Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže mmt...chápu to dobře, že oni tohle dopředu nevěděli? To jako netušili, že když nemají vlastní skladatele a grafiky, tak budou muset využít externí? To netušili, že se jen tak mimochodem platí daně? A to netušili, že když budou vyvíjet hru primárně na Apple, tak by bylo dobry mít alespoň jeden takový přístroj?! Mimochodem informace o tom, že si Kickstarter a Amazon "vzal" 3000 doláčů je spíš dobrou zprávou než špatnou, já být poskytovatel takovéto služby, tak bych bral minimálně 30% (nebo i víc, že jo Slevomate ;) ). Jinak návrh plakátu za 2000, což je polovina částky za právníka, je fakt drsná, když se vezme v úvahu, že právník jim svou práci garantuje prakticky celoživotně a s případnou automatickou náhradou škody...za to špatnej plakát je jen špatnej plakát:)
  • No prece ti o kterych jsem se tak nelichotive zminil.
  • GlaDOS
    Mysleli na to, vypsali si to hezky a stejně se přepočítali *1* Buď nebudu slibovat hory doly, hudbu nechám udělat interně (to pak na seznamu nebude vypadat moc hezky ale účel to splní) nebo naslibuju super duper hudbu od nějakého filharmonického orchestru ale budu za to chtít adekvátní částku. Takže ano, pro mě to jsou vemena (ale nemyslím to zase tak moc ve zlém).
  • JohnyTheZik
    Dan 33%? z 6k na 4k mi pridje sakra hodne.. 2k na vyrobu motivu na plakaty? slusny castky..
  • SirArag
    Asi síla zvyku.
  • Tikov
    Také se mi to líbí- o jaké minulosti je tu řeč? Nějak si nepamatuji, že bych kdy o podobné hře slyšel.
  • Tak proto se tvůrci Amnesie tak hodně zadlužili a málem vyhlásili krach před dokončením hry (naštve, když finance jdou z jejich osobních úspor), nebýt dostatečného počtu předobjednávek...
  • smejki
    to moc nemění na tom, že to pořád vypadá jako střelba od boku.
    už jen to zahrnuté promo vypadá podezřele.
    cenu lokalizace bych odhadl tak na 1000 $ na jazyk a cenu hudby už známe. To by jim i tak zbylo na marketing možná tak 2-3k dolarů? Co udělají? Najmou vietnamce, který bude 2 měsíce spamovat fóra? Nebo to jen potřebují na nějaký poplatek za uvedení do katalogu? Nebo co? Jakmile někdo řekne: "Mám tu čupr věc a potřebuju pár korun na marketing." aniž by měl jasný plán, jak a na co ty peníze využije, je podezřelý ze spáchání trestného činu bezbřehé naivity.
  • sleepless
    Ja bych byl s tema vemenama opravdu opatrny, protoze je taky nutne se divat, nac ty penize primarne od lidi chteli. A ve vyctu veci, nac budou love pouzite, je nasledujici viz nize. Cili treba s tou hudbou pocitali od zacatku. A prepocitavani na CZ menu bych se take radeji vyhnul, protoze penize si pro lepsi predstavivost prevedes, ale cenove pomery ne ;)

    The funds generated from Kickstarter allow us to:

    -Hire extra talent for things like music, sound effects and additional platform development like Android
    -Promote and market to help sell the game and fund future expansions and possible sequels
    -Localize the game to other regions like Europe and Asia
  • Ak sa vam podari nieco najst o dungeon keeper online bol by som rad keby sa o to podelite
  • http://cs.wikipedia.org/wiki/Don%C3%A1tor
  • jo, jo, ideálně by za minimální plat měli pracovat všichni, určitě by se to na výsledcích pozitivně projevilo :)
  • nevim ktery pitomci (no deti no) ti tady naklikali minusy, protoze mas nejrozumnejsi prispevek tady. +1
  • montatatana
    Podobne info psali i Double Fine na foru pro donatory.
    Ti po strhnuti poplatku Amazonem a nedoslych platbach ziskali finalne $3,099,660 a z toho $473,231 bylo pouzito na ceny pro donatory. Zbytek radeji psat nebudu, jeste me nekdo nabonzuje! :)
  • no ono je uz strasne naivni a hloupe vyhodit jakekoliv finance na navrh plakatu kdyz ta hra neni jeste hotova....
  • MECENÁŠ... NE DÍKY radši ty donátory
  • nepletes si trochu ceny v cesku a v americe ? nebo odkud ti vyvojari jsou....
  • Trosku bokom od Kickstarteru k Star Commanderu.. vyzera to pekne, hadam to naozaj dokoncia, pekna spomienka na minulost. *4*
  • To mi připomíná, jak jedna stránka vysomrovala na podcaster, se kterým pak půl roku vůbec neuměli zacházet.
  • Trol.diskuzni
    Áha...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit