Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten typek musi slusne fetovat kdyz to tak proziva *1*
  • Nič ti nebrani mať v ruke dačo jasom ping pong hral s original palkou a bolo to o hodne zaujimavejšie hrať ,,, šup šup do hračkari kupiť pištolku
  • Všetky deti treba nahádzať do vápennej jamy, ja viem je to kruté, ale niečo sa s nimi robiť musí!
  • Chlup
    Kontraktoři nejsou žoldáci! Kontraktoři jsou primárně obraná síla. Jsou to takoví bodyguardi. Bohužel prostředí si žádá víc než postaršího pána v uniformě s odznakem.

    Vůbec tím ale nechci říct, že nasazení kontraktorů nebo vojsk v cizích zemích v současné podobě je správné. Ale tato problematika jedaleko hlubší a nedá se shrnout do věty, že kontraktoři jsou žoldáci.

    Doporučuji přečíst knihu Oprávnění zabíjet od Roberta Younga Peltona. Přináší spoustu pohledů na kontraktory a ukazuje i jak vypadají a řeší se problémy.
  • a toto je co ? trapas..
  • Docela ti nerozumiem ved je nechvalne proslula, tak co.
  • Dokud bude autor psát nesmysly jako: "nechvalně proslulé agentury Blackwater", budu jej považovat za nechvalně proslulého recenzenta, potažmo blba.
  • Ať si to strčí za klobouk. Kdyby raději místo Kinectu a podobným excesům, nahnali lidi do reálných tělocvičen, udělali by lépe.
  • Kinect = svět kde je vše virtuální, už si nebudeme kopat s míčem venku, už nebudeme špinavý, omlácení, nebudem chodit ven za zábavou balit ženy, spát snima my budeme mít kinect a to co bude venku pro nás nebude ... :) za pár let vidím takhle zmagořenej svět jaký na to máte názor ? (tím nechci zase říct že na tom není něco špatného .. pohyb u obrazovky .. )
  • Ja myslel ze mluvis o tom opravdovym Falloutu a ne o post-apokalyptickem oblivionu... :D
  • MidnighT91
    Navíc, evidentně jsou moje komenty docela populární protože asi 80% příspěvků co napíšu se dostane do náhledu na hlavní stránce...
  • MidnighT91
    Mě je ale jedno jestly moje komenty mají nějakou úroveň, píší co my příjde na mozek ale aspoň píšu k věci kdežto jedinej tvůj koment tady se týká pravopisu...
  • Aha, ale ty tvoje komenty mají opravdu úroveň. Gratuluji k lepšímu životu *3*
  • Péčko?

    Ne ale teď jste mě dostali. *15*
  • Njn hnus, ale kde je pravda?
  • Tož musí neznalým ukázat. Hele hýbnul pravou nohou a ono to mělo vliv! A ti co znají Kinect ví, že je to spíš taká blbovinka, jako třeba wii podložka a tak si to stejně nekoupí.
  • MidnighT91
    A proč tam byl perk zabiják dětí? kdiž nebylo ve hře možné zabíjet děti...
  • Jak jinak ziskat perk zabijak deti nez zabijenim deti?
  • MidnighT91
    a jak to souvisí s tím o čem se tu mluvý ??? já S*RU na českej pravopis mě stačí že znám pravopis svého rodného jazyka jestly si těmahle komentama naplňuješ nějakou svoji potřebu tak táhni na aktuálně.cz tam se vyřádíš takovejch jako ty jsou tam tuny...
  • No místo hraní by ses měl občas podívat na češtinu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit