Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    A Irrational Games by mohli udělat k filmu i hru *1*
  • LuckyBaal
    centrifuga: když se ti to nelíbí, tak to napiš na rovinu a hned sem nepiš takové kraviny *3*
    • však jsem napsal že infinite je dobrá hra ale ne tak dobrá aby měla na metacric 95 a aby o ní někdo řikal že je to best game evar!
  • Z ceho bude asi varit Levine...?
  • LuckyBaal
    Jojo Ken je borec *5*
  • vonTossis
    Ken Levine - to je pro mě možná vůbec nejvýraznější osobnost v celém herním odvětví. Snad se mu i scénař povede dle (našich) představ :)
    • michaliuz18
      sudis podla toho kolko ospevoval bioshock aka to bude pecka a pritom ako napisali chalani , to bolo cele nedokoncene cele to zmenili oproti povodnym gameplayom a trailerom ktore vyzerali lepsie... ako som raz pisal keby nebolo elizabeth ma to 7 bodov, takto to ma 8 ..aspon ona jej charizma xichty atd bolo to fajn sledovat ..no okrem jej tupej ai a skriptu ked nevedela co ma ist prve spravit sa tocila v kruhu a zamotavala..mali tam este co doladovat , viac ma bavil ale koniec hry kde to uz nabralo spad a zacinalo to byt zajimavy
      ..a okrem kena je u mna vyznamny aj david cage ktory zatial ziadnu hru nespravil zle.. no ano ma ich malo, ale ziskal si ma svojou vetou ... ze nikdy nebude robit bohapuste strielacky kde hraca naucia nic len nevazit si tento svet zabijat nevinnych bez emocii bez rozmyslania.. preto robi hry ako fahrenheit heavy rain a beyond two souls.. kedysi omikron ..proste hry s velkymi emociami, na ktore sa len tak nezabudne :)
    • Bioshock dobrá serie-ale PŘEHYPOVANÁ! Bud to má Levin hodně peněz nebo recenzentům fajně vyfajčil.
      • Taky mne naštvalo jak moc byl všude Infinite vychvalovan. Příběh byl skvělý ale hratelnost ani zdaleka nedosahovala kvalit prvniho dilu.
  • Warriosparky
    Jedinýho Logana, kterýho znám, je Wolverine. *15* Doplnim si tedy vzdělání. *3*
  • Není ten kritický věk 30 let? Minimálně v tom filmu to tak bylo, pokud se nepletu.
    Ken Levine, to určitě pojme zajímavě, otázka je co z toho pak vyjde za film, jestli vůbec...
    • no ak to bude mat na starosti Refn, tak v hlavnej ulohe bude Gossling, ktory sa cely film bude "tvarit" a vypoti max. 2 vety. A cez to vsetko to bude vlastne pecka....
    • ales.smutny
      V knížce 21, ve filmu 30...York byl holt asi už moc starej :)
      • claymen
        vyšlo to česky?
      • Asi to byl ten důvod. Navíc mu ještě několik let zbývalo, takže by mu muselo být ve filmu tak 16-17 a to by vážně působilo divně :) Možná ještě hůř než v Beerly Hills :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit