Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Další věc, na níž Levine poukazuje je fakt, že se producenti i vývojáři snaží ohromit publikum přehnanými čísly, která jako by znamenala záruku kvality."
    Tak tohle u her opravdu nesnáším. K čemu mi jsou tisíce stránek rozhovorů, když kvalitativně jsou na úrovni slohové práce žáka 5. třídy??? Nejhorší je, když se vydavatelé chlubí tím, kolik hra stála. To je jako kdyby řekli "Podívejte, zase se nám podařilo rozházet o pár milionů víc". *10*
  • Já osobně mám velmi rád filmy i hry a když se "skloubení" těchto dvou žánrů pomocí kvalitní režisérské práce podaří (kupříkladu Metal Gear Solid 4 nebo Resident Evil 5), výsledný zážitek bývá z nejsilnějších, co hry dokážou nabídnout. Nenadarmo mne asi doposud žádný Bioshock ještě nezaujal.
  • Filmy jsou hlavn neuvěřitelná pasivní nuda. Nemám je od jisté doby rád a nesleduji je. Už mě prostě nebavilo, když jsem po20 minutách přesně věděl, kdo co řekne, jk se zachová a jak to asi tak dopadne bez toho abych si mohl vybrat já jak to dopadne.
    • To je jak kdybys řekl, že hudba nebo knížky jsou nuda. Musíš se dívat na dobré filmy, na filmy které, tě zajímají, a ne na každou kravinu co dávají v TV.
  • Na spolupraci filmoveho rezisera s hernim designerem na hre zatim poradny nazor nemam, ale at hlavne nikdo netoci filmy podle her. Aby napriklad takovemu Half Life jednou nejaky talent udelal neco podobneho co udelali Far Cry... po shlednuti "tohoto" jsem si rekla, ze uz se nikdy nebudu tesit na filmovou podobu herniho pribehu. Omlouvam se, ze jsem trochu off topic.
    • Ty jsi nevidel film Doom vid? Proto jsi se dival na Far Cry *1*
  • Levin je určitě pán individualista se zajimavými názory, ale v tomhle připadě nemohu souhlasit. Šlápl do hovna a přeju Del Torovi úspěch. :-)
  • Pekne. Je tu snaha o komplexnejsie info z herneho priemyslu. Posun k profesionalnejsej novinarskej praci. Ty LUMPY, utekaj na amaterske fanusikovske stranky o hrach. Ludi co su s hrami uz peknych par rokov a zaujimaju sa o ne trosku hlbsie, nechaj pekne na pokoji...
  • A teda ze by zrovna bioshock byl takova pecka to taky ne :o)
    • To je fakt to neni hra ktera padne kazdemu, ja si pri hrani vzdycky rikal ze tohle nemoh stvorit nekdo kdo by neco nebral...
  • A co teprve kdyz nejaky "talentovany" reziser chce delat film podle hry. To je teprve pravy horor...
  • co vám brání v tom článek přeskočit a přečíst si jinej?
  • tak Vám nevím, co tohle vlastně je? Naspamovaných nových textů co 30 minut a prd z toho, většina tlachy, kerý by spíš seděly do Bravíčka...je to jak kdyby si někdo plnil denní kvótu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit