Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by měl být naprosto běžný standard. Taky si nekupuju hru znovu, když si koupím nový PC. *7*
    • Tilwaen
      Jenže konzolím, narozdíl od počítačů, chybí zpětná kompatibilita - proto je Tvůj argument špatně. Ale souhlasím s ideou, že by bylo skvělé, kdyby se podobná situace jako teď s Destiny stala standardem.
    • 4 lidi jsou rádi, že si mohou jednu hru zaplatit hned dvakrát. Tomu říkám slabomyslnost. *7*
  • Jack1947
    To se vyplatí... jak jinak že. *4*
  • Ahoj borci. Sorry za offtopic, ale potřebuju poradit. Zaboha si nemůžu vzpomenout, jak se jmenovala jedna hra. Hráli jste tam za detektiva a řešili případy, byl to myslím sandbox,3rd person. Pamatuju si, že to bylo dost propracované, bylo tam i ohledávání místa činu, vyslýchání atd. Nějak stará myslím není, teda ne moc. Není to ani True Crime:LA, ani Sleeping dogs. Moc dík.
    • L.A noire ?
      • No joooooooooo *1* Věděl jsem že je tam to LA ale psal jsem furt "crime" a podobné věci. Ještě jednou dík :)
  • Bože, zabanujte to h0ovvado co tu akorát spouští zdlouhavé vlákna o ho0vvně, Díky.
  • A v Austrálii ti bídáci už hrajou... *1*
  • Odulin
    A tak to je sympatické...víc takových akcí by to chtělo. Na zítřek se těším.
  • Takovýhle marketing schvaluju. Ne jako remaster Last of Us, na který nedali majitelům hry ani pitomou slevu.
    • ucho
      srovnáváš jabka a hrušky. destiny je onlinovka a za online přístup si lidé platí, takže ta hra tak jako tak zajistí přísun dalších peněz. to souvisí i s tou digitální distribucí, kdy se tohle řeší ještě před vydáním a podmínky jsou jasně dané. kdyby tohle udělali u last of us, vlastně si naštvou řadu lidí proti sobě, protože proč by najednou někdo, kdo si to koupil v digitální distribuci, měl dostat kopii na další generaci konzolí, a člověk, který si to koupil na placce, by neměl dostat nic? to není fér přístup.
      u last of us dostali tu pitomou slevu i ti, co hru nevlastní, na launch se prodává hra za 999,- což prostě sleva je. jen ji dostali všichni, což někdo holt zase vnímá špatně :)
      • Veskoslav
        Naopak mohli dát pitomou slevu. Vem si Metro Redux. Jako majitel obou dílů mám 50% slevu. Což oproti tvým 999 za LoU je cca polovina. Takže ano, přístup vývojářů Destiny a Metro je naprosto někde jinde než u LoU. A mám oboje hry ve fyzické kopii, takže ani to není důvod, proč nemají majitelé slevu. Měli si to ošéfovat, takto to nepřineslo skoro nic, graficky minimální posun, ale cena někde zcela jinde. Další dobré příklady marketingu je Director Cut od Deus Ex či FTL. Smiř se s tím.
        • ucho
          Zase ty tvé magické počty, kdy srovnáváš cenu na PC a cenu na PS4. Metro Redux stojí na PS4 litr, stejně jako Last of Us. tedy ano, je to ve "slevě" stejně jako Last of Us... Už jsem se smířil s tím, že jsi trochu jinej...

          edit: A že to takto nepřineslo skoro nic? Tak to ti asi uniklo info o tom, jak se hra na PS4 prodává... U kvalitního titulu není nutné jít s cenou výrazněji dolů, jako to musí dělat na PC, aby to vůbec prodali...
          • Hochu tak ty jsi dobrej zoufalec, ty snad ještě budeš Sony a jejich nohsledům stavět pomník za to, že ti konzolové hry prodávají za dvojnásobek ceny pc verze. *1*
            • ucho
              jestli si někdo kupuje něco, co nechce, tak to není syndrom ovce, ale syndrom blbce...
            • To je sice hezká idylka, ale v reálu lidi kupujou hry i když jsou za neadekvátní ceny. Říká se tomu syndrom ovce. Stačí trochu marketingu a jistá míra fanboyství...
            • ucho
              cena je cena. já jako zákazník se rozhoduji, zda mi přijde cena adekvátní k tomu, co kupuji, a na základě toho koupím či nekoupím. u Last of Us mi přišla cena 999,- v pořádku, když si vezmu, co jsem za to dostal, nic víc. to opět neznamená, že mi ceny některých dalších her na konzole přijdou v pořádku a nepčkám si, až trochu nespadnou. hoši, máte celkem problém vnímat obsah textu a domýšlíte si moc věcí kolem. netuším, z jakého důvodu to děláte :)
          • Veskoslav
            Aha, takže na pc to bylo nekvalitní, že? Dej si s prominutím Ucháčku facku. Metro Redux na PS4 stojí tolik, protože pokud vím, tak Metro 2033 ani nevyšlo na PS3 a Metro Last Light stálo 1299 na PS3. Takže za dvě hry v nové urpavené grafice, všechna DLC atd. stále vyjde levněji než to tvoje LoU. Evidentně máš chorobnou potřebu to neustále obhajovat a kecat okolo toho něco z kvalitou atd. Metro Redux, narozdíl od LoU nabídlo mnohonásobně více a to včetně LL verze PS3 vs PS4. Co nabídlo LoU kromě mírně vylepšené grafiky je záhadou.

            Prostě přístup vývojářů Destiny je sympatické gesto vůči majitelům starých konzolí, což ty evidentně nemůžeš a nechceš zkousnout. Takže se s tím smiř nebo si breč dál. Srovnání se stále nabízí ať se ti to líbí nebo ne.

            P.S: Pokud ti to stále nedošlo, tak Metro LL a Metro Redux je rozdílné. Metro Redux obsahuje dvě plné plnohodnotné hry, vylepšené graficky, všechna DLC, upravený gameplay atd.
            • Přestaň se chovat jako agesivní pyca.
            • ucho
              možná by to chtělo vnímat text jako celek a nechytat se jednoho slovíčka. pak zbytečně vidíš rudě a jsi agresivní. navíc tvoje argumenty jsou zmatené. jaké moje LoU? s LoU sem někdo přišel a já tu napsal logické zdůvodnění. tedy že hra vlastně ve slevě je (jen ji dostali všichni), ty ses přesto přiřítil s tím, že mohli dát pitomou slevu, čímž vlastně říkáš, že jsi můj příspěvek buď nečetl, nebo nepochopil. ani jsem nepsal nic o tom, že musí být Metro Redux nekvalitní. na PC je důvodů snižování cen víc. zdůrazňoval jsem hlavně to, že když máš silnou značku, o kterou je velký zájem, s cenou jít dolů výrazně nemusíš. tohle například praktikuje Blizzard...
              nemám potřebu nic obhajovat. padlo tu, proč nedali slevu. jenže oni ji dali. vysvětlil jsem i důvod, že to není tak jednoduché jako u Destiny, kteří takto mohou zvýhodnit digitální prodej. to u LoU nebylo možné. co nabídlo LoU kromě mírně vylepšené grafiky? no nabídlo kvalitní herní zážitek na nové konzole za cenu, za kterou jsou lidé ochotní to ve velkém kupovat. to je ohromná záhada... jenže tohle už jsem psal v předchozím příspěvku ;)

              PS: kdyby stálo i Metro Redux na PC litr, tak by si to moc lidí nekoupilo. proč asi...
              PS2: ty se asi s málokým dokážeš bavit normálně jako člověk, co? :)
  • TheGGG
    není třeba, PS4 už je nahřátej, ale hra na mě zatím působí trochu uměle. Snad to ve finále bude lepší. No už jsem rodičům řekl o peníze, tak buď todle, nebo EW.
  • Takže kdo si Nudu koupí na old-gen, ji pak dostane zdarma i na current-gen? Hezky, dvojitá porce nudy. Tomu se říká deal.*5*

    Recenze na games tipuju 8/10. Jestli můj tip zvítězí, tak si nechám na ruku vytetovat stejně hnusný tetování, jako má jeden člen redakce.
    • Hanzales
      No jo no, hrát to sám asi nuda bude :)
      My třeba s kámošem plánujeme PS4 až příští rok. Oba teď máme PS3 a tím se tato informace pro nás stává už docela zajímavou.
      Jinak že tě něco nebaví neznamená, že je to nuda. Víš kolik lidí prohlašuje o okruhových simulátorech, že je to nuda? A kolik lidí to vydí opačně a cpou do kokpitů nehorázné peníze? Každého baví něco jiného, Destiny globálně jako nuda rozhodně nevypadá, tak asi tak to vidím já :)
      • vonTossis
        doufám, že opačně to vydí úplně všichni
    • Koukám, další zakomplexovanej debílek, viď.
    • Miserius
      Nuda? Ty asi moc kamarádů nemáš co? Vybornej zážitek v coopu s kámošema... Nejsi ten odborník co to chtěl stahovat na PC? Proto nuda co, koukat na wallpapery asi moc akční nebude
      • Hrál jsem betu na PS3 a byla to strašná nuda. Ještě větší nuda, než diskutovat s Nahnědlým Pelenzesem.
        • Miserius
          Hrát to solo musi byt nuda, najdi si kamarada...A Pelenzese jsem nepochopil, jestli me to melo urazit tak se omlouvam
      • God-of-War
        Další somráckej PC hráč, tak co čekáš:).
        • Za to ty jsi příkladem perfektního tupce z řad konzolistů. Nemáte si vy dva co vyčítat. Jeden větší pako než druhý.
        • Na PS3 mám 22 legálně koupených her, takže si mě ze seznamu somráků vyškrtni, ty God of War-fanatická nulo. *5*
          • Miserius
            Jednoduchy, tady je muj ucet http://psnprofiles.com/hilts663
            • http://psnprofiles.com/Waldas28
            • Hanzales
              Nino Kuni je jedno z toho,no *1*
              ale jo, později jsem si uvědomil, že počet trofejí se nutně zdaleka nemusí shodovat s odehraným časem ;o) Každopádně mám těch restů koukám více, než jsem si myslel. Pár kousků musím ještě dopořídit a dohrát, do koupě PS4 ještě rok... :)
            • Miserius
              Jaký třeba? *2* Některý hry maj těžký trofeje (třeba Ni No Kuni jsem nahral asi 20 hodin a mam asi 4 trofeje)... Dost z toho jsou hry z PS+, takže jsem je jen zapnul a zjistil že me nebavi, ale už mě tam ležej s 0% dokončením
            • Hanzales
              ¨Hodně slušný! No napočítal jsem tak 50 her co mám buď na PC a nebo mně míjejí, spíše je mám teda na tomPC.Ale je tam určitě i pár kousků, které bych si ještě rád na ten Stejšn pořídil. Paradoxně máš zrovna u nich nahráno nejméně :)
          • Hanzales
            To může napsat každý ;o) ale doložit už je to těžší:
            http://i.imgur.com/T35IAFM.jpg PS3 her mám teda jen 12 (jedna je půjčená)
            Zbytek her na Steamu: http://steamcommunity.com/id/Hanzales/games/?tab=all , případně v jiné distribuci (samozřejmě legální). tak teď se ukaž ty ;o) Tu svou sbírku považuji ještě za skromnou, pač poslední dobou mně táhnou hlavně spíše ty simy.
            • Mato1987
              tak ja mám na steame o niekoľko menej hier ako ty, ale zato mám o niečo väčšiu fyzickú kolekciu hier :D
            • Hanzales
              Mato, věřím, že má sbírka by pak vypadala ušmudlaně :) Každopádně koukám máme důkaz místo slibů :) a první chlubič mlčí :)
            • Mato1987
              mám sa aj ja pochváliť so zbierkou hier a nalinkovať sem steam, origin, uplay, psn a battlenet profily a spraviť fotečku kolekcie ? :D
        • Hanzales
          Mně to uráží *15* Já jsem taky PC hráč, ale aspoň ne somráckej, mám i konzoli ;o)
          • God-of-War
            Ty warezuješ hry? Narážím na tohle. Sám mám PC:)
            EDIT: Oni mají FB stránku: *15* Bože..
            • Hanzales
              Tak to jo pak :) Alé já to i tak napsal spíše ve srandě ;o)
              PS: už jsem viděl i jinou pc_master_race stránku, taky hodně spíše pobavila :)
            • Miserius
              PC máme všichni, to jen ti žebráci a PC Master Race elitáři maj nutkání dělat ze sebe paka (kdo se chce zasmat at navstivi pc master race fb stranku)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit