Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mazii
    Zaklínače 3 budu určitě hrát na nejtěžší obtížnost. Chci mít pocit z dobře odvedené práce, když zabiju nějaké monstrum *3*.
    • Soudě dle gameplay videí zažiješ během hry takovej pocit několikatisíckrát *1*
      • To zalezi na tom jak chapes vyznam slova prace, nerku-li vyznam slovniho spojeni dobre odvedena prace.
        • Možná spíš na tom jak tohle chápe Mazii. *5*
  • owny
    jsem na to zvědav, ale nemám o tom žádná přehnaná očekávání, přece jen to musí být hratelné na konzoli konzolovými hráči
    • A dokonce i na počítači ráči počítačových her, což?
  • Jo, na jednu bude platit úskok a sek, na druhou úskok a igni a na druhou dva úskoky a střela z kuše :D
    Stejně 30% budou skily, 30% výbava a 30% alchymie.
    Zabíjení NPC monstrama taky nezní lákavě. Doufam, že to ošetří aby se tím nebloklo přijmutí/splnění vedlejších questů.
  • Vogon
    Quen a spamování levého myšítka určitě bude fungovat na každou příšeru.
  • U rusaku jeto venku.. *11* r
  • Morraw
    Upřímně, rád bych viděl návrat soubojového systému z jedničky. Více bojových stylů mezi kterýma bylo nutné přepínat, načasování útoků atd. Souboje ve dvojce už byly později jednotvárné i na vyšší obtížnost. Ale chápu, že je třeba přiblížit se k mainstreamu.
    • hmm co si já vybavuju (už je to nějakou dobu co jsem hrál witchera) tak si člověk na nejtěžší obtížnost vystačil s vlaštovkou a skupinovým stylem, sem tam nějakej ten olej (pro větší immersion) *1*
  • Lukyz
    Chyba, pardon - prosím o smazaní.
  • Tak dobre, dalsi hype me uz dostal a zakoupil jsem od kolegy kod z grafarny za 550 ;) Snad ty priserny barevny palice obyvatelstva pujdou saturacne ubrat..(Nic proti ginger heads, ale co je moc je moc :)
    • tak sry, ze se mi ta hra docela pozdava a chci si ji zahrat, za to jsem obdrzel 4x minus :) Jdete minuskovat na Novinky.cz, komousi!
  • a jaká je taktika na tchyni ?
    Stealth ? *1*
    • Přivázat ke hranici a pak už jen IGNI.
  • Ristoro
    Nemůžu si pomoct, ale používají už stejnou taktiku jako Ubisoft. Říkat všechno co ve hře bude, ještě než vyjde hra samotná. Já jen, jak se tady nadává, když tu jsou pořád informace o ACčku, ale s Witcherem to je teď úplně to samé. Na hru jako takovou se těším a všechny ty PR kecy a reklamy ignoruju, ale jde o princip.
    • Jack1947
      Tak tak...
    • Hej je tak potrebujů to predať ovečkám aby zarobili, o nič iného už týmto korporáciám nejde. hnus *16* PS: slovensko vyhrá MS v kokeju!!
      • Zasrany kapitalisti co se snazej vydelat na svy hre! Maj to delat jako neziskova organizace dotovana z EU nebo uplne nejlepe by nemeli delat hry vubec a venovat se necemu poradnymu! Treba hokeji!
        • aaaj klasické ovečky vychovávané západnů prepagandů. určitě mi aj budete tvrdit, že Kyjev nejsů fašisty, a dvojičky odpálil BinLádin! ojojoj, odporůčám vám počuvať Revoltu ať sa vám otvorý brána do vyššího vedomia
          • Dvojicky odpalil G.W. Buch to vi prece kazdej. Ty letadla byly jenom tak na okrasu protoze to prece odpalila demolicni firma a nikdo z te firmy co pripravovala ten odpal to zatim nastesti neprokecl.
            Na Ukrajine je to samej fasista to vi prece kazdej. Cely je to vlastne takovej souboj mezi Ukrajinskymi a Ruskymi fasisty.. Uz aby to tam Rusove obsadili cely at se na Ukrajine maj lip (jako vsude kde to obsadili Rusove).
        • Já bych na ně nebyl tak přísnej. Klidně ať hry vyvíjej, ale měli by je distribuovat zadarmo. Vývoj počítačovejch her stejně neni žádná opravdická práce, narozdíl od našich dělníků a rolníků akorát sedí celej den na prdeli v kanclu u kompu a prd dělaj. Jejich ruce nikdy nepoznaly mozoly od skutečné manuální práce, které buď čest.
    • samozřejmě máš pravdu, já se už od posledního posunutí, nedívám na žádné gameplaye, abych si zbytečně nespoiloval
    • O princip? Jaký?
    • Kedaro
      Potřebují to prodat mainstreamu, rozpočet je určitě úplně někde jinde než první zaklínač.
      • To sice je, ale ve vysledku to videt neni. Nebo mas pocit, ze ta hra, ktera ma 3x vetsi rozpocet nez Z2 a cca 30x nez Z1 je 3x nebo 30x lepsi? To je na tom to smutny, ze sice naklady rostou, ale hra se nijak nezlepsuje.
        • To víš, každej nemůže hrát třetího Witchera 14 dní před launchem jako ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit