Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shadow Warriora 2013 považuju za jednu z nejlepších FPS posledních let (i když tomu střílení jsem zas tolik nedal - proč taky, když mi tvůrci předhodili vychytaný souboje na blízko). Ne, že by měl zas tak těžkou konkurenci, ale byla to fajn změna, po všech CoD a Battlefieldech, zahrát si zas jednou poctivou, brutální šílenost, která se nebere vážně, a u který může člověk vypnout mozek a jenom kosit hromady démonů. A jestli se povede i ten co-op pro 4 hráče - to bude jak Borderlands na ještě silnějších drogách. Mimochodem první díl (myšleno ten 2013) je teďka na GOGu za 4,5 Euro.
  • oVer9000
    Momentálně pařim Shadow Warrior Classic Redux a nemůžu si to vynachválit. Nový díly jsem zatim nehrál, ale doufám, že jsou stejně hardcore a stejně vtipný. :)
  • alladjex
    FPS uz tak deset patnáct let nehraju. Nevím proč, ale tohle mě prostě láká se k nim zas aspoň na chvilku vrátit ;] asi ten asijsky settting. Prostředí vypadá fakt super. Navíc se mi líbí, že je to prostě čistá akce. Žádný velký serepetičky, neustále vyskakující achievemnty nebo blbý řečí "And now fu.cker go there ... and there ... and pick that ;]"

    Add srovnání s Doomem... nemůžu si pomoct, ale mě prostě ty fatality animačky uprostřed FPS ruší a rozptylujou. Na SW se mi líbí, že to prostě pořád jede dál, žádný přiblblý fatality uprostřed řežby. Působí to rychle a svěže ... jestli se to v tom potoku krve tak dá říct ;]
  • TheGGG
    vypadá to na stejnou výplachovou nezajímavou nudu jak první díl... no podruhé už prachy z okna nevyhodím...
    • Tvuj nazor ti neberu, jen by me zajimalo co jsi ocekaval, kdyz jsi kupoval jednicku? Tahovou strategii? Podle gameplay sestrihu a traileru bylo naprosto jasny o co pujde a pro koho je to urceny.
    • jj, ty si posetri na nejakej cool parfémek a sestřih intimních partií aby tě tvoje holka Jarda měla radši *11*
      • TheGGG
        breč dál anonymku... né každý hraje tydle brainless no story výplachovky pro dolňáky...
        • lepší bejt dolňák, než zadňák jak ty
          • TheGGG
            tak ty si rád dolňák...? Pozor ať si jednou nezalepíš mandle...
  • tsunáááááááááááá
  • "boomstick" a predator claws, im sold! Navic jednicka byla fact super ;)
  • ten boj s katanami je hodne nerealistickej a zážitek ze strelby jakbysmet. zlatej poctivej Doom
    • koukals na toho novyho Veyrona co ted predstavili? Nejak se me nelibi barva, zlaty kone.
  • x_ander
    Teším se a hodně. Předchozí díl jsem dohrál před pár týdny a neskutečně mě nadchnul. Oldschoolová řežba v moderní podobě. A dvojka vypadá taky parádně.
  • Mizerná parodie na serius sama :(
    • nechcem rýpať ...je mi to putna.:D..ale asi myslel toto video z dvojky ako paródiu na seriousa ...:D..takže by vaše komentáre boli trošku mimo mysu...horn napr.:D
    • První si aspoň zagoogli ať nejsi za blbce
      Shadow Warrior 1997
      Serious Sam 2001
      • První shadow warrior měl jiný gameplay, tohle gameplayem má mnohem blíž k hrám typu Serious Sam nebo Painkiller, první SW rozhodně nebyl o tom naběhnout do arény, všechno vysvačit aby se ti otevřeli dveře do další arény. Neříkám, že to je dobře nebo špatně, ale argumentovat vydáním hry, jejíž pokračování je úplně jinde je mimo daleko víc
    • Lukass
      Aha, a proto prvni dil vysel v roce 1997, kdyze vysel prvni Serious Sam?
    • no jo no.. možná pro někoho kdo nezná herní dějepis ;) tak šupej ke svému plejku nebo íxku :D
  • kubi-wan
    Hergot, ta akce vypadá ku*evsky živelně... někdy možná až moc. Ale jednička (koneckonců i původní jednička) mi přišla super, takže nevidim důvod, proč by novej díl taky neměl bejt super! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit