Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevypadá to zle, mám z toho ale pocit, že tahle hra bude spíš taková arkádová hříčka. Uvidíme co přibude časem, zatím těžko soudit. Ač tu nechci dělat vlny, přijde mi trošku zvláštní, že někteří lidé dokáží porovnávat NMS se StarCitizen. Evidentně jde totiž o dva diametrálně jiné koncepty. Jediné co je zatím společné je téma vesmíru. Taky mně fascinují názory, že Chris Roberts neukázal skoro nic a NMS je prezentována téměř jako hotový kus. Nic nemůže být vzdálenější pravdě. *1* Ale to bude nejspíš tím, že lidé, kteří nešetří kritikou SC mají třeba úplně jinou představu o tom co je to vesmírný simulátor. To myslím bez urážky. Prostě, možná si někdo zaměňuje arkádu se simulací nebo si myslí, že by SC měl být arkádou. Nejbližší k čemu lze SC přirovnat je X3-Reunion, jen světším důrazem na simulaci a imersion play. SC chce být tak skutečný jak to jen, v rámci žánru a hratelnosti, je možné. Ano NMS generuje světy, ale co dál? Budeme jen pasivními pozorovateli v tomto obrovském akvárku? Neříkám, že NMS bude špatná hra. Jen to, že NMS a SC jsou nesrovnatelné hry.
  • Kori
    Ta komprese videí je špatná. Nejhorší je fakt, že se video trhá.
  • Vyzera to pekne, ale zatial teda velmi neukazali nejaku interaktivitu. Som celkom zvedavy ako to dopadne..proceduralne generovanie v takejto grafike nie je jednoducha zalezitost.
    • já se hrozně těšim, až tohle procedurální generování hoděj do nějaký městský akce, třeba nějakýho budoucího GTA, a půjde lézt do všech bytů a baráků na mapě
  • Hnisavec
    pošlem vlhé sny pcčkárov do červej diery, ale na PC bola iba ohlásená možná verzia, čo znamená že na porte sa len uvažuje, ale nerobí ešte, takže minimálne ročná exkluzivita na PSku, pravdepodobne i trvalá ak hra predá, čo určite predá dostatok kusov...tých pár 100tisíc kópii kludne každý vývojar oželie, ono i port dačo stojí a hlavne treba na neho vyčlenit ľudí z týmu
    • hlavne to doskakovanie objektov 1m pre tebou je uzasne.. next gen :D
      • Procedurálne svety sú pekné, ale tak sa mi zdá, že ani sami autori netušia, čím iným má hra zaujať a tak nejak sa to snažia vymyslieť za pochodu... Naviac doteraz neukázali absolútne žiadnu interaktivitu so svetom, teda okrem letu v lodičke s nulovým fyzikálnym modelom. Dokonca aj tá chôdza po zemi, o ktorej píšu v článku, je len prelet kamery *7*

        Aby z toho nakoniec nebola len jedna veľká, pekná, prehypovaná nuda...
    • walltar
      No tak potom budem hrát Elite a Star Citizen. Já nechápu proč se pořád snažíš rozproudit nějaký flame. To je jak kdyby si byl chorý na hlavu nebo co.
      • škoda reagovať, on má z tých svojich konzolí očividne nejaký komplex menejcennosti *15*
  • Mato1987
    Vyzerá to lákavo, nepamätám si, že by tu nejaká aspoň troška podobná hra niekedy bola, ja sa na ňu úprimne teším a dúfam, že na PC výjde :)
    • vyjde, ale pozdeji. co ja vim tak PS4 ma casovou exkluzitivu
  • Ja len neviem co je hernou naplnou... akoze chapem ze vsetko je proceduralne generovane a UNIQUE, ale chodit po planete a objavovat nove druhy to ma omrzi asi po pol hodine...
    Bude to mat story? Vesmirne bitky? budem si moct vylepsovat lod? stretavat nejake NPC? ostatnych hracov? akoze fakt... ta hra vypada super ale toto by ma zaujimalo...

    Mozno som evil ale ked vidim tu lietajucu potvoru tak prve co ma napada je, ze ci sa na nu da polovat, ak ano co z nej vypadne a ci to mozem pouzit na zlepsenie svojej vybavy, lode alebo aspon prilepsit svojej penazenke...
  • Hnisavec
    o 3 triedy zábavnejšie a hravejšie ako Star Citizen *14* *3* a nepotrebovali nato ani žobrať penízky, Free2Play mechaniky a ošudiť za hovadiny tisícky slepých fanboyov *5* *3* *15*
    • Už jsem to psal výše. Zřejmě jsi úplně jiný typ hráče a SC ti nemá co nabídnout. Pokud je pro tebe zábavnější ovládání deseti klávesami a jen tak bezúčelně poletovat vesmírem, pak tomu rozumim. Jen nechápu tvůj hate proti SC, když je to úplně jiná liga. Hrál jsi třeba X3, Freelancer, Privateer, Wing commander nebo Frontier, popřípadě nové Elite? Co vlastně očekáváš? Protože z mého pohledu momentálně NMS nenabízí vůbec nic. Je to pasívní svět, ve kterém ani ovládání stroje není ničím zábavné.
    • del0
      závist level: 9999 *15*
    • Si to uz hral, alebo si lestis z gule?
      • on jenom breci,ze mu star citizen nevyjde na lowzoli *6*
  • Vypadá to skvěle, jen mám obavy, že ta hra prostě nebude mít žádnou pořádnou "herní" náplň a mechaniky a bude to nakonec jen simulátor cestování.
  • Podla mna to vyzera az prilis dobre na to aby to nedopadlo sklamanim (vid Destiny). Tak ale je to pre mna jednoznacne najocakavanejsia hra.
    • Hope is the first step on the road to disappointment.

      - Librarian Isador Akios
  • Malleth
    Sem nevěděl že to běží na stejným enginu jako Watch Dogs. To doskakování objektů je šílený.
    • za to muze konzole ktera nestiha vykreslovat vic nez metr pred sebe...na pc to pojede v pohode
      • Malleth
        To je mozny, ale u tech watch dogs to bylo i na pc
        • coz ovsem slo opravit prepsanim dvou cisel v configu,takze zadny drama...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit