pozerám, že už je to v bete, neskúšal niekto?
  • Skoda ze sa o tej hre pise az ked konci. Ked bola ziva sa o nej nepisalo. Zrejme tie hry zabil World of tanks a dalsie podobne hry, ktore maju masovy uspech a toto moc hracov nehralo.
  • Tak kdypak pojde SC ...
    • to ty už tu nebudeš
  • Inquisitor
    A co ten nový MechWarrior, to už odpískali nebo se na něm ještě dělá?
    • victor
      Hawken byl jedinej pořádnej nástupce Mechwarriora . To co kutí Piraně je prostě hnus a jen stěží hratelná P2W blbost se jmény legendárních klanů a mechů ... prostě u mne to vyhrál na plné čáře akčnější Hawken , takže je mi docela líto jak dopadl :/
      Uvidíme jak dopadne strategický Mechwarrior od HarebrainedSchemes , tvůrců adventure/turnbased Shadowrunu ...
      • Souhlasím s CursedSlayerem, rozhodně není pay2win
      • Hawken je s "mechama" ale jinak je gameplay her úplně jiný a říct že je to nástupce Mechwarrior je přinejmenším odvážné.
        A Piraně teď kutí MW5(tuším) a jinak stále jedou Mechwarrior Online. O MWO říct že je to P2W může jenom někdo, kdo to nehrál. Jediný co si za peníze koupíš jsou některý typy mechů a že by byli OP...heh, to fakt ne a když se náhodou někde utnou, brzo toho mecha nerfnou a strovnaj do latě s ostatníma. Jediný co si koupíš za reálný prachy jsou hero a champion mechové, ale označit je OP když ti tam v podstatě například přdají jeden hardpoint nebo je jinak umístí, to ne. Pokud máš premiák u MWO, dostáváš +50% peněz a +50% expů, ale rozhodně to není výhoda v samotné hře. Vydržíš stejně, dáváš stejně, jenom tě tolik nemrzí když to projedete.
  • Mrzí mě, že to dopadlo s Hawken takhle, hra měla koule, IMO nejimerzivnější mecha gamesa s pořádnou dávkou adrenalinu. Parádní audiovizuál a oldschool unreal-like gameplay. Chvíle kdy mech táhne z posledního a všechno na vás řve, že další dávka projektilů vás pošle na smeťák byla k nezaplacení. Jediné co mi ve hře chybělo byli hráči na evropských serverech.

    Systém monetizace byl až moc stědrý, všechno zásadní šlo koupit za in-game měnu. Necítil jsem se, že by mě někdo drtil premium contentem - až na D-Vulkány to bylo zlo, ale šlo to koupit relativně brzo.
    Moc se o Hawkenu nepsalo, což je asi taky jeden z důvodů, proč to nikdo nehrál.

    Když už nic jiného, tak v Hawkenu jsem se setkal s nejpřátelštější komunitou na kterou jsem kdy v PvP hře narazil. Hawken mi bude chybět.
    • Jsou to zajímavé paradoxy. Agresivní mikrotransakce jou napříč hráčskou komunitou ozačované jako zlo, ale když je to naopak tak to očividně taky moc nefunguje
  • Hawkend
  • Realita je taková, že platící hráči platí hru i za ty neplatící.
    • Realita je takova, ze ti neplatici hraci pracuji pro provozovatele hry a davaji duvod tem platicim aby vubec neco platili, protoze jinak by nemeli s kym hrat.
  • Jack1947
    Klasika, nejdřív to jakž takž pak s jídlem naroste chut a vlastně proč nepřidat premioum blbosti a munici a jiné blbosti za reálné prachy... asi takhle jediné kde to bude procjázet sou hry které mají základ v esportu tam je úbytek hráčů tížit nemusí přece turnaje atp bohatě vynahradí nějaké "ztráty"

    To se dělo před lety MMO a jiné prostě dojeli na nenfunující systém který odradil dostatek hráčů... já jsem pro FAir and Square - Aby nebyl neplaticí hráč tolik znevýhodněn ale zatím většina her ( vyjma MOBA a některých fps) to tak nemá... ale endless grind s tím že abych grindil třeba musel mít štěstí na gear no tfuj. Takže jediná alternativa k mechům/robotům je Titanfall ( možná že za rok tu budou ty jiné hry) nekompetentní přístup vyvojářů už zlikvidoval spoustu her... jakmile se začne kašlat na komunitu normálních hráčů jde to od desíti k pěti tady možná narazil i obsah nevím když si to přehazovali jak horkej brambor.
    • Zdá sa mi že v každej tvojej vete je nejaká blbost
      F2p hry nie sú charita, nejaké mikrotransakce tam musia byť
      Tvrdiť že premium obsah má šancu iba v esporte je tiež mimo - práve v esporte je treba rovnaké podmienky
      Titanfal je alternatíva Hawkenu? O tom pochybujem
      • Jack1947
        Jestli znáš jiné Mech/ robotí hry online (natož offline) tak si rád poslechnu.
        • Vox Machinae, Project Nimbus, Mechwarrior, Strike Suit Zero, Steel Battalion, Armored Core....
          • Jack1947
            Ohh a těch opravdu dobrých ? navíc z dnešní doby *7*
            • Jj Mechwarrior online jede a poslední rok mě velice chytnul, rozhodně není pay2win ale chvíli trvá než začnete hrát nějak smysluplně, rozhodně to chce TS a skupinou kamarádů. Oproti Hawken je méně akční a více taktický.
            • Ale nejde o to ci take hry existuju ale ze Titanfal nie je alternativa k Hawkenu. Inak myslim ze sa stale hraje mechwarrior online, ktory je priblizne tak stary ako hawken
    • Pokud si dobře vzpomínám, v Hawkenu nebyly žádné premium itemy, které by oponenty stavily do nevýhodné pozice. Naposledy jsem to hrál asi v lednu letošního roku, tak je možné že tam něco nasekali. Všechno gameplay-wise šlo nakoupit za ne-premium měnu. Kupodivu jsem si říkal, že je hra chvílema až příliš štědrá, vydělávat šlo dost rychle i pro mě jako hráče co tomu věnoval tak dvě hoďky hraní denně.

      To jak se stavila firma k vývoji a provozu hry je věc druhá.
      • Jack1947
        Tak jasně tohle byla vyjímka většina her je ze začátku ok ale jak naroste počet hráčů... tak si řeknou a hle že by jsme tam naházeli nějaké věci co půjdou koupit jen za prašule. Problém respkt bankrot je na světě.

        Tady bohužel dojeli sami asi na vlastní blbost. Ukousli se velké sousto a nedokázali ho sežvýkat a spolknout :I
      • Muze mi nekdo vysvetlit proc tento clovek reaguje na Jacka ???
        • Protože ještě nezná zdejší defíčka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit