Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin

    V příběhu jsem akorát (teprve) u boje v Přibyslavicích a postavu jsem schválně nepřelevovával a prachy nesyslil...narozdíl od bratra, kterej teď už ani nemá motivaci to dojet do konce. Takže já si DLCčko pár hodin určitě užiju. Nezjišťoval jsem si, ale neví někdo, co se chystá dál za přídavky?

    • Minev
      • Odulin

        Díky!

    • SalemCZ

      Mám pocit že minimálně jedno má mít ženskou hrdinku

  • Carnage666

    Známka sedí a to nejsem jeden z těch který by měli DLC hotový za hodinu nebo dvě.  Hru mám sice dohranou, ale kvůli zabugovanosti hry po dohrání a nemožnosti plnit spoustu vedlejších questů mam hru loadnutou někdy od půlky ( před Vraníkem) a hraju to volně odtamtud a ignoruju main quest. Nebyl sem moc velkej šetřílek ani kšeftař takže jsem měl u sebe tak 10k grošů a DLC mi tedy zabralo cca 5-7 hodin dohrát a docela jsem si to i užil. 

    Bohužel je tenhle přídavek dost omezenej v tom co lze stavět  a kolik toho stavět a docela to zamrzí protože u toho se právě dalo vyblbnout, proč jako nemůžu mít pekárnu a řezníka zároveň? Zbrojíře a mečíře zároveň? Proč proboha nelze postavit lázně?! atd. Místa je kolem vesnice dost a nebo by se dalo vysekat pár dalších stromů a ani blbou zíďku kolem vesnice člověk nemá pak taky Jindra nemá ani vlastní barák jen postel na rychtě mezi dalšíma X postelema.  Jako plus beru možnost naverbovat různý NPC který člověk v průběhu hry potkal. Dělat soudce je občas zábavný ale nemá to absolutně žádný vliv na nic, na vesnici nikdo neútočí jen jsou na stejnym místě kousek před vesnicí vždycky dva stejný typy nepřátel který člověk potká při fast travelu (větší skupina sedláků/banditů a nebo skupinka 2-3 rytířů). Myslel jsem si že tohle DLC vzniklo aby měl člověk co dělat s penězma který nemá pomalu jak využít ve hře, ale to asi není pravda protože člověk co měl u sebe kolem 70-90k to má hotový za hoďku nebo dvě a po vystavění má stálej příjem a je zachvíli boháč, takže jak píšete asi opravdu pro lidi co to teprve mají rozehraný a né dohraný. Stavění vesnice mě napadlo hned když hra vyšla a čekal jsem nějaký budoucí DLC o renovaci celý Skalice ale nakonec jsou to Přibyslavice. Se všema negativama mě to celkem bavilo a donutilo mě to se do hry vrátit a těch 250kč mi přišlo v pohodě.

  • Mart9

    Games znovu přináší recenzi exkluzivně jako poslední v ČR :)

    • SalemCZ

      Kvalita je jaká? Taky v games jako první zaznělo kdy to DLC vyjde. Takže v tomhle ohledu byly první a to možná i na světě. 

      • Mart9

        Ano, Fight Clubu s panem Klímou si velmi cením, protože i nepřímo prozradil spoustu skvělých informací. Opravdu nechápu, že se toho žádná média nikde nechytla.

        • SalemCZ

          ne všichni koukají na FC, spíš by to museli lidi games zbulvarizovat a to si myslím že pro takové novináře co jsou tady to neni ono.

  • MickeyMutant

    Zajímalo by mě, kdy je během vývoje napadlo podobným způsobem Přibyslavice vzkřísit, pokud to dnes "nepůsobí naroubovaně" a pokud jsou jinak peníze v druhé půlce v podstatě "k ničemu"🙂

    • Mart9

      Až po vydání hry, když jim začali psát uživatelé o vlastní dům.

  • Jack1947

    No mohli to dát přeci jenom zdarma, páč rekonstrukce zničených měst není 2x tolik zajímavé jako pokračování story...

    • Musim suhlasit. Ten kto ma nasetrene peniaze v hre dokaze datadisk "vystavat" do hodinky. Nic viac DLC neprinasa ...


      Po vybudovani nemate uz ani motivaciu sa do dedinky vracat (jedine tak pre zarobene peniaze). Ten kto ma prejdene vsetky Q, ktore sa dali bez bugov prakticky nema v hre co robit.

      • omiklon

        Tak přejet všechny questy, aby člověk neměl do čeho píchnout zabere vyšší desítky hodin, ne-li rovnou stovku. Takže si myslím, že obsahu je ve hře dostatek. Že DLC mohlo být bohatší, s tím se dá souhlasit.

        • Jack1947

          ☹Tak ono je omlouvá to že to je první, uvidíme co dál ale už ted se obávám že asi budou ty DLC se odehrávát až před koncem 😐

      • Jack1947

        Přesně tak 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit