Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro anglicky nebrebentící tu jsou titulky:
    http://www.youtube.com/watch?v=FfRvO_rhJN8
  • Za sebe říkám, že poslední dvě videa na SCII HOTS mě naprosto dostávají. Ať si kdo chce říká co chce, ale Blizzard prostě tohle umí... *14*
  • Some women just want to watch the world burn.
    Samozrejme ako sa na blizzard patri, zase kvadrilion spojlerov v tralieri, vsetky cgi sceny vypustene do sveta este pred hrou samotnou ako to bolo u WotL.
    • Shania
      A co ti to ve WOL reklo? vubec nic
      • treba to ze kerrigan bude mit psionicke cepele protossu...
        • Alebo to ze sa premeni naspet na zerga
  • Začínám mít strašnou averzi na všechno kolem Blizzardu, nevim či víc kvuli vychcanosti tehle firmy (prominte mi ten výraz) nebo komunite ktera jim žere z ruky.
    • jak jim mužete tohle žrát, treba tu grafiku hry. Takhle nejak vypadaji proporce jednotek sc
      http://i2.minus.com/idKJOHIciRf0E.jpg

      misto toho jsem dostali co, marinák velkej jak tank a mothership velka jak dva tanky. Jednotky maji par mizernejch polygonu, žadna fyzika pohybu (treba kdyz se jednotka otočí tak neni animace, proste se na miste zvrtne o 180 stupnu), prolinajici se textury.
      Ted prijde pleskohlav nebo jinej blázen a začne rikat ze se to neda jinak rešit. lol. jiste se to da resit treba vetsím zoomem kamery, nebo limitem jednotek aby se nedalo naspamovat 20 battlecruiseru, nebo odstranenim nekterych jednotek aby to nevypadalo tak smesne.
      Ale to by pak nebyl starcraft že a vaše dychavičné kompíky a xboxy by to neutahly. *11*
      Tak jim hlavne Blizzardu žerte dal z ruky
      • Shaker
        podivej se na Warcraft 3, jak by to vypadalo, tam sice proporce taky uplne nesedi, ale kuli vykonu by to musely byt bitvy 12 na 12 vojacku a to by SC univerzu bylo daleko smesnejsi... Taky sem pro realisticky pojeti ve hrach, ale SC mam rad takovy jaky je.
      • á CHUDÁČKU TY JSI TO NEPOCHOPIL víš to je strategie a bitevní pole není bitevní pole, ale jen projekce pro velitele(hráče) který zadává příkazy jednotkám které bojují někde na cizích světech a to zobrazení na mnitoru je jen UI pro snadné rozdávání příkazů :) příště prostě pepo zdepa použij trochu fantazie
        • a tohle máš odkud? když hraju dawn of war nebo coh tak je to taky jen projekce? ja to beru tak že je to pohled na bitevní pole. Kdyby to byla projekce tak proč se nemuže kamera vic oddalit abych mel o bojišti vetší prehled jako v supcomu?
      • Samozřejmě že se to dá řešit i jinak, ale blizzard nadřazuje hratelnost nad lore , takže ve hře není problém sejmout carrieru s několika marinama. Je to prostě podřízení se hratelnosti dokážeš si představit jak by fanoušci (včetně mě) p*čovali , kdyby do hry dali více realismu a tím zmršili hratelnost ?
        • spíš myslím že blizz nejde ani tak o hratelnost jako spíš o to že kdyby treba marinaci byli menší nedalo by se na to pri prenosech z e sportu dobre koukat, proste je to tvrdy marketing a pro tohle tu firmu nemam rad.
          • Clovece ked citam co pises musim sa priznat, ze sa nestacim cudovat. Volaj blizz uchadzaj sa u nich o pracu.
          • Ano hra je částečně designovaná na progaming a díky tomu je taky tak úspěšná. A kdyby třeba ti marini byli poloviční tak by se hůř ovládali a tím by se zhoršila ta hratelnost. SC2 je v první řadě hra a to ostatní se vždy řadí až za to. Blizzard se držel tradiční hratelnosti kterou hráči znali z prvního dílu a kdyby to hodně změnili tak je prostě fanoušci vyf*kujou.
            • pepa: No zase nějak extra malí taky nejsou a oni taky moc malí být nemají. Ad. ty skupinky no ono třeba v progamingu se kolikrát i mikruje s tím jedním nebo dvěma mariňáky a udělá to obrovský rozdíl.

              Ono tam jsou asi největší problém ty obří jednotky které jsou někdy až směšně zmenšené. Ale kdyby zabírali třeba skoro celou obrazovku tak by to taky nebylo ideální :D. A odstranit je taky nemohli. Si vem že chtěli v HoTS odstranit carriery (sice očividně z jiného důvodu) a hned se na ně na fórech sesypala kritika ,že carriera je prostě ikonická jednotka pro protossy.
            • tak podle me stejne neovladas jednoho marinaka ale celou skupinu, klasicky ze kliknes a natáhneš je mysí do skupiny, v tom bych problem nevidel. zas nerikam ze maji byt uplne pidi. zerglingove jsou taky malí a neni problem
        • me nejde o to že marinaci sejmou carrier ale proč je carrier tak malej, vypada to smesne, zvlast kdyz tech carieru naspamujes vic.
          Nechci realnou mirku jen aby to tak nebylo do očí. Radši bych tam teda ten carrier nedával vubec. Nebo bych ho udelal vetší a upravil populační limit aby jich bylo možne postavit treba max. 3. A marinaky bych udelal o neco menší.
          Co me ale stve nejvic že jakakoli kritika na sc2 je tabu a nesmi se rict nic spatneho protože je clovek pak bud zabanovan nebo označen za trolla nebo blazna
          • A přesně za tyhle úpravy by tě asi fanoušci nejradši ukřižovali, protože by to totálně nabouralo hratelnost a herní rozmanitost. Jak napsal Shania u téhle hry se na realističnost vůbec nehraje. A oni taky musí brát v potaz pro-gamingovou scénu.

            A SC2 skoro nekritizuje asi protože je to poslední AAA úspěšné tradiční RTS.
            • ok stejne dekuji za slusnou diskuzi :)
          • Shania
            U tohoto typu strategii se na meritka ani realismus nehraje, je to tak od nepameti a Sc je tezko prvni hra co tohle zavedla. Tohle neni supreme commder ani total war.
            • Shania
              Zeby cody?:) Hry od relicu jsou uplne jiny typ strategie, navic COH je z 2SV, takze udelat realne proporce je o dost jednodussi, nez nacpat do hry Collosus nebo BC.

              BTW vubec by mi nevadilo mít to trochu realnější, ale byla by to pak uplně jina hra. Takže bych spíš byl za nějaké FPS nebo RPG, třeba Titan bude nakonec World of Starcraft.
            • jiste ze to neni sup com ale napr. mezi sc a dawn of war nebo coh neni až tak propastny rozdíl a tam proporce jsou zachovane. Jinak zas nemam prehled o kazde strategii na trhu i kdyz mam celkem solidni prehled, C &C jsem treba nehral jestli mluvíš o tom

              btw s tebou se stejne neda diskutovat znam te z predesly diskusi a je to jako hazet hrach na zed proste mas svuj nazor a smitec. jednou je to tak tak to nemuze byt jinak a neda se s tim nic delat a navekoy to tak musí zustat, to jsi ty
      • jo a nezapomente minuskovat
  • Nechápu, jak je možný, že je tak diametrální rozdíl mezi kvalitou příběhu u RTS a RPG od jedný a tý samý firmy. Kdo je podepsanej pod SCII?
    • Pod vsetkym co sa pribehu tyka je v Blizze podpisany jeden a ten isty clovek - Chris Metzen.
      • Shaker
        http://www.youtube.com/watch?v=aYU3W2vRSKs :-P
  • Mato1987
    Ten zvuk, normálne husiu kožu mám z toho, neskutočne dobrý je ten zvuk a hlas v tomto prekrásnom cgi videu :)
  • @Blizz Rozepiš se, prosím. Rád si pročtu nějaké příjemné shrnutí. :)
  • Já jí prostě miluju....
    • Tak to jsme dva *14*
  • Kerrigan is the most badass female in game industry *5*
  • Jo jo,.. když jsem si koupil Starcraft 2 a začal ho hrát, byl jsem v sedmém nebi (a to zrovna nejsem fanda strategií), takže jsem si před pár dny tenhle datadisk předobjednal. Sice Blizzardu nemůžu zapomenout to, jak mi podělali moje milované Diablo (jsem fanda hlavně prvního dílu), ale na tomhle přeci jen dělá jiný tým a nemůžu ho tak házet do jednoho pytle s banou Jay Wilsona.
    • *bandou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit