Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hejtři, jděte se léčit...
  • Měl bych dotaz. Všiml jsem si, že v tomto videu jsou všechny postavy při konverzacích dost nepřirozeně strnulé. Jen stojí na místě a maximálně hýbou rukama nebo se trochu kroutí. Jsou všechny konverzace takhle uspávací?
    • A já myslel, že konverzace je o obsahu a ne o animacích. Holt CoD generace odkojená bluckbusterem...
      • Pokud jsi prodelal obrnu, kape ti slina od huby, telem se vubec nehybes a negestikulujes, tak ano. K tomu nepotrebujes hrat COD.
        • Promiňte, ale neberte si handicapované lidi do vůbec úst, když nevíte, o čem mluvíte. Jste „dobytek“...
          • Ja se za to nestydim. A vy?
            • přeji vám, abyste svých slov nemusel nikdy litovat...
            • jo, aha. Vy myslite hlavniho designera... uz chapu.
            • Dělat vtipy na adresu handicapovaných je nechutné... dělejte jak myslíte.
      • přesně tak :-)
  • Měl jsem možnost si zahrát hru tento víkend na GDS a musím hře přiznat že mě v představené, úvodní sekvenci hry, velice dobře navnadila a těším se až budu ve hře rozkrývat

    otcovu minulost a jeho spojední s místním lordem. Partička kamarádů které má Henry ve Skalici je docela veselá kopa a i když nemají v úvodu moc prostoru, tak si říkám že by bylo fajn kdyby aspoň jeden z nich útok na Skalici přežil. Cut scéna útoku na Skalici vypadá velmi pěkně a hře se podařilo že mi to nebylo jedno a bylo mi líto zavražděného otce i matky.
    Ano občas nekde doskočila textura ale to mi je jedno. Jestli narativní kvalita bude alespoň tak dobrá jako v úvodu, tak budu spokojen.
  • Umí někdo z vás vyrobit sám Trabanta? Pravděpodobně ne, ale určitě můžete říct, že Trabant není dobré auto.

    Stejně to samé se dá říct o KC:D. Nikdo by sám takovou hru nedal dohromady. Přece na ní nepracuje Vávra sám. Většinou zde lidé kritizují naprosto zjevné nedostatky a Warhorse by udělali dobře kdyby jim naslouchali...
    • to nic nemění na faktu, že trabant v zavodech s normalnimi auty neobstoji ;-)
    • tos jeste nevidel zavody trabantu, to je maso!
  • Když tak koukám na historii článků o KCD hlavně vzhledem k času - věří ještě někdo tomu, že KCD vyjde v termínu a pokud ano, že na ni nebude sedět 99+ ze 100+ důvodů.......? *5*
    • Mart9
      Teď už to musí vyjít. A čekám day one patch.
    • Pan_Klobouk
      Verim, ze vyjde v terminu. Teda na PC. Vydaji to ve stavu v jakem to bude. Tedy velmi zabugovane. V jinem stavu to ani nikdy nebylo.

      Konzolova verze urcite v unoru nevyjde, potrva dlouho, nez jim to MS a Sony schvali. Pokud vubec nekdy. OK, jednou to procesem proleze, do pul roku od PC verze, at nezeru.

      Presne takhle to bude, hodnoceni nekde kolem 5-6/10. Plati pro PC verzi, tam alespon bude hra trochu vypadat a bude se trochu hybat.
    • Nezlobil bych se, kdyby vydání ještě odložili.
      • Hře by to asi prospělo, ale těch odkladů už bylo dosti a komunita by asi neměla radost z dalšího.
        Navíc už mají jasné datum vydání.
    • Už se těším, s čím fanatici Skyrimu přijdou. *5*
  • Přemýšlím nad alespoň jedním rozumným důvodem, proč si banditu při útoku oběhl a čekal s útokem na připravení oponenta....netušíte někdo?
    • Aby to bylo fér, ve středověku měli všichni morálku a všichni chodili do školy šermu.
  • To vypadá extrémně nudně. Mají štěstí, že ten combat může přinést spoustů glitchů, takže se to možná chytne na gify...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit