Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravte mě jestli se pletu, ale pořád slyším brekot že na nové xko nejsou hry. Uniklo mě něco, nebo stále platí že všechny stávající hry si zahraji i na něm, jen plynuleji s kratšími nahrávacími časy apod. Lidé nepleťte si to pořád s novou generací. Je to prostě jen hardware upgrade nic víc nic míň a já su spokojenej, že využiju svojí knihovnu her v plném rozsahu *1*
    • Tim se mysli, ze obecne nejsou zadne exkluzivni hry na XBOX ktere by prodavaly platformu.
      • vsak to je dobre, exkluzivita je vseobecne znama loupezna praktika sony, na kterou doplaci jak hraci, tak vyvojari
        • ucho
          vývojáři na tom nedoplácí. mají svý peníze jistý a pokud vím, není na ně vyvíjen tlak. no a počítám, že za prodeje mají pak i bonusy. pro vývojáře je to tedy ideální stav.
          hráči na to rovněž nedoplácí, protože exkluzivní tituly jsou často známy svou kvalitou. to souvisí s tím prvním bodem, kdy na tom tedy hráči vydělají. doplácí na to pouze hráči, kteří danou konzoli nevlastní, na druhou stranu nic jim nebrání v tom si ji pořídit. pak už je to čistě na nich, jestli jim daná hra stojí za to, nebo ne.
          konzoloví hráči jsou různí. někdo exkluzivity neřeší a konzoli má, protože ji chtěl mít vždy. hráči, kteří si koupili konzoli kvůli exkluzivitám, si ale většinu exkluzivit koupí. to je pro výrobce konzolí jistá záruka toho, že dělat exkluzi se vyplatí.
          • ps ma jen par milionu japanofilu, kdyby byly ty uspesny exkluzivni hry vsude, tak vyvojari na tom vydelaj majlant, takhle maj jen drobny od sony

            kdyby to byl tak idealni stav, tak chtej exkluzivitu i ostatni

            doplaci na to vsichni hraci, kteri nejsou ochotni pristoupit na otrokarskej system sony

            nebo chces snad tvrdit, ze multiplatformni titul by byl mene kvalitni? smesny
            • spis teda stali
            • dneska uz jenom placou nad vydelkem, kdyz se pred lety staly vazaly sony a ted musi dodrzet smlouvu

              s tim ferrari to opravdu neni dobry priklad, to by spis bylo, jako by bylo ferrari f40 pro celej svet a pak ferrari f40j, s kterym bys mohl jezdit jenom po japonsku

              a argumentoval bys tim, ze kdyz nekdo chce jezdit f40j, tak at se prestehuje do japonska, tohle fungovalo krome sony akorat za feudalismu
            • ucho
              každý hráč má možnost volby, jestli do toho jít. to je jako kdybys tady začal vřískat, že Ferrari dělá moc drahý auta. jo, není to ideální přirovnání, ale v tom principu ano.
              jasně že multiplatformí titul vydělá nejvíc, ale když se exkluzivní udělá titul, u kterého to má smysl, je to pro danou platformu velký přínos. vývojáři to rozhodně nedělají za almužnu. i oni mají možnost volby ;)
    • Umi Xbox už i zpětnou kompatibilitu?
  • Rhulad
    Exkluzivity jsou, PS4 se prodává nejlépe v celé historii Playstation. Vše je, jak má být *3*
  • Tak z myho pohledu to neni ani o nedostatku exklusivnich her.
    - u Sony je to jasny. Pokud je exklusivni hra, je to ve vetsine pripadu jen na PS4 a hrac si ji jinde nezahraje, tecka.
    - Microsoft, ten nevi ci je... Takze i kdyz ma exklusivni hru na xbox, driv nebo pozdeji to musi vydat na windows, protoze ten chteji za kazdou cenu prodat take. Zkouseli exklusivitu na Win10 a win store, to jim ale nevyslo. Takze driv nebo pozdeji to je na steamu za mensi cenu. Tu vetev si podrezali sami...
    • Presne tak, na druhou stranu, jim moc jinych moznosti nezbyvalo. Na par prodanych XBOXu (s nadsazkou samozrejme) jim nikdo exkluzivni hry delat nebude pokud mu to Microsoft cele nezaplati.
  • Vždy mě pobaví žabomyší války mezi konzolemi a PC, což je v podstatě jen plácání závistivých socek. Mam oboje a je pravdou, že konzole je prostě casual. Stejně tak srovnávat dynamiku pohybu s myší s gamepad kloboučkem je prostě nesmysl. Jsem rád, že exkluzivity upadají, ať udělají třeba časově omezené. Druhou konzoli mě exkluzivní titul nedonutí koupit, což je škoda té hry.
  • Sony: Days Gone, Spider-Man, God of War
    Nintendo: Super Mario Odyssey, Xenoblade Chronicles 2, Metroid Prime 4
    Microsoft: Minecraft ve 4K *1*
  • Já PCčkár koupil PS4 kvůli Bloodborne. Co následovalo? Prodal jsem herní PC, mám PS4, stačí mi to. Na PC jsem u hraní dělal x věcí, takže ten gaming nebyl moc kvalitní, teď si sednu ke konzoli a prostě hraji, sice třeba jednou za víkend(toho času už není), ale dám té hře více, nemám x her, mám jich méně, ale vybírám si daleko pečlivěji a hry dohrávám.
    • Byl jsem konzolista, ale koupil jsm pc a od té doby se mi na konzoli práší a skoro jsem jí nezapnul, jelikož je ve všem horší než pc a navic na ní nevycházejí hry v žánrech co mě zajímají, letos jsem jí odvezl na chatu na hraní dětem a přehravač filmů, doma mi jen překážela, další už si asi nekupím, zvytečný krám jak říká maminka
      • ty žiješ ještěu maminky? *15*
        • jo, ale u tvojí, synku.. *1*
  • Můžu mít takový vtíravý dotaz? :D Co jsem tak četl, tak úpe první komentáře odpovídali na kohosi kdo se jim tu dost nelíbil a já jsem takovej šťoural a drbna co chce vědět o co šlo. Btw za mně se stragie Xboxu mně osobně líbí, avšak z docela obechcá*acích důvodů - zaprvé, hraju především střílečky, a Halo přede mnou zdrhalo několik let. Xbox exkluzivita, kvůli které bych možná o Xboxu uvažoval, neb PS exkluzivity, které vychází, hold nejsou můj styl. Neříkám že nejsou dobré, ony dobré jsou, ale mně jako hráče stříleček a akcí by tolik nebavily. Zato Halo jo, takže prostě já patřím pod Xbox stáj v případě že bych měl chtít konzoli. Ale zpět k tématu, Halo mi několik let unikalo, ale teď s novou Xbox Anywhere strategií bude dost velká pravděpodobnost, že se po letech Halo ukáže na PC. Stejně tak jsem doufal že už to postihne i NHL, které bych chtěl pařit s tátou a důvod pro koupi konzole to pro nás není. Takže tak. Jsem především PC hráč a jsem rád, že Xbox se jako konzole začíná otevírat i pro PC, a je mi relativně jedno, že prodělávají, je to jejich boj. Ono by to šlo ale ty exkluzivity i zachránit a člověk nemusí díky tomu přijít o ně na PC platformě - omezit je prostě na Xbox účet obecně, to znm že Halo 6 bude furt Xbox hra, a lze jí mít na PC jen pod Xbox účtem, to znamená, že hráčův cash půjde tam, místo kamkoliv jinam, jako do Steamu, atd. To, že lidé nemají Xbox a obecně další store platformu rádi, je už věc druhá, lel
  • Já si myslím, že už konzole si lidi časem nebudou kupovat kvůli hrám ale jen proto, že třeba nemají peníze na výkonný herní PC a tím to nahradí, takže asi tak. XBOX X, není momentálně HW špatný a pro občasný hráče asi dobrý, nicméně v FPS, prostě myš nenahradíš říkejte si co chcete, stačilo mi když jsem musel přetrpět HALO a Destiny, po tom to trýznivém zážitku never more...
  • NHL na PC ... Red Dead Redemption serii na PC, nějakej box na PC .. no šup - honem.
    • Nejake MMO, strategii, simulator, survival nebo battle royale na konzoli pls
      • http://www.metacritic.com/game/playstation-4/final-fantasy-xiv-stormblood
        http://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-elder-scrolls-online-morrowind
        mmorpg✓
        http://www.metacritic.com/game/playstation-4/xcom-2
        http://www.metacritic.com/game/playstation-4/disgaea-5-alliance-of-vengeance
        strategie✓
        http://www.metacritic.com/game/playstation-4/assetto-corsa
        http://www.metacritic.com/game/playstation-4/eve-valkyrie
        simulátor✓ Dál ti to hledat nebudu, nevyšly odstavce
        *3*
        • hezkej post a dal jsi si námahu, nicméne oba víme že na tomto poli to pc drtí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit