Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo planescape by byl dobrej...Si pamatuju,že to byla nejvíc hra, bylo by pěkný se dostat na všechny ty planety o kterých tam říkali a kouknout se na nich z vlastních očí,Taky sem se dost nasmála..ale konec mě nasral.
  • Na predelavky se vysert*.Jak sem se tesil na Jagged Alliance a takovy zklamani.Opet vsechno zjednoduseny a osekany.Par novotin ktery neuskodily se tam samozrejme najde, ale jinak je to takovy nemastny neslany.Dneska uz by nevysel Baldur, kde se clovek musi nalahvickovat, nahazet ty spravny ochrany a odolnosti, zapastit a jit to zkusit na 10 pokus.
  • Jsem každopádně rád, že je tu tolik lidí, co nedají dopustit na starou dobrou Baldur's Gate a taky Planescape Torment. DnD forever. *5* *4*
    • ucho
      hm, Baldury jsem nikdy nehrál... jedničku jsem si na GOGu koupil, tak jsem zvědav...
    • amen *5*
  • tak, poslal som aj ja svoj nazorObsidianu *7*
  • Robotron3: Kámo, Tobě bych dal čokoládovou medaili a papírovou korunu, strašně mě bavilo číst Tvé profi názory v této diskuzi, aneb brblat nad tím, jak klišoidní a blbý má BG příběh, a pak to všechno podtrhnout ,,ze jsi zacinal jako nejaky synek, co ani nevi, kdo jsou jeho rodice a priplete se do nejaky potycky, pri niz zabijou jeho otcima, nejakyho maga, co se o nej staral"...
    Víš, jak by vypadal ,,moderní" remake BG? Hned v první hospodě by Ti Winthrop (ani nevím proč mi zrovna jeho jméno tak utkvělo v paměti) řekl, *SPOILER* že jsi syn Bhaala, Gorion měl poměr s Tvojí matkou a Imoen je Tvoje napůl Tvoje sestra *SPOILER*, pak by Ti svítila přes půlku obrazovky šipka, kam máš dojít a lidi jako Ty by chrochtali blahem.
    • Hrajes ty dnesni hry, nebo jen tak zvanis? Co si pamatuju, tak i v Dragon Age, nebo treba Skyrim, nemas nikde zadny sipky, kam mas jit, jen ukazatele na mape a to pouze pokud si aktivujes quest, coz vubec nemusis udelat. To, kolik informaci ti daji do zacatku souvisi jednoduse s tim, jak je vystaveny pribeh, o vem je, jak se odviji atd. Me se pribeh Dragon Age 1 libil mnohem vic nez Baldurs Gate, i kdyz me hned od zacatku uvedl do deje a vedel jsem na cem jsem, oproti pritroublejsimu a pohadkovejsimu Baldurs Gate. Kdyz vas ty dnesni hry nebavi, tak co chodite na games? Chodte si na nejaky retroserver, nebo blog.
      • Dragon age 1 byla fajn hra, bez debat, bavila me, ale pokud budu srovnavat moderni hry, tak pro me je kral novodobych RPG Witcher (1 i 2)
      • Dragon Age má snad nějakej příběh? Vždyť je to jen série nesouvisejících sidequestů...
        • Ano, ma pribeh, a questy s pribehem souvisi. Diky, ze opet potvrzujes haterstvi lidi v zdejsi diskusi oproti dnesnim hram.
          • Ano, příběh typu "zlouni útočí, sežeň pár spojenců, pofoukej jim bolístky a až se ti bude chtít, můžeš zlouny porazit". Velmi rafinované.
            • Tobě nepomůže ani svěcená...
            • V podstate hral. 20 hodin je vic nez dost, (doknce to bylo asi vic) nevim, s cim mas problem. Nebudu dohravat kazdou hru, co me prestane bavit, jenom abych mohl pak argumentovat, ze me prestala bavit.
            • Konečně *1* My si zase myslíme svoje o někom, kdo posuzuje hry, které v podstatě ani nehrál *7*
            • Ale co ja se tady budu bavit s praseci hlavou, proste si hrajte ty svy Baldurs Gate treba porad dokola, ja vam to neberu, i kdyz si o tom myslim svoje. Kazdej at si hraje co se mu libi, me vyhovuji odernejsi hry.
            • Ve vsech fantasy RPG proti nekomu bojujes, to je prekvapeni vid?
    • A pak ti ještě jako bonus napíše, že jsi hater, který onanuje nad starou hrou *1* Zatímco on v té hře odehrál neuvěřitelných 20 hodin (což pro většinu lidí není ani 1/10 hrací doby) a může na jistotu prohlásit, že je to klišé *1*
  • Totalní indie games nářez!!!

    http://www.facebook.com/groups/130154933739745/

    http://www.stream.cz/uservideo/657347-fatal-error-spot-2
    • Ty budeš asi autor, že?
      Přestože jsem ze staré školy a top-down střílečky ve stylu Raptora nebo Tyriana miluju dodnes, tohle mě nejenom neoslovilo, ale vyloženě se mi to nelíbí.
    • Facebook je fatal error
  • MrSanta
    Já bych přispěl na skupinové RPG se systémem aktivní pauzy, vyrobeným pokud možno Obsidianem a buď steampunk nebo cyberpunk.
  • System Shock 1, 2, Planescape Torment a BATTLEZONE!!!
    • Asi těžko můžou dělat věci, na který nemaj licenci. Tu by z kickstarteru asi nezaplatili.
  • GlaDOS
    Zazněl tu názor, že staré hry si idealizujeme a pak je tu obhajujeme, i když to byla nuda, stereotyp, klišé, bla bla bla,... Dokonce to bylo mířeno na Planescape Torment. K tomu bych se chtěl vyjádřit. Ke mně se PT prostě v dětství nějak nedostal. Teprve před nedávnou dobou (asi půlrok zpět) jsem ho našel na gog. Už jsem si o něm taky četl nějaké oslavné recenze, tak jsem ho koupil, nahodil češtinu, poladil rozlišení,... A musel jsem uznat, že je to jedno z nejlepších RPG, co jsem kdy hrál. Některé staré hry prostě nové nepřekonají, ať tu hejtujete jak chcete.
    • jindra.veliky
      to samy ja se system shock 2 ten jsem si taky nainstalovat az po tech kecech tu *14* *14*
    • Já si hejtování nevšiml, ale chápu, že ten komu se to nelíbílo, je ten špatnej. BTW, nezaznělo to tu, ale přál bych si třeba pokračování Sacrifice.
      • To neni pravda, ono je rozdl mezitim, kdyz nekdo rekne "nelibilo se mi to, zdalo se mi to klisovity jako vsechno ostatni" a mezi obecnym konstatovanim, ze je neco klise nebo nadhodnocena blbost:-)
        Jinak tu normalne diskutujeme a pokud nekdo neco kritizuje obecne, tak by mel byt schopen to obhajit.
        Jinak se Sacrifice souhlasim, paradni hra:)
        • GlaDOS
          Nemluvím ani o jednom z vás ;) Já si tu něčeho jako hejtování všimnul a dotyčný se obhajobou, proč je PT špatný, ani nezabýval. Jinak souhlasím. Pokračování Sacrifice bych si s chutí zahrál taky.
          • Mechwarrior_bw
            ja na pokračovanie čakať nemusím, mne totiž Sacrifice leží kdesi na poličke cca 11 rokov odkedy bol ako bonus v nejakom časáku (asi Gamestar) *1* doteraz som ho nehral *1*
  • Jazz
    Zrušte ty píčoviny, díky.
    • Ako vždy, od teba príspevok hodný pomocnej školy *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit