Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Karateku si dobře pamatuju, jel jsem ji před x lety na NESu a byla opravdu napínavá hlavně díky velmi vysoké obtížnosti. Víc než pár prvních obrazovek jsem tenkrát jako malý nebyl schopný udělat, ale hrál jsem to přesto pořád dokola :-)
  • Moje nejoblíbenější hra na prastarem Atari :-D Na tomhle a na Decthlonu sem zničil nejvíc joysticku :-DD Snad to bude good ;-)
  • no me by zajimalo jak to provede ten remake jetli 2d plosinovka a nebo 3x plosinovka a nebo 3d akce jakym jsou nove tituly Prince of Persia.
    • že váháš ... v 2D už dnes nikdo nedoufá . Spíš to bude klon Tekkena a podobných , možná trochu realističtější , možná z pohledu mirror Edge ;/
      • deridon
        co třeba jako je Trine? to by myslim fungovalo.. k tomu nějákou super stylizovanou grafiku, nějákou tu fajn fyziku.. já si Karateku moc nepamatuju, hrával jsem ji tušim na Commodoru 64 a pak myslim i na videohrach od vietnamců :D
  • PreidaQ
    Měl bych pár připomínek k textu:
    Aplle II - má být snad Apple II, ne?
    „Je úžasné, že si lidé i po těch letech pořád Karateku." - tady asi chybí ještě "pamatují"?
    "a mluvilo o ní pro mne bylo skutečnou odměnou" - chybí čárka
    "Tím, že připravuji remake Karateky chci uctít původní hru" - zase chybí čárka

    Sakra, čtěte si to aspoň po sobě... *8*
    • To mas tak kdyz prekladas clanky z anglickejch webu *3* Obcas Ti proste neco vypadne, to se holt stava
  • aj ja si to pamätám na svojom Atari 800XL, doba nahrávania z kazety cca hodinu :D taktiež som to vždy nazýval karateka
    • Já taky.. bože to je let.. :)
    • Stejnej "počítač", stejná zkušenost:D To nahrávání bylo ze všech her, co jsem měl, snad nejdelší. Navíc se mi povedlo ji zpustit vždycky až na pátý pokus (asi chyba na kazetové pásce či co). Ale nostalgie to teda byla. Dokonce jsem onehdá sehnal emulovanou verzi a zahrál si to na PC:)
  • Black_Hand
    kdyby to byl tak neskutecny uspech jako s ozivenim prince, tak jsem pro vsema deseti.
  • Ty bláho, doteďka si pamatuji, jak jsem ji se sestrou a později s bratrancem pařili na NESku *15*. Vždycky se mi líbila, ale vzhledem k tomu, že jsem byl ještě velmi mlád (konkrétně 5-7 let), tak to bylo nad moje síly... ale také jsem tomu říkal Karateka... a to i po letech, kdy jsme si ji s kamarády pustili v klubovně (to už mi bylo 18 let) *1*.
  • Odulin
    Tohle jsme kdysi doma pařili na commodoru, ale víc nás tenkrát bral last ninja.:)
    • Inquisitor
      Jo ten byl taky výbornej :)
      • Odulin
        Tak tak. Pro mě byl Last Ninja I,II,III na Commodoru spolu s Impossible Mission, Elvirou a Maniac Mansion a Paradroidem jedna z nejlepších her;)
  • :)...jo to byla nejlepsi zalezitost. Kvuli tomu jsem chodil ke kamaradovi:)
  • No možná jsme nebyli dost kreativní, ale my té hře tedy mezi kamarády říkali "karateka"... *7*
    • Jj, já taky. Jako karate si pamatuji jinou hru. Dva hráči hráli proti sobě, na pozadí byla tuším opera v Sydney a jako mezihra nějaké uskakování před hvězdicemi...:)
      • tak operu v Sydney v pozadi mela hra "International Karate" pro ATARI 800 XL, Uvodni hudba je spickova dodnes , pan Hubbard je/byl proste genius, doporucuji na youtube najit International karata system 3 a poslechnout...
        Jinak na karatece bylo nejhezci pribehnout v plne rychlosti k princezne Mariko ( nebo jak se jmenovala ) .. to bylo prekvapko *4*
        • Spam: vyhledal jsem výše popsané video, poslouchal, pak jednou kliknul na odkaz na obrázky na atari, kliknu podruhý a našel jsem tohle: http://www.youtube.com/watch?v=kvsuLn7tjU8&feature=related
          *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit