Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zíííív nudná klik sračččka
  • já nejsem hater, ale docela mě začínají štvát články tomuto podobné ( nic neříkající-"je to cooooooooool" ) a nepřipadají vám ty souboje jak nějaká japonská bojovka?
    • Bohužel, ale připadají:-(
  • Příjde vám taky, že DII mělo o dost hezčí grafiku než tohle, nebo jsem sám?! Připomíná mi to malinko takový ty první pokusy o 3D pár let zpátky...
    • No, k atmosféře Diabla 2 ta grafika prostě sedla jak poklice na hrnec. Bohužel ale atmosféra Diabla 3 vzala za své vůbec s grafickou stylizací, kdy sorska potažmo wizard vypadá jako asiat, stejně tak mi příjde barbar o Monkovi ani nemluvě. Indo/asiat shamman a klasická demon hunterka situaci alespoň částečně zachraňují. Diablo 3 mi ani z obrázku ani z videí nepříjde nikterak temné ani tajmené alespoň tak jako Den of evil z 1. aktu v Diablu 2. Grafika k Diablu 3 sedí, ale není to můj šálek kávy. Opravdu budu hodně přemýšlet o tom, jestli si Diablo 3 pořídím nebo ne.
      • ježiš sry za tu hroznou hrubku, videjí samozřejmě :D
      • To bez pochyb souhlasím, ale i když pominu to, že to není můj šálek, a že to nemá nic společnýho s dvojkou a tak dále, tak mi stejně stále příjde, kdybych nevěděl vubec co to je za hru a jen to viděl z několika vydejí, že je to prostě ošklivé. Mi to připomíná nějakého starého Harryho Pottera tuším .D a ty modely nestvůr a celkově postav, to mi přijde až docela vtipný... o atmosféře dvojky tu vůbec nemůže být řeč.
        • No jejda a v D2 nemohla byt rec o atmosfere D1.Zmierte sa s tym jedna sa o stylizaciu hier blizardu ktora ani mne tak uplne nevonia no musi sa blizardu uznat za casom ich hry tak nejak graficky nestarnu.Teda skor maju tendenciu cloveka si podmanit.Grafika SC2 si mna osobne napriklad ziskala no vcase prvych screnov to bol priam skandal.Takze ja si tazku hlavu koli grafike ozaj nerobim
  • Ale to hlavní, čili jak to bude s lootem a aukcí za skutečné peníze, to jsme se nedozvěděli...? Nebo někdo hraje Diablo kvůli příběhu nebo soubojům?
  • Řešit jaký číslo se bude vyjímat pod recenzí třetího Diablo je bezpředmětný. Blizzard není studio co si dovolí riskovat (čti atakovat 10ková hodnocení), oni zkrátka recyklují ověřené a pilují ho, tak, aby sedělo té či oné hře. Bude to buď 8 nebo 9. Devět v případě, že se hra povede.
    • Tak to se jim zatím povedla vždycky, viz: http://www.metacritic.com/company/blizzard-entertainment?filter-options=games&num_items=30&sort_options=metascore
      • Sakra, jak se do toho odkazu dostal ten středník, lepší odkaz: http://www.metacritic.com/company/blizzard-entertainment?filter-options=games&num_items=30&sort_options=metascore
        • No tak nic tiscali si tam ten středník prosadí, klikněte na By Metascore.
  • Ve vice lidech by me to mozna chvili bavilo, ale jinak jsem na to asi uz moc starej pes.
  • Pupec: Ty jsi kus vola to se jen tak nevidí :-)) 24/7 hraní je náš životní styl a mě osobné to naprosto vyhovuje. Dělám to tak a budu to tak dělat (resp teď nehraju nic, jen čekám na d3). V podstatě už rok jsem žádnou hru prakticky nehrál.

    Můj veškerý zájem míří k Diablu 3. Až to vyjde, tak mě celé měsíce nikdo nikde neuvidí :-)

    Grindování nazdááár !
    Zdar !!!
    • Ja nikomu nic nevnucujem, hrajte si nonstop. Reagoval som na komentar kolegy "D3 is best" a mojou chybou sa reakcia dostala mimo vlakno a asi rozhodil citatelov ktorym to nepatrilo. Hram hry, bavia ma, ale nie ze u nich travim tyzden v kuse a vnucujem druhym svoje predstavy ze pol sveta to bude hrat 24/7 a vsetci sa z toho pototo. Na to bola moja reakcia. Asi mate pravdu ze zivotny styl je uz iny nez v dobe ked som zacinal na PC/Amiga/Didaktik ja (cca rok 1990). Drzim palce *4*
  • Hmm, skor je mi luto ludi, ktory daju prednost hre 24/7 pred skutocnym zivotom. Asi mate ubohy zivot ked ho musite "zit" v hre kde aj tak nic pre svet nespravite, to vam asi nejak unika *3*
    • ty co robis pre svet ty k.o.k.o.t.k.o. ?
    • Starej se o sebe a o svůj ubohý život, ubožáku.

      Můžu hrát co chci a jak hodně chci. A D3 je pro mě jednoznačná priorita a žádný zakomplexovaný ubožák jako jsi ty na tom nic nezmění.

      Proč sem vůbec chodíš, když tě to vůbec nezajímá? Nemusíš odpovídat, moc dobře to víme. Léčíš si tu své komplexy ze zoufalého a bezvýznamného života, který žiješ. Jsi nula a nulou zůstaneš.

      Sbohem, ztroskotanče.
    • Tvuj mozek si dokaze predstavit hrace D3 jen v podobe 24/7 nebo co te zere?:) Rekni mi jednu vec, proc ty vubec chodis na herni web? Dyt tim preci zabijis tolik casu ze sveho plnohodnotneo zivota... nechapu, vysvetli mi to prosim :) Nevim co tu vlastne delas.. :)

      Me spis prijdes jako jeden z tech co kdyz vidi vetsi mnozstvi lidi kteri jsou do neceho hromadne udelani jako tady tak te to zere a musis to dat najevo :) Tomu se rika mindrak kamarade. Kdyz je nekdo opravdu hloupej, sedi u PC 24/7 nebo chodi jen blbe placat a je pritom uplne mimo misu jako prave ted ty ((( *3* )))
      • Ako som odpisal vyzsie, moja reakcia bola na koment ineho citatela ktory pisal citujem:

        "Zadny troling, je to pravda. D3 bude nejlepsi hra vsech dob. Budu to hrat at to bude mit jakekoli hodnoceni, to me vubec nezajima. BUDOU TO HRAT MILONY LIDI 24/7 a VY HOVADKA S TIM NIC NEUDELATE"

        a mojou chybou sa dostal mimo vlakno. Nepatril "ostatnym", takze koho sa to dotklo tak pardon..

        Inak chodim tu pre info o hrach ako vacsina, ja napriklad ocakavam XCOM:EU a proti D3 nic nemam. Hold sa moja reakcia pochopila inak nez bola zamyslana. Mala to byt ironicka poznamka ku komentu a kedze nenasledovala vlakno vyznela uplne inak, sry
      • Ano, každý si může dělat co chce a žádný ubožák do toho nemá právo kecat. Na tyhle chudáky mám alergii.
    • Veskoslav
      A ty máš asi dost npochopený a špatně uspořádaný život, když si neumíš zařídit čas: rodina, řátelé, škola (práce), koníčky a ještě máš čas na pc. A k tomu ještě debilně kecají.....
    • To je pre "D3 is best ", neviem preco to nenadviazalo za jeho post..
      • Kazdy holt lituje neceho jinyho. Ja treba lituju, ze tu jsou lidi, jejichz schopnosti jim nedovoluji spravne reagovat na posty.
        • pravda..blbo som klikol, za to ma lutovat nemusis *3*
  • Vždycky jsem si myslel, že by recenze čehokoliv měly být objektivní. Nemůžeme se pak divit, že kdejaký fanboy se pak vytasí s hodnocením 9/10 u tuctové sra*ky.
    Recenzi by mělo dělat vždy víc lidí. "Fanboy", "Hater" a "Náhodný kolemjdoucí (neználek)".
    Pak by ty rencenze aspoň o něčem vypovídaly.
    • Objektivní recenze ? K čemu teda pak to hodnocení je ? To rovnou můžeš udělat anketu a vydávat to za Objektivní recenzi..
    • A jak to souvisi s clanek o dojmech z hrani bety?
    • Danny_TheSavior_Vavra
      To by pak lokální distributoři neměli takovou radost...
  • zdenek.sipek
    Tipuji že to dostane 8/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit