Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak na tuhle badger badger hru to bude chtit mushroom mushroom
  • Must-have titul roku *14* .
  • Všechny tu foto-realistický grafiky jsou na nic.: :D
    Nee, tohle se mi fakt libí, Survival s Jezevcem vypadá fakt nádherně a zajímavě, ale co bude výplní či náplní této hry, to by mě zjímalo
    • Výchova jezevčího potomstva? :D
  • korok
    Po dlouhé době originální hra. Pokud to dopadne alespoň trošku přijatelně tak do toho určitě půjdu a rozhodně radši než do většiny dnešních AAA titulů. Držím palce vývojářům.
  • michelangelo
    Ja s vizualem nemam nejmensi problem a pusobi to na me docela dobre. Urcite bych tomu dal sanci spis nez vetsine AAA produkce. Dik za clanek :)
    • GlaDOS
      Taky se mi grafika nezdá "opravdu hnusná". Naopak. Je to zajímavý grafický styl. Jedině mi trochu vadí absence kontrastu, takže scéna i s jezevci trochu splývá do jednoho celku. Snad to při hře moc vadit nebude.
  • Keyz
    Nápad zajímavý ale proč se psát o tom? To je vypadá strašně amatérsky. Hlava ve stromu a podobné klasické věci. Kdyby to udělali pěkně z pohledu z výšky bylo to možná lepší na nějakém tabletu. Proč tam dávat 3D když to je hnus.
    To bych ocenil psát o Spin Tires. Sice. Tam pouze jezdí, ale techniky to je dobře zpracované a to i na poměry velkých her! Tedy poráží to i velké hry v tomto směru. Jezevec vede čím?
    Tohle je zajímavé pouze tím, jezevcem... A to je tedy opravdu bomba.
    • Divotvurce
      Nevadí mi, že o tom píšou. Hra mě zajímá, takových moc není a graficky mi to teda odpudivý nepřijde, ale taky nechápu, proč tady není článek o Spin Tires.
    • Pilgrim66
      Třeba nápadem? Kolikrát už jsi hrál hru, kde jsi byl jezevčí matka starající se o svoje mláďata. Na takovou hru nepotřebuju Frostbite 3ku...

      Vypadá to super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit