Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Možná taky proto že to bylo nebezpečné... prostě to nevyšlo měl jsem jenom na ps2 Eyetoy a to byla sranda.
  • Na detsku party 4-8 rokov Kinect Party od Double Fine ideal. Nic ine sa na tom vsak uz dcera nehra, a vacsie veci nic moc. A vraj to nie je ani na XBOX One. Co uz.
  • Kinect nebyl špatný nápad, ale nebyl dotažený. Možná se někdo k této myšlence ještě vrátí a udělá to "znovu a lépe". Současná verze je dost omezující: potřebuje velký prostor před TV a vyhovující světelné podmínky. Stačilo, když venku zastínil slunce mrak a senzor vás ztratil apod. A i když jste se snažili vyjít maximálně vstříc, přidávat lampičky, kalibrovat, tak si stejně SW ve hře začal hledat optimální úhel v domnění, že to umí líp než vy a celé to rozjeb4l a už jste měli nohy nad hlavou. Ten úhel bohužel nešlo uzamknout. Musel jsem se smát, když nějaký vývojář z Rare tvrdil, že možnosti Kinectu jsou mnohem větší, než se zatím využívají a že "dokáže detekovat i pohyby prstů"
    Nicméně jak píšu na začátku, myšlenka zvednout lidi z gauče je dobrá. Děcka to baví dodnes.
  • Já hrál na kinectu Marathon Under Two Hours a to mě bavilo.
  • Ja se lidem nedivím že nechtejí mit doma oko ktere sníma co delají a posíla to pak nekam na analýzu *7*
  • Byl to jen další článek technologického vývoje nabídnutý komerčně. Stejně jako SVHS, VCD, SVCD, Laser Disc, HDDVD atd.

    Minimálně se z toho stane zajímavý kousek herní techniky do muzea.
    • nějak se k těm holopalubám ze Star Treku dopracovat musíme *4*
  • Úplně stejný osud čeká PSVR, Oculus a spol...
  • MickeyMutant
    Kinectu zasadili rozhodující ránu lidi, kteří většinou nebyli kvůli technologickému pokroku ochotní skákat po obýváku jako vopice. Proto jsem přesvědčen, že Kinect byl od začátku marketingově zaměřený na špatnou skupinu primátů. V případě správného výběru cílového spotřebitelského segmentu by ale zas nastal problém v tom, že průměrný šimpanz nemá zdaleka takovou kupní sílu jako průměrný hráč videoher.
    • to je na cem pohori i soucasna podoba VR, sice to neni az tak nepohodlny, ale komfort pri hrani to snizuje
    • Well said, Sir!
  • Já měl kinect rád, ale bylo málo kvalitních her, Dance Centra 1,2,3 + Kinect Sports a hry co k tomu dávaly zadarmo. O to vše na x360, na xbox one jsem vubec ani nevšiml že ny nějaká vyšla (xbox one nemám)
    • Prvních pár let byl problém vůbec sehnat nějaké (dobré) hry na Xbox One a už vůbec je škoda mluvit o hrách, které využívali Kinect. Byla to fakt bída a není se čemu divit, že lidi se nějak moc do kupování nehrnuli.
  • Dobře, že tak. Vždycky je prima, když zanikne nějaký nesmysl, který jen odvádí pozornost od pořádného hraní.

    Jen při této příležitosti vzpomeňme na projekt Natal a Petera Molyneux, jak si přes tiskárnu podával papíry se slečnou televizi. Aneb budoucnost hraní...
    • Co si představuješ pod pojmem "pořádné hraní" ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit