Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...chcete bonbon? - NECHTE SI SVOJE BONBONY, KARPOFE ! ! !

    (pro trolly nize) *7* *3*
  • No mě teda gameplay až nechutně připomíná Mass Effect. Co jsme na preview koukal tak dokonce jsou tam i stejně schopnosti (Zvedni protivníka do vzduchu, přitáhni ho....) dokonce vám i svítí ruka při úderu, jako Bioticovi v ME sérii). I tak se ale na hru docela těším.
  • Konecne akce. U ty tahovky jsem chcipal nudou. Tohle vypada o hodne lip.
    • Ethy
      Koupil jsem ve Steam slevach v nedeli, dneska jsem to dohral. To ze jste chcipal nudou moc nechapu, ja se kralovsky bavil a stereotyp na me prisel az kdyz se blizilo do finale, ale to spis proto, protoze jsem chtel vedet, jakze ten pribeh konecne dopadne :). 10/10 kazdopadne, a to jsem hral i jako malej, staricky UFO:Enemy Unknown. Vskutku nemam co bych te hre vytknul. Mozna tak, ze ten soundtrack je trosku obslehlej z DX:HR, ale ten ost mam moc rad, takze je to vlastne + :).

      Tohle na druhou stranu vypada docela spatne, prijde mi to strasne chaoticky. Uvidime podle recenzi, nicmene, kdyz by to bylo FPS, jak bylo puvodne v planu, asi bych byl radsi.

      A uplne nejradsi bych byl za remake Terror from the deep *14*
      • No vidis. Ja jako velky fanda X-Com serie (ktery X-Com Appocalypse hrava dodnes) povazuji to nove UFO za tragedii a vysmech X-Com serii. Jedno dohrani? Ano. hodnoceni kolem 50 procent(tzn prumer). Vic ne.
      • Souhlasim s tebou.Ten novej xcom je skvelej.Terror from the deep bych bral taky,jako malej jsem ho dohral snad dvacetkrat:-D
        • Ethy
          To ja prave ani jednou :/, ty mise kdy emzaci terorizovali ty mesta se fakt nedaly :D. A pak vim, ze tam byl typ potvory, kterej sel zabit jenom zblizka nejakou vibracni pilkou nebo co :). Pres to jsem se jako malej nedokazal dostat :/
      • TheGGG
        Je to troll, nevšímej si ho
        • ty jsi kvalitni tahovku nevidel ani z rychliku tak proto povazujes xcom za dobrou hru, je to jen konzolovka uz mi lezes na nervy
          • Ano, jsem rad, ze mezi masou deticek, co jako posledni tahovku hraly Clovece nezlob se se najde i nekdo, kdo tahovym strategiim rozumi a chape, ze lepsi povedena akce, nez podprumerna casual radoby tahovka.
          • TheGGG
            nový xcom je jedna z nejlepších tahovek za posledních několik let. Očividně tento žánr moc neznáš
            • ale prosimte, treba takovy homam byl dobry, nebo civilizace co me jen tak napada
            • Jak se to rika o jednookem mezi slepymi?
  • DeathOnVacation
    Nepřijde Vám ten charakter na screenshotu jako protagonista z Mafie II?
    • Treba je to jenom prejmenovanej smazanej obsah z mafie 2
      • Mobsters vs. Aliens DLC
      • Jj Vito DLC :)
    • Amylee.Anderson
      Kdyby tam nebyl zmíněný XCOM, tak bych si myslela, že to je on.
    • Engine Mafie 2 mi pripadal genialni takze pokud ten engine znova pouzijou,budu jedine rad.
      • Jack1947
        Bohuzel , pokud to zkazi jako zminovanou hru tak to ja zase rad nebudu a to vubec. ( vim ze nezkazi to by pak uz nemohl verit clovek serii X-com.)
    • TheGGG
      Ne
    • 10-ti vteřinové hledání na googlu ukázalo, že to běží na Unreal Engine 3.
      • DeathOnVacation
        Moje chyba, máš pravdu.
    • absolútny súhlas.... akonáhle som sa na to pozrel vybavila sa mi Mafia 2
    • Opravdu tato hra běží na IllusionEngine? Myslel jsem, že je to na UnrealEngine3.

      A jinak, Vita mi spíš než tenhle na tom screenu připomínal jiný chlapík, byl v TESCu na poutači pro vodu po holení. A ten byl nehorázně podobný, až jsem si říkal jestli to nakonec není opravdu on ^_^
      • DeathOnVacation
        Máš pravdu, jede to na UE3, moje chyba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit