Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me je uprimne u prdele jestli je vysledek spravne plasticky nebo organicky korektni.. Me jde o to aby me ta hra bavila.. Nedavno jsem znova hral Mafii 1.. Co na tom, ze se na to uz skoro neda divat.. Je to proste pecka.. Jde mi o to, abych u hry zapomel na to, ze je to hra a ze to vypada jinak nez ve skutecnosti.. Chci se citit bejt v ni... Chci aby me opravdu bolelo kdyz, toho chlapka kteryho ovladam nekdo trefi... Nevim ci to je ze mafie 1 to umi a mafie 2 ne... Rozhodne to ale neni technologii zobraazeni! Doufam, ze tahle hra mi to da!
  • Stejně to vypadá ůžasně ta hra.
  • Je pravda, že ty hlavy vypadají, jako kdyby je někdo na ty těla přilepil. Mimika úžasná, ale je pravda, že to celkově působí divným dojmem.
  • a na dudy povidam
    na dudy hrat umis? *1*
  • Grafika je v pohode hlavne nech to neseka na PS3.
    • Hra je primárně vyvíjena na PS3, všechny videa, která jsou k viděný, jsou z PS3 verze, takže padání FPS asi nehrozí *3*
  • Mimika vyzerá perfektne. Na druhú stranu, súhlasím s tým čo vraví Cage o spojitosti a vplyve svalstva. Ale aj tak - Rockstari* prídu s podobnou techonológiou ako prví a to už Cage o svojej pripravovanej full emotional-body-motion scan technológii povedať nemože. Ha! *1*
  • mmrrxx
    ma pravdu!
  • mne se tato technologie obecne nepozdava v metodice je to jako promitani videa na low poly mesh coz ma sve limity a nikdy se nedosahne toho spravneho organickeho a plastickeho vysledku.
    • smejki
      taky to na mě částečně působí dojmem animované textury
  • Vypada to dobre, sice to nepadne uplne jako prd... na hrnec, ale i tak se mi to libi *2*
  • První hra kterou budu hrát se slovníkem. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit