Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejde o firmu, studio, ale vždy o lidi, kteří v ní pracují, přichází a odchází...
  • JoWood je mi celkem jedno, ale trochu mě mrzí Dreamcatcher. Přeci jen jsem čekal, že by třeba nakonec mohla vyjít Dungeon Lords: Orb and Oracle. Takhle je jí asi nadobro odzvoněno.
  • Vyšachovali Piranha Bites a přisvojili si značku Gothic, takže si zasloužili co jim patří, jen ať krachnou. Mrzí mě jen to, že před krachem stihli ještě vydat paskvil jménem Gothic Arcania.
  • No, myslím, že jsme to všichni tušili *1*
  • Samozrejme. Stejne tak pujde i 1C nebo Buka entertaiment. Naprosto stejny sprymari...
  • Žádná škoda. Nicméně nechápu ty chvalozpěvy na Risen v mnoha zdejších diskuzích. Mezi ním a Gothic 3/4 nevidím prakticky žádný rozdíl.
    • Stručně: vtipné a kvalitní rozhovory, skvělý "role play", zajímavé frakce, zajímavé charaktery, zajímavý příběh, výborný sobojový a magický systém, trenéři, atmosféra, úžasný dabing... Co má Arcanie? Nic. A Gothic 3 je opatchovaný s quest packem a content modem skvělá hra.
      • RavenHolm
        Ještě bych dodal, že Risen se pokusil vrátit k stylu G1 a byl to skvělý tah. Když to někdo jako Rumcajs nechápe, nemá cenu se snažit mu to vysvětlit.
    • smejki
      investuj na dalším levelu do Perception *3*
  • Konečně spravedlnost!!!!! Nemají vydávat takoví blbosti jako je Arcania !!!!!!! Už ať Pyranha vydá pořádnej Gothic 4 !!!
  • A tak končí naše tragédie, hloupý vydavatel umírá, komunita žije.
    Opravdu, případů, kdy by měl vydavatel tak silnou fanouškovskou základnu a přesto zkrachoval, je minimum. Většinou to závisí právě na fanoušcích ... Je vidět, že herní průmysl neodpouští (více než 5 chyb v řadě). Takže sbohem, můj nejneoblíbenější vydavateli!
  • Kdo s Gothicem jak zachází, tak také schází.
  • Jak vidím, tak nejsem jediný, kdo z toho má radost :) :D

    EDIT: Paul_cz to napsal pěkně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit