Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tí čo tu tak kritizujete uz ste to hrali vobec ? lebo u nas to vyjde az 23.11.
    • V dnesnej dobe uz vacsinou byva jedno kedy vyjde krabica v nasich koncinach....samozrejme na steame uz release davno je.
  • Už nedělejte vikingům u helmy ty rohy ! Ani ve fanatazi je to fakt strašné ! .)
  • Hrál sem jen první díl a štvalo mě tam akorát to, že některých jednotek bylo v pozější fázi hry málo k rekrutování např. rytíř na koni.
  • Zayl
    Pro mě zklamání. Jednoznačně nejhorší díl, i když jeho tématika je mému srdci nejblíž. Ale pro fanoušky to je stále prakticky ta samá hra, takže počkat na steamu na -50% akci a pořídit.
  • Recenzia uplne presne vystihuje tento diel, kym Armored princess priniesla pomerne dost zmien oproti Legends, tak WotN neprinasa takmer nic, len zmenu grafiky niektorych jednotiek (obcas aj ich blastnosti novi kostlivci s bone gate su peklom) a takmer nepodstatne runy. Ale presne ako pise autor , hratelnost je stale spickova a vyzvana vyssej obtiaznosti maximalna...takze za mna zapinam impossible a uvodne vikingske ostrovy hrajem uz 25hod ;-)
  • Vědět, že to vyjde, tak koupím místo XCOMu. *13* KB mi dala spoustu hodin zábavy a ta hudba je pro mě parádní.
    • Zayl
      Jo, hudba je naprosto úžasná a to nejen proto, že celý soundtrack je přímo v adrésáři hry v .ogg . Lind Erebros je šikula.
  • fakt dobra hra,nechavam si ju na vianocne sviatky :)
  • Vitekb
    Díky za recenzi, počkám si na nějakou slevou. 30 Euro je přeci je moc. To jsem nedal za předchozá části dohromady.
    Nejde mi jen na rozum, proč je najednou hra Steamworks. To si najednou, z ničeho nic, řekli, že by bylo fajn svázat hru s jedním digitálním distributorem, přestože v předchozích částech se bez toho snadno obešli.
    • Krabicovka bude u nás stát necelých 500, vychází 23.11.
      Kupovat něco na steamu mimo akcí se nevyplatí :(
  • Pekna recenze...U predchozich dilu jsem ponocoval nekolik hodin a o novem dilu jsem nemel ani potuchy. Koukam ze u nas se hra v prdeprodeji prodava za nejakych 6 stovek (!!!) takze si asi nadelim pekny darek na vanoce. =)
    • Dobrej nápad na dárek pro bráchu, tzn i pro mne *15* diks *3*
  • kdyby vam dal honza Volejnik chlebicek bylo by to za 8? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit