Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To není ten z Maroon 5? *8*
  • Srovnavate tady nesrovnatelne produkty. Mobil, tablet, byt jsou to konkurenti Vity maji zcela jine pouziti nez Vita. Na mobilu vetsina lidi hraje ruzne blbosti, kdyz se chteji nekde na 5 minut zabavit. Vita je plnohodnotne herni zarizeni, ktere slouzi spise k delsimu hrani nekde, kde clovek nema plnohodnotny komp ci konzoli. Hry na Vitu jsou vetsinou plnohodnotne herni tituly a ne jednoduche hricky typu Angry Birds apod. byt i ti na Vitu existuji.
    • Nejvetsi primitivove jsou lidi, kery si myslej, ze na tablety sou jenom ty Angry Birds. tem fakt nema cenu nic vysvetlovat.
      • jo no třeba MacPixel... to je hra na půl roku
        (dělám si srandu... samozřejmě hry jako Dead Trigger, Shadow Gun, NOVA, Kotory,...)
        ale stejně svojí Vitu bych za žádnej sebelepší tablet nevyměnil (možná pokud bych ho mohl prodat za vyšší cenu než je Vita a koupit si Vitu novou plus mít k tomu nějaký peníze navíc ) *3*
  • Vita is dead baby, Vita is dead *2*
    • Souhlasím mrtvé zařízení
      1. Neuvěřitelná konkurence tabletů a telefonů, který má každý člověk.
      2. Většina lidí si během cestování. které většinou netrvá tak dlouho nemá chuť pouštět do velkých akcí.
      3. Cena her a jednoúčelového zařízení je vysoká(zbitek funkcí má v té samé nebo lepší kvalitě v telefonu).
      4. Systém (s androidem by to mělo větší šanci)
      5. Všechny hry nejdou koupit online přes obchod (tím si nejsem jistej abych nekecal)
      • Anrdoid měla xperia play a byl to ještě tak 10x větší propadák než vita.
        • Ty jsi fakt tydyt, Xperia Play je prave od Sony, ktery sama Sony pos*ala, kdyz na Playstation Certificated Prone vydala asi 5 PS one her za rok.
          • Xperia play je od sony? Diky kapitáne, to by mě nenapadlo....
      • 1. zadne zarizeni neni schopno konkurovat kvalitou ovladani
        2. jsou tam k dispozici i zajimave a levne indie zalezitosti
        3a. je tam siroka nabidka kvalitnich levnych starsich titulu z psp nebo ps one
        3b. kolik stoji mobil/tablet se stejnou nebo lepsi hw vybavou?
        4. android = otevrena platforma = obrovske piratstvi
        5. jdou
        • 1. to máš úplnou pravdu, ale také to trochu souvisí s bodem č. 2 na ty jednoduchý blbiny který většina hráču na tom hraje to stačí.
          2.Dobrý, ale ty nejznámější a nejlepší jsou na jiných platformách.
          3a. možná výhoda pro hráče který ty hry už nehráli dříve
          3b. Tady nejde o to kolik to stojí žádnej blázen si mobil nebude kupovat jen kvůli hrám, když si vemeš kolik už je na trhu zařízení schopných utáhnout vcelku pěkně vypadající hry (samozřejmě na ps vitu se to nechytá) dejme tomu nejnižší výkonovou hranici Galaxy S2 a více 300 000 milionů ??
          4. Nevýhoda pro vydavatele a sony, nevýhoda pro uživatele nebraň firmu z který nic nemáš :D
          5. moje chyba
          • 1: tak to uz je na hracich, zda daji prednost kvalite nebo ne. Trh ukazuje, ze vetsina o kvalitu nema zajem, ale ja jsem za Vitu vdecny, protoze mam radu prilezitosti, kdy mohu hrat na Vite, ale na PC a PS3 ne a jsem rad, ze to hrani je velmi kvalitni. Casto te Vite dam prednost i kdyz mam moznost hrat na PC nebo PS3. To se mi u PSP stavalo jen vyjimecne.
            2. to je otazka nazoru a preferenci, takove límbo nebo hotline miami povazuji za vrcholy indie sceny.
            3a. PSP mam od roku 2008, nahral jsem se na nem dost a presto jsem si koupil par PSP titulu pro Vitu a par dalsich jeste planuju. Vita je na PSP hry skvela, nema zadne vykonove problemy, ma rychle loadingy, daleko lepsi ovladani a vzhledem k prave dvojnasobnemu rozliseni a absenci ditheringu ty hry na ni az prekvapive dobre vypadaji.
            3b. Samozrejme ze se najde rada blaznu, ktery drahy vykonny mobil kupuje prave kvuli hram, protoze mobilni internet nemaji a na volani jim staci i ten nejlevnejsi sunt.
            4. Nebranim firmu, ale svoje zajmy, jen nejsem kratkozraky. Vysoke piratstvi dost poskodilo PSP, u mensi platformy je to dost kriticka otazka, ktera muze rozhodovat o byti a nebyti. Vysoka mira piratstvi poskozuje i Android, protoze rada her, ktere by me docela zajimala, se proto dela jen pro iOS a ne pro Android.
            • A nebo koupis nejakou bazarovou ps3 za dva litry.
            • Ferdis2
              Paráda, to som naozaj nečakal. Dík kámo !!! *4*
              Vypadá, to že keď za rok-dva Sony umožní streaming PS3 titulov aj na Vitu, tak ich tam budem mať slušné portfólio... *4*
            • Tady mas adresu: https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-cz/your-instant-game-collection/cid=STORE-MSF75508-PLUSINSTANTGAME
            • Jsi na omyle, protoze do ps3 muzes stahovat i vita hry a predevsim, hru neni potreba ani stahnout, staci koupit (s cenou 0) a to jde i z webu. Takze i ty jenom s vitou a ps+ si muzes kupovat pro strycka prihodu ps3 hry ve webovem psn store, takze hybaj na web, at ti nepropadnou.
            • Ferdis2
              No neviem, či sa bude dať stiahnuť hra na Vitu, i keď ju nevlastníš. Hry na PS+ sú zadarmo len v časovo obmedzenom období. A v prípade nestiahnutia, by tie stovky hier jednoducho prepadly...
              Osobne mám len Vitu a PS3 hry z PS+ mi k dispozícii samozrejme nie sú. Ak mi niekto vysvetlí, že som na omyle, tak budem len rád...
            • Vita je daleko lepsi nez PSP, Vita je prakticky na urovni mobilni konzole. Pro PSP byl velmi silny handicap absence druheho analogu, coz me docela odrazuje od 3DS.

              Nevim co myslis tim, ze je to mrtvy pristroj. Prodava se, je podporovana, vychazi na ni hry, poskytuje mi stovky hodin zabavy, jen neni masove oblibena. Co bude dal se teprve uvidi, Vita tu klidne muze byt dalsich deset let. 3DS je technologicky na urovni PSP, Vita ma generacni naskok, takze tu muze byt opravdu dlouho. Pokud ziska par vecnych her, muze zabavu poskytovat do nekonecna. Takova vecna hra je treba monster hunter, tu hraju na psp a ted na vite uz nekolik let a soul sacrifice ma take dobre naslapnuto.
              Krom toho oziveni pro Vitu muze byt propojeni s ps4.
              Dalsi zelizko v ohni je PS+, ktere vlastni miliony hracu a s ps4 jeste vic bude (placeny multiplayer), protoze s nim hraci ziskavaji spoustu kvalitnich her pro vitu zdarma i kdyz ji nevlastni. Az cena Vity klesne treba na 3000Kc a tito hraci budou mit na uctu treba kolem stovky her pro Vitu, tak si myslim, ze ji mnozi koupi.
              Dnes spousta lidi netusi, jak dobre zarizeni vita je. Mam uz nejakou dobu kvalitni tablet za trojnasobek ceny vity, ale hrani her me na nem nebavilo, takze na mobilni hrani jsem vzdy radsi preferoval psp nez jsem poridil vitu (mam uz druhou). A vita je jeste vyrazne lepsi na hrani nez psp. Takze asi tak.

              Mimochodem, tohle pisu z vity, tablet se mi vybil, takze je videt, ze je pouzitelna nejen na hrani. I kdyz na to jine preferuji tablet, kdyz muzu.
            • Jo máš pravdu v tom, že PSV je určitě dobrý kus hardwaru a vynikající přístroj na hraní sám jsem měl PSP a líbilo se mi v té době. Jenomže já tvrdím, že je to mrtvé zařízení a další podobné Sony už nikdy neudělá(možná jenom něco jako ten telefon s výsuvnými tlačítky nevím jak se jmenuje) a taky si myslím, že na něm nemá šanci si vydělat pořádný balík. A vydavatelé to taky vědí jestli je pro ně lukrativnější vydat hru kde ji může koupit půl milionu lidí nebo jestli pár tisíc.
          • *4. výhoda pro vydavatele a ...
      • zdeeneek
        Cena her - staci si za 1200,- Kc zaplatit PS plus a mas kazdej mesic hru/hry zdarma. Na ostatni se da pockat, nekupovat je hned po vydani za plnou cenu ...
        • To je na rok nebo na měsíc ? měl jsem psp a přiznávám že her jsem měl jen pár a ostatní jsem stáhl, protože byli opravdu předražené a on si člověk rozmyslí jestli si radši za tu samou cenu koupí plnohodnotnou hru na pc nebo psp.
          • Na rok. A take je obcas dobre se podivat na ceny kolem. Ted ve stredu vysla na Vitu History: Legends of War, takticka tahovka riznuta rpg, muj srdcovy zanr. Na PSN stoji 945Kc, retail v ceskych obchodech pres litr + postovne a na zavvi.com jsem ji koupil za necelych 12£ s postovnym zdarma.
    • Souhlasím :)
      • Vyslo vubec na ten radoby handheld neco poradnyho? Na 3DS vychazi jedna pecka za druhou, naposledy Fire Emblem.
        • zdeeneek
          Par dobrych her se tam taky najde : Soul Sacrifice, Persona 4, Metal Gear Solid HD Collection, Gravity Rush, Ninja Gaiden Sigma Plus, Uncharted Golden Abyss ... Tezko rict co od handheldu ocekavas. Ja mam Vitu jen na prilezitostny hrani, takze mi nabidka her bohate staci. Na 3DSko je sice knihovna her daleko vetsi, ale stejne mam na nej doma asi 5-6 her a zbytek me ani moc nelaka vyzkouset.
          • Persona 4, Ninja Gaiden a MGS HD jsou remaky nekolik let starych her, fakt mi neni jasny proc bych si kvuli tomu mel kupovat specializovanej pristroj za nekolik tisic. Je to fakt bida, presne jak sem cekal. Jeste tam vyslo snad COD od nejakyho beckovyho teamu a dostalo to vsude 3/10.
            • zdeeneek
              Ja jsem treba Personu, Ninja Gaiden ani MGS predtim nehral, takze mi nevadi, ze to jsou remaky starsich her.
            • Protoze ti umozni si to zahrat mobilne. A pokud nemas zajem o mobilni hrani, pak je vskutku zbytecne uvazovat o mobilni platforme. Zabavnych her tam najdes dost, vic nez zaznelo. Ja osobne tam rozhodne nestiham hrat vse co bych chtel, hraju na ni tak 10-15 hodin tydne. Ale pokud bych chtel treba jen strilecky a nic jineho, tak bys mel docela problem. CoD nestojá zw zminku, ale hodne dobra je treba Unit 13, i kdyz ta asi neuspokoji hrace CoDu. 3DS sleduji a zatim tam jsou 3 hry, ktere me zajimaji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit