Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jacku......ach jo.....já ti dávám roky z principu "plusy", protože tě tady na fóru beru jako svěží vítr, ale někdy je to s tebou fakt těžký.

    To že hraješ více je deviza? tím se chlubíš? hele.....paření na počítači není dvakrát záslužná věc, slouží k zahnání nudy....... pardon k rozvíjení reflexů a celkového povědomí ;) vytahuj se, až se budeš naplno věnovat nějakému sportu, nebo jinému koníčku (a je vlastně jedno jakému) hraní je strašně málo.....kvrdlat myší umí i 3 letej Laco Demeter.

    Jak si přišel na to, že hraješ lépe? mám to chápat tak, že si hraní užíváš lépe než já, protože nemáš pud sebezáchovy a sedíš u toho klidně 12 hodin denně? no.....v tom případě hraješ lépe :-) Já na to bohužel nemám čas a bohudík ve valné většině titulů ani chuť. Kingdom Come mi chutnal moc
  • Všechny projevy řeči, tedy i psaní jsou prý řízeny mozkem, můžeš mi vysvětlit, kde udělali tví rodiče chybu?
  • ucho
    to pověz bývalým zaměstnancům CryTeku...
  • mi trvalo dohrani cca 100 hodin PC verze a behem te doby se mi stalo asi 2x ze jsem vlastni hlouposti najel konem nekam, kde se zasekl a neslo s nim dal jet a potom tam byla jedna chybka ve vedlejsim questu s ptaky a druha chybka u hlavniho questu, kdy mi hra nedovolila dal pnit hlavni quest. To jsem vyresil behem dvou minut googlenim na internetu a bylo po problemu. Jinak jsem ve hre nemel zadne zasadni bugy, ktere by ubiraly na hratelnosti.
    Vavra ma urcitou povest a tak spousta lidi ma potrebu resit kazdicky detail a delat z toho konec sveta. A u jinych her ignorovali a tolerovali mnohem vetsi nedostatky.
    KDC jiste nejake nedostatky co se hratelnosti ma, podle me tou zasadni je lepsi nevyuziti toho bojoveho systemu, kdy od tretiny hry jsou souboje jeden na jednoho relativne nuda a souboje 1vs5 jsou zase docela otrava, protoze clovek musi kilometry ustupovat a ten boj vypada hrozne. Stejne tak je prakticky nemozne bojovat na koni, chybi nejaka arena na souboje, stejne jako je mozne soutezit ve strelbe z luku, ale i tady by si to zaslouzilo v pozdejsi fazi hry nejake vetsi vyzvy atd. Taky me osobne mrzelo, ze kdyz clovek splnil quest s nejakou hodne blizkou osobou, treba Terezou, nebo s tim knezem, co si da rad do frnaku, ze se jejich dalsi pripadna komunikace smrskne na nekolik malo do nekonecna se opakujicich slov. Tady mohla byt interakce opet mnohem intenzivnejsi a meli si na tom dat vice zalezet, aby to pusobilo realneji a prirozeneji. Tohle by se melo psat a premyslet o tom a ne kritizovat nejake nepodstatne bugy, ktere se zkratka v tak obrovskem a otevrenem svete najdou vzdy.
    Nastesti spoustu hernich nedostatku resi moderi a od prvniho dne si clovek mohl upravit hru k obrazu svemu, aby si to uzil co nejvice a ja jsem si tech 100 hodin opravdu uzil a jeste nikdy v zadne hre se mi nevybavily v lese pocity jako bych v tom lese skutecne byl, jako v KDC. Byt les jeste trochu vice pomazleny a na strome sem tam veverka a i nejaky ten poletujici ptak(ikdyz v lese i v realu videt ptaka neni jen tak), bylo by to dokonale. Hodnoceni 7 je podle me moc prisne, hra si minimalne tu osmicku zaslouzi.
  • Ale vzdyt Vavra a jeho firma tisickrat rikali, ze ta jejich hra neni urcena pro nenarocny mainstream, ktery si uchcava do gati z lacinych blockbusteru atp. Takze si chod do kina na co chces a nekritizuj neco, co evidnentne neni urceno pro tebe, na co nemas vlohy.
  • Hra je silene zabugovana a nehratelna. Ne nadarmo dostava hodnoceni kolem 4-5 z 10
  • jakože CryEngine? To bys asi nebyl *3*
  • 2 Elim

    proč problém? je to vcelku standardní jev. Když si byl malej, taky tě bavilo hrát si s legem, teď už si s nim hrát nebudeš. Tím, že mi je 30 jsem určitě nechtěl nikoho ohromit (představ si, že ve 30 nastává pomalu chvíle, kdy bys byl rád, že ti je zase 25) Naopak velký problém má ten, který hraje stejně freneticky ve 12 letech, jako ve 40 letech. Pro 40 letého pařana/herního nerda, kterej žije z kapesnýho od mámi už jeho okolí nemá pražádné pochopení. Záliby se s přibívajícími léty mění, co je na tom k nepochopení?

    Další věc je, že máš v dospělosti daleko kritičtější pohled - většinou si to všechno viděl a hrál v minulosti nesčetněkrát jen v bleděmodrém, takže tě pár pixelů na víc do židle neposadí.
    2 Ratatata
    ok, taky názor - a co bys teda doporučil? nezávislou kickstarovou, alternativní hru v pixelartu?
    děkuji nechci, na to jsem měl čas v 90. letech. Nebo zde tak oblíbenou japonskou tvorbu?
    to mi nesedlo ani jako malýmu......od začátku 90. let jsem hrál stovky her, mám tak právo subjektivně určit, co je a co není dobré - KIngdom Come je velmi dobrý, jedno z nejlepších first person RPG,
    které jsem měl možnost hrát......neboj, začal jsem Arenou, Might&Magicem, Lordem Britishem....
  • kdybych v práci psal takovýhle programy - tak su dnes nezaměstananý : DDD
  • 4:31 rulez : DDDD, bože to je .....
  • Já to hrál, levitovací postavy a další podivnosti jsem tak nějak zkousával. Pak jsem došel k nějaké těží bitvě, tak jsem poprvé vypil sejvovici. Hra při ukládání spalda. Po dalším spuštění mi řekla že je save corrupted. Po dalším se naštěstí naloadovala do nějaké asi 7 hodin staré pozice. (to pospávání mezitím asi neukládalo). Tak jsem to vypnul. To jsem fakt neměl nervy celé opakovat. Hlavně že ten save systém je tam prý kvůli tomu "aby hráč neměnil volby" :-D Já je měnit nechci, ale tak mi je namžte :-D Někdo měl Vávrovi vysvětlit, že když hráčům dát permanentní volby, tak je musí permanentně ukládat :-D
  • jediný vážnější bug na co jsem narazil byl vrah v klášterní zahradě, ale i ten šel vyřešit, jen jsem si pro něj musel dojít do hospody
  • horrido
    Hráno od vydání, viděl jsem jednu ženskou levitovat, dvakrát mi to spadlo, asi třikrát se mi prolnuly postavy. Odehráno pres sto hodin. Věci které údajně nešly dohrát byly opraveny než jsme k nim došel.

    Takže rozhodně hra úplně nehratelná. *4*
  • Žádný vyloženě cliffhanger to není, prostě se to nějak uzavřelo (podle mne ne moc dobře), jiné věci z ůstaly a "pokračování příště". O DLC pochybuju, spíš druhý díl, možná i třetí.
  • horrido
    Konec to má. A to ten, že najdeš znovu otce a sám sebe. Pomsta je vedlejší.
  • na čem? *1*
  • Skyrim je srajda a KCD ještě větší,stačí ti málo
  • Jack1947
    No ale ty si musíš v truhle vylockipckovat :D
  • Jack1947
    Hrají více a lépe než nějakej třicetiletej kterej by rád byl dědkem ale nějak se mu to moc nedaří.
  • "nic mě už ve 30 nebaví pařit"
    Tak to bude asi Tvůj osobní problém, ne problém herního průmyslu. Nebo pokud jsi chtěl ohromit, že Ti je "už" 30, tak věz, že tu jsou daleko starší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit