Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je v pořádku že to tak vychvalují a trapně opěvují, aspon tím dávaj najevo, že ta hra je propadák a nuda a nestojí zato. navíc 1300 nebo víc za to dát je fakt nechutné. 3 se nedá srovnat se zábavnosti 1 a zajimavého rozšíření příběhu o města ve 2. Hrál jsem obě a rád na to vzpomínám. Z 3 a těch trapných grafických efektů se mi akorát zvedá žalůdek a odpuzuje mě to.
  • Nevim proc ,ale kdyz ctu prispevky Ilopy a Franty Peciny atd, mam pocit , ze to jsou typci, kteri sem pisi, jelikoz jsou placeni Blizzardem nebo nekym jinym ...

    Jejich formulace prispevku o senzacni hre jsou opravdu, tak nejak divne usmevne, az bych rekl velice hloupe.
    • Jako by tvůj pocit měl snad nějakou váhu...
    • Nechapu. Vzdyt d3 je paradni hra. Jedna z nejlepsich her vsech dob.
  • Diablo 3 je z meho pohledu nejlepsi hra vsech dob. urcite je to jedina hra, kterou budu nasledujici roky hrat. Jsem spokojeny, navic s kazdym patchem je to leste lepsi a lepsi.

    Paradni hra.
    • jj tiež si myslím, dám 50 euro za hru, ktorá sa dokončí po dvoch rokoch patchovania
  • Díky ceně a mnoha mnoha nadávek na tuto hru jsem si po deseti letech znovu nainstaloval poctivě koupenou originál Diablo II i s datadiskem za 500,- Kč !!!!! Sice předražené, ale alespoň další legenda do sbírky. A můžu říct, fakt jízda !!! Mám už necromancera a assasínku plus, mínus 70 level a ještě paladina a amazonku okolo 40 levelu a ještě se chystám rozjet druida. A navíc jsem si to nainstaloval i na notebook, který nejnovější věci neutáhne. Diablo III zhodnotím, až bude taky tak za 500,- i kdybych měl čekat 5 let. Veteránům vřele doporučuji.
  • zdeeneek
    V jednom konkurencnim podcastu zamerenym na platformu Nintenda byl jako host L. Macura ze Cinemaxu a pry delaji na nejakym RPGcku pro Nintendo 3DS. Doufam, ze to dotahnou do konce - zahrat si na 3DSku akcni rpg jako Diablo2 by bylo fajn.
    • kovar.jakub
      Podobné tomu je Heroes of Ruin, které jsem tu dokonce i recenzoval.
      • zdeeneek
        Zkousel jsem jen demo, ktery vyslo na nintendo eshopu, ale nejak me to nechytlo jako tehdy treba prave Diablo2 na PC. Je ale pravda, ze demo bylo hodne kratky, takze podle nej si netroufam hodnotit celou hru. Divam se, ze jsi tomu dal 6tku, tzn. takovej solidni prumer, kterej neurazi ani nijak nenadchne. Az se to objevi za nejakou prijatelnou cenu kolem cca 500 Kc tak to asi prubnu ;)
  • Diablo 3 je genilani pokracovani nejlepsi hack'n'slash hry vsech dob s absolutni hratelnosti, neskutecnou atmosferou, maniakalne dopiplanymi detaily a garantovanou zabavou na 100+ hodin. Tohle vam nabidne maloktera jina hra (za cca 13 stovek). Ale mistni chcipaci, neschopni akceptovat tento prosty fakt, muzou klidne oplakavat z dnesniho pohledu nudnou a nezajimavou dvojku do skonani sveta...
    • viem o jednej, ktorá to ponúka za 20 euro
    • Dopiplané detaily možná, ovšem vyjma hratelnosti. "Zábava" je to tak na 30 hodin, přičemž ale docela zábavné jsou hodiny desátá až třicátá, což je asi tak ten hlavní problém. "Chceš si zahrát rubačku? Jasně, dohraj tuhle casual blbinu pro děcka s obrnou, a pak ji za odměnu dostaneš!" Fakt super... Koupeno v den vydání, odloženo max po třech týdnech. Dost rozdíl oproti dvojce, která je na disku... no vlastně taky od dne vydání (plus mínus).
  • Já si chtěl čekání na D3 zkrátit, tak jsem začal hrát MOD pro D2 - Median XL 2012 (LoD v1.12 + Multires v1.02 + PlugY v10 + Median XL 2012 v005) a chytlo mě tak (jak klasické D2 v době, kdy vyšlo), že jsem se na D3 vykašlal a pařím stále MXL a pomalu se chystám přejít na Median XL Ultimative.
    Kdo neznáte, doporučuji...
  • kez by oblekly D2 do noveho kabatu a to vyje.. ba..ne. D3 zrusili kez by ale to se nikdy nestane
  • teda, takovy butthurt jako Diablo 3 by snad nekterym mistnim nezpusobil ani 10cm siroky analni kolik, ani toho brekotu by nebylo tolik :D
  • Však ten datadisk můžou klidně ještě udělat.

    Jaj jsem dohrál trojku, tak sem ji stejně odinstaloval a zase se vrátil k dvojce, která je poslední plnohodnotné diablo bez nějakých rádoby MMO nesmyslů.
    • Veskoslav
      By mě zajíly ty MMO prvky v Diablo III, jelikož zkratka MMO znamená Massive Multiplayer Online, což Diablo III nesplňuje. Online připojení je sice prvek MMO, ale tím pádem by jsi to mohl aplikovat třeba na AC Brotherhood, jelikož to taky vyžaduje online připojení (nebudeme se bavit o cracku). Nebo třeba série Spore, včetně RPG DarkSpore. A taky se nenazývají MMO:)Pokud myslíš aukční systém, ten je i v jiných hrách a taky se nejedná o MMO. Příkladem budiž "aukce" třeba v Diablo II, BG II atd.:)
      • Tuhle diskuzi už myslím máme za sebou - instancovaná MMO fungují přesně jako D3. Jeden svět rozdělený na nespočet instancí, mezi kterými se můžou hráči přesouvat (v tomhle případě se připojovat do jiných her), přičemž celý "svět" běží na vzdáleném serveru (což AC ani to ostatní snad ne), a je tu jedná všeobjímající aukce, ale to už je vedlejší.
        • Diablo 3 se da prirovnat k Guild Wars , takove zkriplene MMO:)
        • Veskoslav
          No ale pokud vím, tak třeba v GW 2 můžu jít kamkoliv bez omezení levelu, prostě odjdu k bráně a jdu. U D III to nejprve musíš minimálně sám či s někým projet. Nemůžeš jít tak, že zapneš hru a řekneš, že půjdeš do IV.aktu. U GW 2 si řeknu, že se podívám, co je na mapě pro levely 15-25 a jsem level 1 a přesto do té zóny jít můžu. To je zásadní rozdíl, D III nefunguje na principu otevřeného světa.

          P.S: Takový DarkSpore funguje naprosto na stejném principu jako Diablo III a přesto to není MMO nebo chceš tvrdit, že ano? Můžeš se libovolně připojovat do destinací, které ale už máš projeté!., server vytváří u sebe mapy+monstra z map:)
          • No, ale třeba takové Jade Dynasty je taky z části koridorovka. To nijak "MMO" neodporuje :)
            • No právěže to není s "prvky online". Ty hraješ online, to byl ten druhý bod.

              Ale to je jedno, D3 je pro mě dávno mrtvá hra, kvůli které nemá cenu plýtvat prostorem ani Tiscali Media :D
            • Veskoslav
              Příklad MMO ze světa Diablovek je War of The Immortals. Tam máš "klasické" Diablo s prvky MMO. Spousta hráčů na jedné mapě, otevřený svět, obchodování s hráči,ale ty hráče tam fyzicky vidíš vedle sebe, třeba máš 80 hráčů v hlavním městě. U Diabla toto nikdy nedosáhneš. War of The Immortals máš MMORPG, Diablo III máš RPG s prvky online, kdy klasický LAN nahradilo internetové připojení+aukce. Nic víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit