Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě osobně jela Beta verze celkem v pohodě a bez problémů a byl sem i docela spokojen až do neděle, kdy se začli vynořovat první cheateři s aimbotem a podobně.
  • Chci hrát první světovou, dám si Verdun. Chsi hrát druhou světovou, pustím si Red Orchestru 2, Chci Vietnam, zahraju si Rising Strom: Vietnam. Chci něco z přítomosti, je tu pro mne Squad. A pokud chci něco z budoucnosti, tak jedině nový Unreal Tournment.
    Nějak nevidím místo na trhu pro tuhle "recoil-less" FPS!
    • P.S. A pokud chci něco kompetivního a imersivního s velkým počtem hráčů, vždy můžu dát Arma2+ACE.
  • Jack1947
    No nic, snad tam přidají podporu pro starší CPU do plné verze... protože jsem si už předobjednal.

    Beztak je to vina konzolí, neschopnost vyvojářů se popsaovat s problémem, pak to patchnou a jede to jak vío. COD má jen poupravenou grafiku z roku 2002 - příjde mi to celkem jako výsměch.No jistě, IW nevypadalo špatně mělo hezké exploze atp... ale byl to furt stejnej starej hnusnej engine.

    +To bude zase zasypané DLC... popravdě by mě nenapadlo že už i COD nepojede na starších cpu... čekal bych to u hodně her ale tady teda fakt ne *12*
  • Na občasnou večerní odreagovačku dobré, ale já osobně bych za to dal max tak 600kč :) Full cenu určitě ne, protože už vidím ty DLC na dodatečné a experimentální zbraně, které si ostatní koupí a já utřu nos :)

    Dost mi tam chybí Co-op mise, které byli mám dojem ještě v MW? Škoda, že je tam nedali, dle mého by to přilákalo daleko víc hráčů.
  • neviem či to bola pravda ,ale predošli COD multiplayer skoro nikdo nehral po mesiaci
  • Multiplayer nemastná neslaná tuctovka ..
    Zachrání to snad singl . Věřím že ten bude propracovaný.
    Ale zvukově GOOD
    • Zvuky jsou dost hrozný. Ještě snad z Black Ops. Hudba jak ze Star Wars. Pořád křičí nějaký retard, kde je kdo, co mám dělat apod. *11*
      Edit: Omlouvám se. Ty hlasy jdou vypnout naštěstí.
  • Ty malé mapy a ten chaos je prostě hnus !!!! Mulťák jedině na bojišti battlefieldu.Ale pevně věřím,že singl bude super..
  • Vysvetlite mi prosím vás prečo je slovo krav* zakazané? Zakážete aj komára, pštrosa a slona???
  • Poprvé od CoD 2 jsem si vyzkoušel hru od nich. Samozřejmě jsem hrál za černou nacistku, protože je to ten největší bullshit, co jsem kdy viděl. Přiznám se, že jsem tomu nedal moc velkou šanci, ale tento typ hry prostě vůbec není pro mě :/ Ze střelby člověk neměl žádný potěšení, mapy byly pidi a hráčů po nich ještě méně, žádná šance na dobrou přestřelku - jen běhání a střílení do zad, dokonce i raketomet zklamal :/ Ten zásek sem a tam přičítám betě
    Nechci nikomu házet špínu na jeho hru, ale opravdu mi to přišlo jako hra bez nutnosti skillu. Každý dostane kill na každého, jakmile se trošku orientuje, protože všechno zabíjí tak moc rychle. Chybí mi část hádanky, nebo to prostě není pro mě?
    • Vsak tohle je uplne jina cilovka nez pro klasicke fps hrace. Tohle je v podstate jen strileni cilu v kulisach valky, kdy si to amik pusti z gauce na xboxu na velky tv a je spokojenej.
      • jojo ja si myslim ze to je presne tak. to neni hra pro hrace. nebo lidi co maji aspon kousek vkusu..
        • jamar28
          Je to prostě jen hra pro jiné hráče, než jsi ty. Na tom není nic špatného.
        • a zase tu máme osobu, co má "vkus" a je "hráč" protože hraje izometrická rpg a má nafouklé ego...
          • Mas pravdu, nejhorsi jsou veci od bližžardu.
          • To je predsa v poriadku, ale černoši za Wehrmacht? To ako keby si hral závodnu hru a netočiš v nej volantom, ale prevodovou pákou, alebo čo ja viem čím...
            • však todle cod je trash, ale netřeba urážet lidi co to baví...
        • Navic tam jde myslim i splitcreen, je to proste odlisnej produkt a zanr. Taky se mi libi neco jinyho, ale nema moc smysl na to hazet spinu, kdyz tu existuje spousta alternativ ciste pro pc.
  • Pripomina mi to Unreal Tournament :-) Dokonce snad i ta grafika je tak stara :-) Snad ty textury vylrpsi a ta trava... No tohle jsem necekal :-( Velky zklamani
    • Jack1947
      Heheh možná že proto že to je podobnej engine.
    • Jakmile ti z něčeho nespadne brada, tak je to hned graficky špatné, viď? Ne, že bych se chtěl této hry nějak zastávat, ale graficky podle mě vypadá naprosto OK... To, že je to tupá rubačka plná nesmyslů, je věc druhá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit