Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No klasický DVD s hodnotnou (mnohdy AAA) hrou už prostě nebude a místo toho si budem moct ze steamu zadarmo stáhnout nějakou menší indie "blbost", což podle mě moc význam nemá, většina lidí to kupovala kvůli těm hrám...
    A to co se bude psát v časopisu si můžu zjistit kdekoliv na netu.. už to neni jako dřív, kdy internet měli jenom vyvolení a to co se psalo v časopise všichni žrali protože jinej zdroj o hrách nebyl :)
    • Amylee.Anderson
      Já vim, Level je venku dva tejdny a tady hodně diskutovanej -_-'' Ale furt je to plná hra - ať je to indie nebo ne. A indie neznamená, že to nějaká flashová hovadina nebo jak si to představuješ. Zrovna Giana Sisters stojí na steamu nějaký 4 stovky, to neni hodnotné? Ve svém komentáři, na který jsem reagovala, si nespecifikoval, co pro tebe plná hra znamená.

      Zkus si nový level nejdřív přečíst, než budeš říkat, že to, co tam je, si můžeš najít na netu.
    • sorry, to je reakce na Amylee.Anderson@tiscali.cz *
  • Dejte do nekteryho pristiho Levelu Sherlockholmesovku, kteroukoli, vsechny jsou dobry:)
    • Level už neni co bejval, už k němu nebudou dávat žádný plný hry kvůli ceně.. Takže prakticky nemá smysl ho kupovat :)
  • Padnoucí hudba. Docela se těším.
  • Nějak moc barevný a prosluněný... Sherlock se má prohánět po temném, špinavém viktoriánském Londýně.. Tady v některejch záběrech už chybí jenom lehátko a Piňa Colada *1*
  • Whoossain
    Creepy Watson included?
  • BoB.2
    Sherlock Holmes trochu omládl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit