Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kobzool
    Já si stejně udělám kecací char. Rychlí jazyk zvládne všechno...
  • @WOLT - máš pravdu, zbytočne sa tu vyjadrovať na ich adresu, nech si kecajú čo chcú, proste, tak ako ja nenájdem pochopenie pre bezduché Call of Duty sériu, tak oni nenájdu pochopenie pre nudnú, inteligentnú, neakčnú, stealth akciu.
  • jedno nepochopim , a to ze naco sem pridavaju prispevky adolescenti a ine individua, ktorym je zaner Cyberpunku neznamy a neskutocne vzdialeny (najprv si skuste PnG Shadowrun) a potom piste podobne prispevky ze to ma hratelnost 20%. *16*
    • pardon , PnP Shadowrun
  • ta grafika to je vazne neco. Hratelnost 20%
  • Ani jeden trailer ma zatial nezaujal. Dufam, ze bude aj nejake oficialne demo.
    • Super. Za moj osobny nazor, minus. *7* Som fanusik DE 1 a ked prizmurim obe oci tak aj 2.
  • Z akční adventury s prvky rpg se stává FPS plíživka ... proč tomu raději neříkat Splinter Cell?

    Co to je úchylárnu být pořád neviditelný? Ano, šlo to i v 1, ale formou obleku, kterých bylo v celé hře jen pár. V jedničce (i ve Far Cry) se člověk doopravdy musel plížit, aby si ho npc nevšimli. A tady? To je k smíchu, avatar chodí naprosto neslyšně, krčí se za stolkem dva metry od npc a ten jej nevidí....

    asi moc kritizuji, já vím, zatím mě ale hra naprosto v ničem nezaujala
    • Requiem1990
      V 1 byla taky taková augmentace.
  • nech ukazuju aspn PC zabery lebo na konzolach to vypada fakt katastrofalne. niezeby to na pc vypadalo nejak uzasne, hlboky podpriemer.

    ano ano o grafiku nejde bla bla. BETU som si presiel skrz na skrz a gameplay tiez nejak neohuril, cakal som ovela viac.
  • Otřesně rozanimovaná hra. Víc nehodnotím.
  • já taky nechci znít jako kacíř ale... ono mělo někdy cenu hrát deus ex (1, dvojka mě moc nebavila) jinak?
    • zkoušel jsem preview verzi a Rambo styl sice jde, ale 1) není to taková zábava 2) na těžkou obtížnost jdeš dobrovolně do hrobu (většinou, s augumentacema to bude možná lepší) 3) pokud se nemýlim, člověk má méně zkušeností.. jinak samozřejmě záleží co člověku víc sedne, já bych stealth prvky měl nejradší ve všech akčních hrách :)
    • Requiem1990
      To snad záleží na jedinci ne?
  • Lukyz
    Přiznám se, jsem kacíř, nevydržel jsem to a zahrál si uniklou preview verzi a ano, jde to hrát stealth způsobem a je to 100x lepší než rambo přístup! Tešim se až vyjde *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit