Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=Om2gaDnT7N4
  • OMFG *11*
    Pohlad ma ako sniper a anglictinu jak muj deda
  • Koukám, že se na games objevili dva nově příchozí kverulanti...ke "staré" gardě se připojil Trečko a Lotr, tak vítejte hoši, doufám, že redakce, respektive WarHorse bude vydávat hodně nových updatů aby zde bylo mnoho článků a vy jste nás mohli obohatit o mnoho interních událostí ve WarHorse (například to, že investoři (množné číslo!!!) ztrácí ve hru důvěru po sdmi měsících "ostrého" vývoje)
  • Dal bych do hry nějakou i Českou středověkou muziku. Tahle se mi třeba líbí - https://www.youtube.com/watch?v=Ru6pH8fT7pQ
    • VaZqeZ_EU
      Něco takového tam vedle orchestrálky právě bude *2* ..tohle zní parádně!
  • Dan Vavra mluvi ve videu o hudbe a zminuje nejakou ceskou "Metallicu", ktera hrala se symfonickym orchestrem...nevite prosim nekdo, o jakou skupinu se jedna? Diky
    • wenceslaus
      Arakain.
  • Asi jako Mafie 2. Fanousci jasaji, vyvojari mlci :D
    • A po vydání se také nic nezměnilo, fanoušci zuřili, vývojáři mlčeli. *1*
  • Tomuhle projektu hodně věřím. Líbí se mi, že i houmlesáci si dokáží splnit svůj sen a pracovat na nádherně vypadající videohře. Snad bude stát za to. *4*
  • palver
    Držím palce, ať to vyjde...

    ...ale být backer, dost mě znervózňuje fakt, že teprve v této části vývoje je dokončována mapa *8* (tzn. že questy jsou asi jen ve velmi ranném stádiu - když není jasné, kde se budou odehrávat). I fakt, že si hrajou s animací alchymie, ale používaný konstrukční set generuje nepoužitelnou velikost místností.

    Trochu bych se bál nastavení priorit práce v teamu.

    Ale jak píšu - doufám, že to vyjde, a že to bude lepší, než p. Vávrou tolikrát poplivaný Skyrim.
    • VaZqeZ_EU
      Většina lidí stejně nepočítá že to vyjde včas..
      Jen ať si na tom dají záležet a propilují to k dokonalosti *2*
    • ja som napr backer Tormentu, presiel rok a zatial dokoncili len design fazu a az teraz zacina vyroba. kazde studio funguje inak, nie je dovod na paniku. Deliverence toho ukazali ovela viac ako ine firmy za rovnaky cas
  • Prosím vás, nevíte někdo, jak komplexní bude minihra ve které půjde o těžbu surovin z matičky země? Předpokládám, že tajmený mecenáš pan Bakala bude mít eminentní zájem na tom, aby tato část hry byla tím nejlepším.
    • wenceslaus
      HOLLY: Kristepane, ještě, že nedělal gynekologa...
  • Dobrý den,jak asi víte, nechovam v tento Vavruv projekt prilisnou duveru. Ale vse podstatne jsem sdelil ve svych předchozích prispevcich
    . V průběhu dne nastuduji novy material a posleze ho objektivne zkritizuji.
    • kdo se ptal, na tvuj názor??!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit