Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Tak není 10 jako 10. Toto je určitě desítka za jiné věci než ta u Portalu 2 nebo Deus Ex: Human Revolution. A tak je třeba ji brát.
    • Přesně tak, tohle je 10 za to, že ta hra není mainstream, tak jí dám automaticky maximum abych vypadal jako inteligent
    • Pěkně řečeno...
  • Odulin
    PC port pls. *9*
    • Prodej PC, kup PS3 *2*
      • Kdo by vyměnil průměrné nebo lepší PC za starou hnusnou konzoli na které hry vypadají jak z roku 2004 a každá druhá nová hra tam stojí 1300 Kč? A zvlášť když za 1 až 2, 3 roky přijdou konzole nové...
        • Ja ne, ale konzoli jsem k pc prikoupil a nelituju toho ani malinko, naopak jsem z konzole nadsen a lituju toho, ze jsem si konzoli neporidil driv.
        • MGS 4, God of War III, Uncharted 1+2+3, Little Big Planet 1+2, Last of US, Flower, Journey + kvantum nesmrtelných PS2 klasik v HD remastrech. Takže asi tolik k mým argumentům. Na grafiku se*e pes.
        • Malleth
          Ten kdo si chce zahrát pořádný hry, který na PC nikdy nevyjdou.
          Neřekl bych že Killzone 3 nebo Uncharted 3 vypadá jak z roku 2004
      • Pomalu začínám chápat mentalitu zdějších diskutujících: stačí spojit slova "PC" a "prodat", přidat "PS3", zalít smajlíkem, promíchat, protřepat a vlna nevole je na světě. Sám jsem si dal mínus za to, jaký jsem kazisvět! *15*
        • Tak jde přece o hry, ne o písíčka, iksboxy, plejstšny nebo nintenda. Vysvětli jim to *7*
          • Panove a damy, chlapci a dvecata, poslouchejte bedlive! Jde přece o hry, ne o písíčka, iksboxy, plejstšny nebo nintenda! :)
            • Má pravdu ten chlapec! *15*
        • Tak kdyz sem chodi nejvic majitelu pc-cek... ;)
      • PS3 at si klidne koupi, kdyz bude chtit, ale PC bych neprodaval... ;)
        • Vždyť já bych se PC taky nezvdal *3*
  • Hairy_Ass
    PC verze asi v plánu není, co? *4*
    • Neškemrat, koupit PS3, jednoduché jak facka.
      • Jasně už běžím si koupit konzoly jejíž životnost pomalu ale jistě končí kvůli dvouhodinové hře.Peněz je dost.
        • U nove generace by sis zase stezoval, ze je draha a je na ni malo her: -).

          Na koupi ps3 je idealni doba, protoze je velmi levna, dobre podporovana a na trhu je pro ni k dispozici spousta kvalitnich a levnych her.
          • Hairy_Ass
            Nejsi náhodou na výplatní pásce Sony? Tohle je jak vystřižený z reklamního poutače. *15*
            • Nejsem, me zivi uplne jiny prumysl, nez ten herni. A to co jsem napsal je pravda, ps3 koupis do 6 litru a spousta skvelžch her uz je davno slevnenych, za plnou cenu jsou jen novinky. A zaroven ta konzole jeste porad zije a je podporovana. Shanet hry na ps2 je uz treba obtiznejsi, o ps1 ani nemluvim, to uz imho obchodnici nenabizi vubec. Ale ps3 je ted imho na vrcholu, je levna a je pro ni k dispízici levne spousta obsahu.
        • God-of-War
          Co to s tim má co dělat???? Třeba ps2 se furt prodává jako housky na krámě
      • Hairy_Ass
        Kupovat konzoli kvůli jedné hře je krapet neekonomický, nezdá se ti? *15*
        • God-of-War
          Výbornejch her je na ps3 mraky *3*
          • God-of-War
            No jo... trapní pcčkáři dávaj mínusy.
          • Hairy_Ass
            To na PC taky... *3*
            • Ne, napsal jsi, ze se nevyplati kupovat ps3 kvuli jedne hre a na to konto jsi byl upozornen na to, ze na ps3 je vic dobrych her, kvuli kterym se vyplati si ji koupit. Reagovat tim, ze na pc jsou take dobre hry postrada logiku.
            • Hairy_Ass
              jejdasek: Ehm? Kde jsem řekl, že na PS3 nejsou i jiné dobré hry? Jen říkám, že mě z nich zajímá jen Journey. *7*
            • Jak pocet her na pc souvisi s tvrzenim, ze na ps3 neni jen jedna hra, kvuli kterš ji stoji za to koupit.
    • Nemel bych sebemensi problem za to dat i trochu vyssi cenu. Bohuzel to ale asi nebude realny.
  • no jo PS3.....
  • škoda, že to neni na PC. *13*
    • Protože by si to každej nakopíroval a nic by nekoupil.
  • Jestli Flower bylo jaro, tak tohle je leto;)...
  • Moc pěkně napsaná recenze.Bravo.Hru sleduju už dlouho,jsem rád,že to dopadlo dobře.Po zážitku s Flower mě to ani nepřekvapuje:-)
  • Takovyhle dojmovy a lyricky hry snad ani nepotrebuji hodnoceni. Jen ty dojmy :)
    • Číselné hodnocení je nejpodstatnější část každé recenze...
      • Erien
        Pro ty co neumí číst zcela jistě.
      • Jak pro koho, ja to beru tak, za cisla se davaji vysoka, aby se vydavatel prednoste pujcujici hru nezlobil a o skutecnem stavu veci se hrac dozvi s textu. A tahle hra imho podleha tezkemu hype.
        • Že je to podplacený, o tom není pochyb... Ale stejně je číselné hodnocení jediným absolutním aspektem každé recenze, text uceluje a udává mu řád.
          • Kym je to podplacene?
            • Asociací Žido-bolševických zednářů, jenž mají za úkol ovládnout herní obec skrz mimosmyslovou reklamu *1* *7* Není to snad jasné?

              Jinak řečeno plané výkřiky, které nejdou podložit...
          • Číslo se tam dává jen pro lidi co nejsou schopný přečíst delší text :D. Jestli hledáte hru, film (nebo knihu, u těchto případů pochybuju :D ) jenom podle čísla u recenze, tak je mi vás líto :D .
            • i kdyby skyrim dostal treba 8cku, tak je to pro me kvalitnejsi znamka, nez 10tka co dostane takovehle 2h dilko.
            • Zaprve kecas, protoze skyrim nema na metacritics prumerne hodnoceni 99 %. A za druhe tem cislum stejne nejde verit, protoze ta hra je na vsechny élatformy hodnocena stejne, prestoze beni na vsech stejna a na ps3 byla napriklad tak silene zbuhovana, ze ani nesla hrat. Nehratelna hra si desitku nezaslouzi a stejne to nikdo u ps3 nevzal v uvahu a hodnotil to stejne jako na ostatni pkatformy. Takove spatne hodnoceni je pak podvod na hrace. Jenze poctive kriticke hodnoceni (zvlaste hypovanych znacek) by zpusobilo, ze by redakci nikdo nechtel davat hry predem na recenzi a do takove neprizne vydavatelu se nikdo nechce dostat. Takze ty cisla jsou o nicem. A lze akorat doufat, ze aspon v textu bude uvedeno, jak se veci maji.
            • pan Grygar a 99% ostatnich recenzentu
            • Recenze na videohry vyhledávám zpravidla ze zájmu o dění v herním průmyslu. Pokud bych řešil,zda koupit či nekoupit,najedu na youtube,to dá rozum... Přece neutratím litr za Skyrim jen proto,ze pan Grygar napíše nicneříkající chvalozpěv,přestože realita je naprosto jiná.
  • Video je úchvatné. Škoda, že nemám PS3 :( .... ale je to safra velký důvod proč začínám uvažovat o koupi :).
  • a kdyby nekdo tusil, znal, hral, vedel o, dokazal najit - nebo co ja vim - nejakou podobnou hru, umeleckou, zasnenou, jako je toto, ci drive zminovany flower i na PC, prosim, rozdelte se o sve moudro. Ne ze bych nechtel mit konzoli, ale nevlastnim ani televizi a jsa studentem, prostredky na to neoplyvam. A jelikoz studuju zurnalistiku, asi ani nikdy nebudu =D.
    • Je to zvlastni, ted kdyz o tom premyslim, na PC "neco jako umelecke hry" byly spis vzdy depresivni, temne a skoro horory, nevim proc :) O nicem jako Journey a Flower na PC taky netento. Ale zasebe taky doporucuju From Dust vsemi deseti, i kdyz je to takova hra jen trochu.
      • Hmm, mam kamarada, ktery hraje skoro jenom indie pociny, a to jeste idealne od nejakych zapadlych ruskych autoru, o kterych nikdo nikdy neslysel...a pak mi vypravi, jak je cela hra v podstate basen a neuveritelne chytra, a tak podobne...jenze ja rusky neumim ani slovo >.>

        kazdopadne se podivam na dear esther. From dust mam jako milovnik malinko abstraktnejsich veci samozrejme dohrany, pripomnelo mi to ty stary francouzsky uchylarny. V dobrym slova smyslu...a sakra prace, ja si flower zahrat CHCI! pride mi to jako genialni napad a hra naprosto presne pro me ><
        • Tak v Rusku se s tím podle Pathologic, Sublustrum nebo The Void nemažou, a to jistě nejde o žádný indie underground. Škoda, že není víc firem jako Sony, který by víc tlačili originální tituly na PC platformu za rozpočty, o kterejch se může indie vývojářům jenom zdát...
          • Hmm, Dear Esther vypada hezky a tech sedm euro nebo kolik za to chteli se mi taky nezdalo prehnanych, takze uz pekne pribyva na disk =). Diky za doporuceni, nevertheless se nejedna o nejakou hravou, prijemnou, zasnenou lyrickou hru, kterou bych hrozne rad nasel...neco podobnyho, jako, jestli si vzpomenes, byla kdysi jedna hricka, kde clovek nejak lital s takovym malym klucinou a sbiral oblacky, nebo neco podobnyho...o nicem jinym to mam takovej pocit nebylo, ale i tak to bylo neuveritelny =)
            • To sice nejedná, ale emoce to v tobě nejspíš vyvolá, nejspíš tě to donutí i k zamýšlení a každopádně zjistíš, že takovou hru si ještě nehrál, nebudu-li počítat podobnou, ale skromnější The Patrh, hříčku od stejných autorů. O hře s klukem, kterej sbírá obláčky, opravdu nevím. Nešlo o nějaký mod do Flight Simulatoru? *1* *1* *1*
      • Možná mají evropští vývojáři vyvinutější smysl pro temno než jejich američtí/japonští/asijští kolegové *3*
    • Podle mě nic takového na PC nikdy nevyšlo. Maximálně tak From Dust, který má však s Journey společný leda tak písek. Zkus raději Dear Esther.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit