Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Getaway 3

    Poslední a jediný záběry z 2006 a už o hře nikdo neslyšel. A přitom by na PS4 dneska vypadala a běžela nádherně.
  • Pro mě je to Indiana Jones 2007, gameplay z E3 s ukázkami co umí engine Euphoria mě fascinuje ještě dnes
  • Jack1947
    Six days of Fallugah mohla bejt zajímavá taktická akce, ostatní hry o kterých jsem snad vůbec neslyšel zněli taky celkem dobře... i když kdoví možná je lepší že nakonec nespatřily světlo herního světa.
  • Prey 2 a DayZ, škoda, na obě hry jsem se moc těšil.
  • ucho
    Nechybí tady DayZ?
    • To urcite ne, a nevidim ani zadnej duvod k tomu proc by tenhle vtipek mel vubec existovat.
  • Na tyhle jsem se coby mladík těšil a střízlivěl z iluzí o herním průmyslu...
    Amen: The Awakening + Werewolf the Apocalypse: Heart of Gaia

    Na víc si momentálně nevzpomenu...
    • Jo a do třetice určitě Van Buren - FPS následovníky Falloutu neuznávám.

      PS: Na netu jsem narazil ještě na perličku Thrill Kill...
      • Thrill Kill (nikdy oficiálně nevydaný ale dokončený) je ke stažení ve formě ISO souboru a lze si zahrát na PlayStation emulátoru (Virtual Game Station nebo Bleem!)
        • radši ePSXe *3*
  • Kromě Star Wars 1313 jsem o ostatních hrách v životě neslyšel...
    • Nemuzem za to , ze si pomalejsi !*3*
  • RIP in peace Starcraft Ghost
    • Rest in peace in peace? ok
      • ok *5*
  • Pro mě Stalker 2.
  • TheGGG
    Néééééé Silent Hills... tak na toto jsem se těšil jak šílenej... Hideo Kojima a Guillermo del Toro dělaj na hře kde hlavního hrdinu hraje Norman Reedus. Za toto bych upsal duši satanovi...
    #pull the lever...
    #fu*konami
    • Ty máš toho kodžimu tak hluboko v análu že ti to musí lechat mandle, ne?
      • TheGGG
        ty jsi hustej krocane... *6* *6* *6*
    • Jack1947
      Tyhle Haštagy *7* už přestávají být kůl.

      Jinak jo, nechápu proč to takhle v zárodku pohřbily, asi k tomu měli moc pádný důvod... nebo nás jen tahaj jak se řiká za fusekly.
      • TheGGG
        jedinej pádnej důvod je že #fu*konami se o hry moc nezajímá a prachů má dost hlavně z pachinko machines...
        #hashtagsarecool *5*
        • Kozy
          Zdroj bohužel nemám ale nedávno jsem četl, že hry vydělavají Konami víc než pachinko. Problém je v tom, že CEO Konami je totální mamlas, kterej dostal firmu od tatíka.
          • TheGGG
            blbost, co já četl, herní divize je pro ně okrajová záležitost... automaty a pak aj nějaký továrny či co jsou to hlavní...
            • TheGGG
              nope jacku, zase se pleteš... Konamu začínalo jako opravna a prodejce jukeboxů...
            • ja jsem zase cetl ze vy dva jeste oba tucny ho*na co resej naprosty, opet, ho*na
            • Jack1947
              Takže je to megalomanská společnost ale základ byl přece u nich vždy ve hrách ne? Proč by upřednostnovali něco jiného... to nechápu. Spíše to budou okrajové aktivity... na přilepšenou.

              Nojo začínali a upřednostonali je něco poněkud trochu jiného. *3*
              Mimoto začátky jsou vždy poněkud rozdílné...
            • TheGGG
              konami je mateřská společnost, která pod sebou má tunu dalších firem s různým zaměřením... podívej se klidně po netu, konami je gigant a herní část je pro ně jen zlomek... Klasické AAA hry pro ně nemaj moc přínos, spíš různé blbiny typické v japonsku...
            • Jack1947
              Továrny? na co proboha *8* *7*
        • Jack1947
          Automaty jsou bussines jako každý jiný... dokusd na tom v Japonsku budou lidi hrát...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit