Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..byl bych vážně rád, aby to byl film, kterej vzdá hold legendě jako je Warcraft, ale mám nepříjemnej pocit, že to Holywood zle zmrská - ve jménu maximalizace zisku. ..jeho tradiční disciplína.
  • Ten ork asi není žádný peon :D
  • no otazne je ci su vobec potrebne nejake velke mena pri takomto filme. Jednak asi cast hecov bude dost tazko zpoznatelna pod nanosom latexu,prostetiky a dalsich maskerskych zalezitosti a v druhom kole zasa pod maskou CGI. A ostatene ani napriklad prvy LoTR nemal iba same zname mena. Film nerobia iba herci ale aj scenar, strih , reziser a dalsie prvky. Je pravda ze otrasny film moze dobry herec trochu zachranit ale tak isto z ho*na bic neupletie.
  • No ti ferdové se mi moc nepozdávaj, ale Pattonka by byla výborná night elfka, ale tam předpokládám žádní night elfové nebudou, takže z ní bude pravděpodobně high elfka. Má to bejt údajně z doby jedničky, což by mohlo znamenat celkem temnej nářez. Protože WarCraft: Orcs&Humans se téměř co do atmosféry neliší od Warhammer Famtasy.
  • A co Paul Walker? Ten by mohl hrát třeba Arthase po smrti...
    • Ty jsi kretén, že to svět neviděl.
      • Jack1947
        Vykaslete se na nej ... smutnejsi je ze mozna dle predpokladu diky jeho predcasne smrti, mozna ani nebude v dalsim F&F. To uz ten film meli celkem dost natocenej, ted budou zacinat znova a bez nej to bude takove polovicni. *9*
        • Jestli vůbec další F&F bude, dost možná už nebude vůbec žádnej.
          • Jack1947
            To zas ne, F&F bude. Jen bohuzel jine...
    • Erien
      Škoda že to není vtipné, ale jen hloupé :).
      • To je pravda. Chudák nemá čas, je teď na tolika místech najednou.
        • Kozy
          http://31.media.tumblr.com/b18a3caa9539017734b68f1b1f874094/tumblr_mx48ze0ocX1r88u00o1_250.gif
        • Celkem drsny hele *1*
  • Keyz
    Arnold by tam mohl hrát orka.
  • paula patton byla v mission impossible krasna, v deja vu ani ne. jinak od filmu nic nečekam asi to bude jen takovy popcorn blockbuster a nic víc. herci taky nic moc, takovi hezounkove jak se čekalo, možna by byli dobri aby hráli elfy ale na lidi urcite ne. mainstream jako prase typickej Blivajzz
  • Upss, uslo to bola ta druha ,ale stale to vyzera lakavo
  • s tím aaronem paulem jděte někam. dnes je známý jen díky "science, bitch", předtím jsem o něm neslyšel a osobně myslím, že brzo zapadne po propadáku nfs. a osobně třeba fanouškem breaking bad nejsem, takže by mě jeho jméno spíše naštvalo. ben foster toho má hodně za sebou a ve mnoha filmech dokázal, že umí hrát výborně (the messenger, vlak do yumy a vámi zmíněné) takže na něj se těším velmi moc.
    • Slotermeyer
      Já jsem si ho před BB pamatoval jen z klipu od Korn. *4*

      http://youtu.be/xVPvzX-AeSM
  • nekromant33
    Článek se z nějakýho důvodu nese v takovým posměšným duchu. Mě s každým dalším přečteným jménem stále víc zářili oči. S Fostera jsem nadšenej, ale možná největší radost mám z Fimmela, protože jeho Ragnar Lothbrok je správnej norskej badass. Nějaký nepoznávání Kazinskyho (objevil se mimo jiný i v poslední řadě True Bloodu) od Hunnama radši přeskočím.

    Neokoukaní a kvalitní herci jsou mi mnohem sympatičtější než někdo kdo přijde, dostane 50 mil. USD honorář a zahraje ten svůj standard.

    A doufám, že nikdo nečekal obsazení Farrella jako spásnou starpower. Ve filmech mě většinou baví, ale do kina lidi moc neláká.

    btw - Všichni zmínění krom Coopera jsou skoro Árijci. Náhoda?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit