Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalsi pifani co nema s praci odstrelovace spolecnyho zhola nic? Dalsi hromada tupych panacu?
  • Na tom nic Elite nebude. Poslední pravé Sniper Elite byla jednička ;)
  • Jack1947
    Z dříve slibné taktické-stealth sniper hry prodejní tahák na 21156416541654161 způsobů jak Xrayem vidět po stopmilionté vnitřností protivníka... achich ouvej.

    Kdo hrál jedničku tak ví že to bylo celkem hc se tam proplížit... ne tady z toho udělali radši střílečku. Opravdu Sniper elite3 už nic jako stealth nepřipadalo k ůvahu. Škoda. Neberu argument že na vyšší obtížnost je AI obtížnější protože jí je víc nebo cheatuje.
  • Jinak strašně moc se divím, že hlavní postava není nějakej pořádnej černoch aby to bylo správně multikulti *1*
  • Doufám, že někdo udělá hru z Bolševického Ruska a ukáže nám ty zvěrstva Stalinistického režimu na vlastních občanech. Nebo zvěrstva Lenina a Trockijho v Ruské občanské válce. Myslím, že je to toto téma schválně přehlíženo, a jede se pouze o Hitlerovi ať už jsou to hry nebo filmy.
  • Just Cause 3 bez grappling hooku *15*
    s tím jakou má Sniper Elite AI to budu moct hrát se stejnou taktikou.
  • Itálie zní lákavě, ale co mě odpuzuje v této serii jsou hnusně hloupý nepřátelé a to mi opravdu kazí zážitek ze hry.
    • blbá AI ale i hrozné reakce, např. ve trojce byla DLC mise se zabitím Hitlera, takže by člověk čekal, že němeci budou obezřetnější. HNed na začátku jsem dva zabil a schoval se, přišel třetí a našel těla, pak chvíli pobíhal okolo a když mě nenašel, tak se vrátil zpátky na pochůzku okolo a dvě mrtvoly už naprosto ignoruje, vidí dva mrtvý kamarády, ale já už jsem zase v "úkrytu"... potřebovalo by to nějaký úplný poplach, aby třeba nepřátelé hráče hledali už pořád, nebo aby mise skončila, když našli mrtvolu atd, prostě strašně absurdní
    • Někdy blbí jak vemeno, ale jindy slyší kroky přes 5 stěn a dokážou přesně lokalizovat snipera z půl kiláku po 2 výstřelech. Jejich AI je prostě hrozně nevyvážená.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit