Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dworkin

  Mohla by autorka nějak dovysvětlit, co mínila tím, že se úspěšné naplnění slibů z Kickstarteru blíží? Má informace, že budou dodány všechny odměny, které byly na Kickstarteru slíbeny? Tj. včetně steelbooku, podepsaných plakátů atd.?

 • ja_nic_nevim

  KDC je stejný úspěch, jako Hidden and Dangerous, Vietcong, Mafia.... jen u České veřejnosti propadl :-D

  Hodnocení na GoG a Steamu mluví za vše. 

  • Jack1947

   Za to v číně jim utrhali ruce...

  • No nevím, přijde mi, že naopak tady o těch hrách věděl každý, ale za hranicema už to tak slavné nebylo. Zejména Vietcong a Hidden and Dangerous (2 - byla super, ale ve světe ji zastínilo CoD, protože bohužel vyšla ve špatnou dobu), podobně mafie zápasila s GTA 3.

  • BohumilCisar

   Hidden & Dangerous 2 steam 96%

   Mafia  steam 90%

   Mafia 2 steam 93%

   KCD  steam 74%

 • Asi se ještě neví, jestli půjde koupit jenom nějaký výhodnější pack všech DLC, k už koupené základní hře že?

 • Fíha, to je zase hejtů. Není nad starý, dobrý, poctivý, EU certifikovaný, staročeský, selský, přírodní, hejt bez umělých přísad a konzervantů, s PH neutral. Hru jsem si koupil hned po vydání, hrál zatím 163 hodin. I když mi úplně nesedla přehnaná obtížnost hry, značně těžkopádné souboje a slabší příběh, nesetkal jsem se celou dobu hraní ani s jediným vážným bugem. Když si odmyslím lidi bez hlav a oblečení, které doskakuje po přiblížení, nebo lehce porouchané cut scény, kde schází oblečení, věci, atd. Že se ve hře mluví anglicky je smutné, ale vývojáři dělali co mohli, aby stihli několikrát posunutý termín vydání a momentálně dělají na dvojce. Prostě neměli 3 měsíce času na výrobu a testování českého dabingu. Mimochodem, český dabing v každé hře vypínám,  je to křečovité a neposlouchatelné, Vávra nejspíš nechtěl, aby to s dabingem takhle dopadlo. Chce nad tím dabingem prostě mít kontrolu aby to bylo profi, ale zároveň na to nemá čas, to je vše. Standa z Bučovic,  pokud hru nechceš, nekupuj. Jako zákazník na to máš plné právo, nikdo tě nemůže nutit, abys koupil něco, co nechceš. Ale šlo by tvůj názor projevit  bez těch vulgarit?

 • BohumilCisar

  Doufám, že tam budou i všechny bugy, aby to bylo komplet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit