Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdarec, hra me hodne zklamala, hral jsem vsechny dily (stara skola :) a zde me treba sere jedna vec. Mam kralovske gryfy, jejich utok z nebes vubec nefunguje, mely by utocit na vsechny jednotky v pasu bitevniho pole, jake vytyčím, pri utoku je 0 dmg, jen tak proleti a nic. stereotyp je u tohoto dilu opravdu velky, sam si rikam, ze to nebudu hrat, ze je to ztrata casu, jelikoz jsou to hodiny a hodiny nudy. Dale jsem napr. rozjel kampan za nemrtve. hned v druhem kole, kdy likviduju svoje vzpominky jsem se dosal do faze, kdy mam armadu natolik slabou, ze postup dal je uplne nemozny a to pritom kouzlim a z puvodni armady mam skoro vsechny jednotky, ale 3 hrdina, který mi stojí v ceste ma armadu, ze se na nej vubec nečapu. Mesta zmršená bez animaci atd. Jinak tuhleseii miluju,ale posledni dil asi neml vubec vyjit, pac ma spoustu chyb a to jsem jeste za nejake frakce ani nehral a u tech co jsem hral, tak jsem par levelů a uz jsem znechucenej, že to ani dal hrat nebudu, mozna za cas, jestli ychby opravi, ale moc tomu neverim, jelikoz je hra venku uz pres mesic. :(
    • Jo to s tim gryfem je bug to vi kazdy....Hra vysla dosti nedodelana.Nicmene si ji pochvaluju vice nez V ta me tak nechytla. Zdlouhava na muj vkus je více V dil. Ale mam rad kazdy dil.Co se tyce u nerkomanu druha mapa absolutne bez problemu a ztraty minimalni ale musis plnit bocni questy bez nich to opravdu nejde. Mas za to odmeny napr 5 Pavoucnic a jine.Nekdy je dobre plnit bocni questy faktem ovsem je ze pokud je v teto druhe mape neudelas tak zrejme neuspejes....Ostatni mapy lze myslim v poho uhrat..Celkove jsem se hrou moc spokojeny az na ty hrady ty opravdu odflakli ale jiz jsem si zvyk zpatky k V nepujdu....Az vyjde patch urcite vse zpravi ale melo to byt uz davno zasadni bug u gryfinu je dosti citelny
    • s tim co spominas jsem se taky setkal, v nekterych misích pokud nejdeš tak jak mysleli vyvojari, tak naraziš na neporazitelnou armadu. Voditkem jsou vedlejsi questy ktere te nasmeruji tim spravnym smerem na mape a casto pak dostanes jako odmenu treba jednotky ktere se k tobe pridaji.
      za lidi jsem nehral, jestli gryfy delaji 0 dmg muze byt bug
  • Já to hraju a není to moc povedené podle me. problém te hry je že jeden souboj je jak druhý jako pres kopírák. A tech soboju na obrovske mape je opravdu hodne. Treba ja uz jsem ty bezne nepratele na mape uplne vynechával, protože se mi nechcelo delat ten samy souboj po milionkrát.
    Treba v kampani za novou frakci s novým hrdinou by se mohla trochu zmenit taktika ale to je asi tak vše a kvuli tomu novou kampaň rozehrávat nebudu. A že je to stereotypní a zdlouhavé nemuzete poprít kdyz jste to hráli, to je fakt.
  • Hm, tak sem opet nevyhral. Ikdyz to bude mozna tim, ze sem se souteze ani nezucastnil... *2*
    Kazdopadne vyhercum gratulace.
  • Core
    Já snad netrpělivostí a zvědavostí zemřu... *9* Doufám hodně intenzivně a doufám, že mě Bůh (Janchor) nebo Satan (Sleepless) vyslyší. Je třeba věřit! *1* *1*
  • Menorri
    Na kdy se plánuje vylosování...nebo to kýžené ukončení soutěže? *4*
    • Core
      Ukončení bylo 6.11. v neděli a vylosování má proběhnout v rámci tohoto týdne. Je čtvrtek, takže do neděle mají kluci čas, ale netrpělivej jsem také... *4*
  • Náke vysledky ? :)
    • No doufám, jsem na to strašně natěšenej. Tyhle ceny jsou fakt extra pěkný *14*
    • http://www.playman.cz/clanky/soutez-s-might-and-magic-heroes-vi.html
      • Core
        Dávno ukončená soutěž...
    • Core
      Už se nemůžu dočkat výsledků, modlím se, aby se na mě usmála štěstěna! Might & Magic by byl obrovský dar nejen k Vánocům.
      • Jn sakra :) Kež by to byl skyrim :D
        Ale tak to je jedno stejne to asi ani jeden nevyhrajem, ale doufat můžem :)
        • Core
          Tak to já doufám hodně intenzivně...
  • Pro me tedy pekne sklamani. Jestli nekdo hral Kings of bounty tak tohle je jen slaby cajicek. Strategicky nevybalancovane,lucisniky nejste schopni skoro ochranit jedine je zabarikadovat ze vsech stran jednotkama. Hral jsem za lidi coz je jen jaky si uvod,ale pouze tri druhy jednotek??? co to proboha je. Nehapu jak tato hra muze dostavat tak vysoke hodnoceni. Jestli toto ma 9/10 tak kings bounty by muselo mit tak 15/10
    • USER47
      Tři druhy jednotek? To jsi hrál nějakou první tutorialovou mapu, ne?

      A King's Bounty je trochu o něčem jiným, jakkoli se to na první pohled může zdát podobný..
      • OK,kdyzz pocitas ze se ti ty tri druhy dvakrat prevleknou do lepsich satu tak 9. Ja myslim ze kings bounty je uplne to same,ale vyladene do dokonalosti.Lepsi tahovou strategii jsem nehral.Muzes mi rict vcem je kings jine? Strategie ,hlavne tahova ma byt zalozena hlavne na strategii a v tehle hre jen klikate na koho vystrelite,strategicky prakticky nula.Kouzla hrdinu onicem,jednotky velmi podobne skoro vsechny na dva tahy prejdou herni polohu. Podleme nedotazeny paskvil o cemz svedci i zabugovanost.Proste klasicky Ubisoft,uz si od nich zadnou hru nekoupim,nepoucil jsem se u Silent Huntera tak ted to mam.
        • USER47
          Musel jsi hrát tutorialový mapy, kde tě hra nepustí přes určitej stupeň upgradu města. Později ve hře je jednotek víc, i pokud nepočítám upgrady.

          King's Bounty se liší především v tom, že se nestaráš o žádný města, na nichž HOMAM série odjakživa stojí. Navíc, pokud si vzpomínám, v King's Bounty se po světě pohybuješ v reálným čase a nikoli tahově jako v HOMAM.
          • Tak jestli behas po svete realnym case nebo tahove je myslim detail. Staras o mesta na kterych hra stoji??? Proto ty mesta tak odflakli?? Hlavni hra myslim spociva v bytvach a ty jsou v Bounty best. Hral jsem hru normalne od zacatku,napred mi to dalo lidi a pak za nesmrtelny kde jsem mel po dobiti druheho hradu stale jen tri jednotky,ktere se navic ani nedali upragnout.Proste sklamani po asi 5 hodinach hrani jsem se nudou u nedokazal donutit hrat dal.Hrozny stereo tip prave v bitach.Od Bounty jsem se nedokazal utrhnout a byl tam ten spravny efect,jeste jednu bitvu a jdu spat.
            • P.S. tak ješte ps *1*, moje taktika byla vyvolat zemskeho elementala a všechno ostatní rozstrilet streleckymi jednotkami, kdyby nekdo me chtel napadnout zblizka tak casový zámek a hrdina je léčitel. No a ve vetsine pripadu jsem skončil na normalni obtiznosti souboje uplne bez strat. hral jsem za nekropoli a dal uz to hrat nebudu
            • P.S. a za lidi je opravdu jen uvod, jinak jednotek je tam 7 druhu a kazdou muzes jednou upgradovat, není to mnoho ale málo taky ne
            • tak já to zrovna hraju (might and magic VI) a je pravda že ze začátku tam moc taktiky není ale jakmile povýšíš hrdinu na vyší level a odemkneš kouzla tak už muzes taktizovat jak chceš.
              Jo a lučišníky muzes ochranit treba tim ze vyvolas zemskeho elementala (ten funguje tak ze prinuti okolni jednotky na nej zautocit), pak tam mas kouzla treba jako časový zámek, zkameneni, nezranitelnost atd.
            • Kings bounty a Heroes M&M se porovnávat nemají. KB je RPG s tahovými souboji, kdežto HM&M jsou tahovou strategii s prvky RPG.Ikdyž ta strategie dostává v HM&M poslední dobou zabrat, tak stále jsou to velmi odlišné hry.
            • Ja hrál oboje a libi se mi oboje každé má svoje a od obojího mám origonálky.Bitvy jsou v heroes VI daleko zabavnější než byly v Heroes V občas bývají v bitvách i speciální úkoly, Dobývání hradu je zde taky daleko lépe zpracované. Souhlasím s odflaknutými hrady, je to škoda, ale v pozdějších fázích se stejně na hrady nesoustředím a nedívám jen nakoupím a jedu do bitev po mapě. Hratelnostně pro mě mnohem lépe. Ano je tam zatím dost bugů, ale věřím, že to opraví. Co se týče Kings Bounty ano je to stejný žánr hry, ale řekl bych že má v sobě daleko více adventurních prvků a variability. Taková strategicko-tahová-adventura hodně baví. Výborná hra... *3*
  • TY JO *14*
    prave jsem si nainstaloval tu hru a nechapu jak jsem mohl celou dobu odolavat
    mam takový dojem ze se mi skolni prospech zhorši o 2 stupně *1*
    • a za kterou zemi hrajete nejvíc vy
      a podle čeho ji vybirate
      • Ja hraju za svatyni ten vodni svet a jednotky jsou super, ale libi se mi vsechny jednotky mozna jeste prehodnotim ted momentalne NAGY:) Koupil jsem si sberatelskou a nelituji soutěž je ale super zučstním se abych ještě něco získal pro mámu:)
  • Core
    Soutěží jsem (jsitě nejen já) nadšen!!! Díky moc! Snad se zadaří...
  • nechapem tie animacie miest, ved v 5ke boli tak dokonale spravene a v 6ke jedno male okienko a tam 3 domceky.Naj idu do riti za toto, celu hru tak dojebali
    • Ježiš a nějaká města určují hratelnost a zábavu? Nepodstatná blbost.
      • hratelnost je dobra ale tie mesta kazia celkovy dojem z hry
      • ne je to jen vizualni složka hry nebavim se o hratelnosti ale o provedeni. je skoda že je odflinkli to je proste pravda.Ale jak již jsem psal i níže jsem s hrou spokojeny a považuji ji jako jednu z nejlepších v sérii
    • to je jako pravda třeba je ještě předělají v nějakém dlc nebo neviím mě tak ani neštve to malé okno ale ta animace kdyby bežela ta animace v okně tak mi to nevadi.Ale design měst a celkově zpracovaní měst snižuje uroveň této jinak vynikající hry. A těch bugů by měli opravit co nejdříve jinakse to hraje dobře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit