Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stale zasrane pridavky. Ja chcem hru od zaciatku na komplet aby som sa k nej nemusel stale vracat kvoli dodatocnemu obsahu.

    • Tak se nerozčiluj a zařiď se podle toho. Stačí to nekupovat hned a počkat. Je to SP a nic ti neuteče a ještě ušetříš za komplet edici a ještě je šance, že to bude o nějaký bug lehčí.

    • Tak třeba v tomto případě je přídavek ospravedlněný a přídavky tohoto typu vychazeji od nepaměti. Člověk nemůže opravdu požadovat, aby to bylo už součástí základní hry a zdarma. Základní hra jako taková vyšla, řekl bych, kompletní a vše ostatní je jen volitelné pro lidi, co se ke hře vrátit chtějí. A pro ostatní je možnost počkat na komplet edici. 

    • Jack1947

      GOTY edice v čem je problém ?

      • V tom že potřebuje všechno hned a není schopný si připustit fakt, že třeba v tomhle případě to nešlo u vývojářů nejspíš jinak nešlo časově stíhat... aby se nepo....

        • Tak lidé někdy přemýšlí prazvlastne. Vše by mělo být v základní hře a zdarma. Dost úsměvně pak působí, že v případě pokračování se někdy dozaduji, aby bylo zdarma, protože si koupili první díl. Nejvíc si to pamatuji u L4D2, ale i mnoho dalších her si lidé takto vyskakuji. Mno, aspoň se člověk zasměje. A teď mě omluvte, jdu napsat do Škodovky. V 92 jsme koupili favorita, takže si myslím, že bych měl dostat i scallu. Vůbec nechápu, proč ji nedali na trh už tehdy... 

          • Jack1947

            Takovej krám snad ani zdaramo -bléé-

  • KIMCID

    Teď ještě počkám až to zlevní a koupím komplet.

    • 40 éček za hru, ve který snadno utopíš přes 100 hodin (já podle Steamu 128 a to ještě nemam poslední DLC dohraný) mi teda nepřijde jako přestřelená cena...

      • Derp_1337

        Přestřelená cena to není, ale spousta lidí má určitý rozpočet na hry a nechcou utrácet víc.

        Kdo ví, třeba si letos už koupil Devil May Cry 5, Far Cry New Dawn, Days Gone, Metro Exodus a teď musí trochu šetřit 😎

    • Butters

      40e ti prijde moc? 😯

      • Derp_1337

        Proč se divíš? Spousta lidí má na hry určitý rozpočet a pokud si letos koupili třeba Devil May Cry 5, Far Cry New Dawn, Days Gone, Metro Exodus , tak teď musí šetřit a chvíli počkat...

        • Butters

          to určitě jo... já jen že právě za komplet se mi ta cena zdá fajn :)

  • uher

    No, uvažuju, že konečně koupím kompletní edici. Ale ta zmínka, že nepřátelé za vámi neumí vylézt po žebříku je doufám vtip. 

    • Butters

      nahlasit chybu a pockat na patch... snad

    • nightborne

      Což vo to, uměj, ale po jednom, takže si tam můžeš dřepnout a sestřelovat je dolů, dokud nepomřou. Jak sem psal, lepší to nedělat, akorát si tim pokazíš hru =).

      • Veskoslav

        Viděl jsi někdy nějaké dobývání nebo cokoliv podobného, kdy by někdo lozil v plné zbroji? Tam snad chodili po žebříku vedle sebe? Takže to není vyloženě nesmysl.

        • nightborne

          Ne vedle sebe proboha. Za sebou, samozřejmě, ale ne tak, že jeden leze a zbytek kouká dole, žejo.

          • jj, aby ten co padá pak vzal všechny za ním s sebou dolů.

            • Derp_1337

              :FACEPALM:

              OMG, to jsi nikdy neviděl nějaký historický film, kde bylo dobývání měst a hradů?

              Účelem útočníku bylo zahltit obránce a převalit se přes ně ve velkém počtu. Zajímalo by mě, co by si tehdejší vojáci pomysleli o tom, že nemají lézt ve více lidech na jednom žebříku, protože to je nebezpečné a "můžou se u toho zranit" 😂


              PS: Tady je třeba ilustrace dobývání francouzského Pont-Audemer v 15.stol. Všimni si, že tam je někdo asi zapomněl informovat, že na žebřík můžou lézt jenom po jednom 😂

            • nightborne

              Mno, logicky bych odhadl, že to bylo riziko, se kterým se prostě muselo počítat - druhej na žebříku se modlil a v případě pádu prvního se držel, co mu síly stačily, ne? Pointa byla se převalit přes obránce tak, aby nestačili útočníky shazovat, což mi přijde osobně smysluplnější, než jeden žebřík = jeden člověk, protože to by nevylezl nikdy nikdo.

              Ale přiznávám, vědomostní guru historických bitev zrovna nejsem, tudíž se nebudu pouštět do rozepří =).

          • Cvicme_v_rytme

            Já myslím, že v takové situaci je nejlepší, když si jeden voják druhému vleze na záda. Ten pod ním leze nahoru a ten druhý ho kryje, protože má volné ruce. A nahoru vylezou dva současně.

            • CRYPT

              Tak toto me fakt rozbilo xD Diky

            • nightborne

              Ještě bych jim dal na záda třetího s lukem - aby byla jednotka připravená na všechny situace.


              Ne, hele, rozumim, že když je ve hře jeden žebřík, tak za tebou těžko poleze dvacet lidí naráz, ale třeba v Creedech po tobě ostatní aspoň házej šutry, jinak řečeno dělaj něco. Působí to líp.

            • Butters

              😂😂 ten byl dobrej... 

      • A viděl jsi někdy lézt po žebříku dva lidi na ráz v plné zbroji? 😀 Ale jo škoda, že jsou tak tupí. Také koupím vše zároveň nejlépe ve slevě a taky jak na to budu mít zas 100 hodin čas.

  • Butters

    KINGDOM COME: DELIVERANCE ROYAL EDITION

    Deliverance, Treasures of the Past, From the Ashes, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Band of Bastards, Woman's Lot


    Vše? Za 40e pěkný a navíc studio už nepatří Bakalovi (kdyby to neprodal budu pirátit... really!) věděl sem že mam počkat :) 

    • Artorias

      fakt nevím, proč sem taháš Bakalu. Když chceš podpořit vývojáře, tak je podpoř rovnou za plnou cenu a nevymlouvej se na Bakalu. Navíc žiješ v republice, kde další arci zloděj republiku nejen vlastní, ale i "politicky" vede. Takže předpokládám, že i ty občas podpoříš Agrofert, protože člověk se v tom ztrácí, co všechno vlastní. Takže fakt nechápu tvůj přísvěvek. 

      • Butters

        vývojáři zaplaceno dostali už při samotnym vývoji... zisky z prodeje šli za Bakalou. Tim že bych koupil bych vývojářum nepřilepšil.

        To že Babiš to tu vede mi ani nepřipomínej... i Václavák už je malej, takže čau lidi 26. na letný! I kuře radši z polska než z Vodňan!

  • KronosDeret

    Mno a mám dilema, vsadil sem se bláhově že když Vávra udělá ženskou hratelnou postavu, že si hru koupím (i když mi asi upadne ruka). Jenže za Terezu člověk hraje na malinkým čtverečku kolem Skalice a navíc jen dva/tři předskriptovaný dny. To je docela dobrý F*** Off lidem co chtěli splnění crowdfunding slibů. Jak se bude buggovat pes radši ani nechci vědět, FO4 se psem těžce podváděl a tady to asi nebude lepší. Pořád mě štve soubojový systém, páč to je fakt na facku vybírat směr útoku tím samým čím se rozhlížíš/přepínáš protivníky. Nehledě na to že musíš odehrát X hodin aby postava vůbec uměla trochu bojovat. Přemýšlím jak moc by mě hráči při DnD poslali do háje kdybych jim dal jako postavy sedláky s 3 HP bez schopnosti bojovat nebo čarovat. 

    • wenceslaus

      1) Není, pokud ten Kicstarter četli:

      „..we shall add a line of quests into our game where you can play as a young woman that saves the lead character in the beginning of the game...“


      2) KCD nemá být DnD, není to power fantasy.

    • Jack1947

      Mody navíc nefungují na novější verze nebo se musí nějak upravit, takže já jsem musel využívat trainer na neomezenou zátěž( to jenom takovej dovětek třeba se souboji to také pomohlo) Ta hra prostě o boji není a nikdy ani nebyla i když měla být.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit