Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xixixao
    Ne, že by o to šlo, ale proč to má tak hroznou grafiku???
  • trolo
    nech uz urobia niekedy normalnu zavodnu hru kde je kazde auto ine a inac jazdi a nie stale tieto hry kde stale jazdite za krabice preskinovane na rozne auta.

    k videu: keby zapli HUD tak nevidite co sa tam deje. by vyskakovalo same +500 triple evade police breakdown 5 sek brutal takedown +100 shiny lens flary a vsetko bum bac
  • Bohužel pro mě to zjevně bude NFS: Most Unwanted. A to jsem měl původní díl tak rád. *9*
  • Fakt jsem nepochopil tu skrčenou kapotu?
  • Nemůžu se při pohledu na video zbavit dojmu, jako kdyby auto jezdilo po ledu a ne po vozovce. Nejsem nějak extrémní fanda do fyziky a bavili mě třeba NfS Undeground. Ale tady se prostě nějak nemůžu zbavit dojmu (i u předchozích trailerů), že to jezdí nějak ... zvláštně?
  • Strašně me mrzí že do MW! nedaj tuning omg do zas vymyslel troll... ale beztak si to asi koupim *1* *1*
  • mno libi se mi to dost - na vyblbnuti. jak bude sleva tak to beru. na zavody mam shift2 a pak pCARS
  • Lawliet
    Kur*a ja chcem tunning! jinak ať si to strčej do pr*ele...aaaa R8 krásná mě zamrazilo v zádech. *14*
  • Asi nás nebude moc, dost možná budu jedinej...Ale já se na to celkem těším...Pořád z toho na mě kouká nějakej takovej ten základ z NFS: Most Wanted dochucenej Burnoutem...Proč ne...Po dlouhém dni v práci mi přijde otevřené město s vysněným autem a nenáročnou fyzikou jako dobré odreagování... *3*
  • Smetana.pavel
    Od scény proskočení bilboardem až po závěr na letišti to VELMI připomíná Burnout Paradise . Zatím to vypadá že to vlastně bude BP s originál auty + policií. A to se mi začíná velmi líbit . *14* *14* *14* *5*
    • mě teda ne ... je rozdíl mezi NFS a Burnout, nebo teda alespon byl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit