Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bože, tady je nablito od PC hnoje. Až jim to pojede na 25 FPS na 1080, to zase bude breku...
    • Až to bude mít dropy pod 30fps v 900p i na PS4 Pro, to zas bude breku...
      • Proč? Oni jsou na to přece zvyklí *1*
  • Po graficke strance krasa. Animace, respektive jejich prolinani, nejsou super plynule, ale stejne kloubouk dolu. Vypada to dobre i po strance hratelnosti. Doufam, ze se ta namaha WarHorsum v dobrem vrati. Moc jim to preju.
    • Asharak
      ~40. nejprodávanější celosvětově na steamu teď před vydáním, tak snad jsou i ty čísla dobré :)
  • Pánové, právě jsem se vrátil z budoucnosti, přesněji z roku 2041, zrovna jde do hyperkinosálů už třetí film natočený na motivy Kingdom Come z produkce Filipa Renče... Jen vás chci ujistit, že vše dobře dopadne, hra sice nebude z počátku komerčně moc úspěšná (v prvních pěti letech se ji prodá okolo 70 tisíc kusů), ale časem bude doceněná a dnes se na ní vzpomíná jako na přelomové dílo herního průmyslu, hodně tomu přispěla protestní hromadná sebevražda většiny členů studia Warhorse, ale to už je na jiné vyprávění.
    • My mame zatim sebevrazdy zakazane. Mame ale slibeno, ze je nam povoli jako bonus za dokonceni KCD 2.
    • Tak jsme se pobavili, a teď zas trochu vážně...
  • i8700k a 1080ti koupeno a čekám na Únor *4*
    • no to ses ale velkej chlapeček už vid?....
      • Asharak
        Bohužel. My menší mu můžeme akorát závidět. Feel you brah! *9*
    • Já si koupil ve výprodeji čtyri težební titany, tak mi to snad pojede aspon na 25 fps *5* *6*
      • Já dneska koupil půl kila točeného v akci.
  • Hlavně nedělejte že jste překvapení a jak je to vlastně možný. Konzolový hráči si koupí konzoly, kde s hardwarem už nehnou a pak si stěžují, že hra nepojede tak a tak. Když by jste dávali pozor, tak už před 4 roky warhorse řeklo, že na ps4 a xone to nepojede pořádně a budou kompromisy. Sice doufali 1080p aspoň na ps4, ale to se stane občas, že plány nevyjdou, hlavně když konzole už před 4 roky byly špatný, proč asi vyšlo ps4 pro a xbox one x.

    Zdroj: https://youtu.be/2RRwllg9pUM?t=7m21s
    • konzoly a y, bože ta debilita PCMR zažíná být neúnosná...

      konzole s y ty idiote se používá ve stavebnictví.
      • zažíná... hmm.... asi nějakej tatar...
    • ucho
      máš něco s ušima. neříkali, že to nepojede pořádně. řekli, že budou muset dělat kompromysi a sáhnout na nějaký věci, aby to jelo normálně. tomu se říká optimalizace. hezkou hru je možné udělat i na slabším hardwaru, pak už je to jen o tom, kolik pičičand tam zapneš, který to budou vytěžovat víc. ale často jde o věci, který jsou během hraní málo postřehnutelné. vezmi si skok ve výkonu u PS4 a PS4 Pro, a když ukazují srovnání u některých her, kterým "zlepšili" kvalitu grafiky, jsou to ve finále jen prkotiny. takže slabší hardware tolik nevadí, jen vývojáři musí víc makat na optimalizacích.
      hezké hry se daly najít už i na PS3, a tam je ten rozdíl v hardwaru obrovský.
      takže ne, konzole nejsou špatný, co se hardwaru týče. Uncharted 4 vypadal úžasně, poslední Tomb Raider vypadá úžasně, The Witness tam vypadá úžasně. nevím, jak ostatní hráči, ale já nepotřebuji 4k rozlišení, nepotřebuju lepší grafiku. jsem prostě spokojený s aktuálním stavem a ty hry si užiju tak, jak jsou.
      jestli tam budou nějaké propady fps, není to vina konzole, je to vina vývojářů ;)
      • Spekulovat jestli to je vina konzole nebo vývojářů nemá smysl. Propady fps to nevyřeší. Možná, kdyby sis to mohl sám nastavit... oh wait...
        • ucho
          není třeba nic nastavovat, to je to kouzlo konzole se stejným hardwarem. je to v rukou vývojářů a není to spekulace ;)
          • Jo, nemít možnost volby je fakt skvělý kouzlo. Dík, žes mi to kouzlo vysvětlil. Od teď kdykoliv, když uvidím propady fps v konzolové hře (a že je má většina), tak si na tebe a tvůj argument vzpomenu. Vzpomenu si, jak je super, že je to v rukou vývojářů a já s tím nemůžu nic dělat, protože si nemůžu nic nastavit. Určitě se mi pak uleví a vyřeší se to. Možná se i zvednou fps...
            • Hanzales
              Ucho: "většina her propady nemá, jen v zanedbatelné míře a Pro to řeší"
              mi přijde jako:
              "propady nejsou a když tak jen zanedbatelné a Pro to řeší"
              Takže vlastně nejsou...
              a jinak jsem reagoval na eee
              Tak si to chápání textu přeber hlavně u sebe a klíd ;o)
            • "SI tohle najdi na PC a budeš tam mít milion odkazu."

              Red herring argument. a) o PC se tu nikdo nabaví, b) PC se dá ladit.

              Slabý troll...
            • Říká ten co napsal kompromisi z měkkým i na konci.
            • ucho
              Hanzales: ne, máš zjevně problém s chápáním psaného textu. jen jsem tvrdil, že nastavovat cokoli na konzoli nemá smysl. tohle by mělo být v režii vývojářů. to je jedna věc.
              no a většině vývojářů se tohle daří řešit. propady jsou u pár výjimek viditelné, u většiny her zanedbatelné, že to při hraní ničemu nevadí a málokdo si toho všimne.
              a opatrně s tím, co někomu jinému vkládáš do úst. děláš tím ze sebe jen hlupáka.
            • Hanzales
              eee: nikdo neříká, že na PC propady nejsou - ale dá se to nastavit ;o) Ucho trvrdil, že propady nejsou na konzoli - jsou, taky a nedá se to nastavit ;o)
            • to je kralovsky argument google PS4 fps drops. SI tohle najdi na PC a budeš tam mít milion odkazu.
            • Závěr je opět jasný a neoddiskutovatelný:

              Možnost nastavení > nemožnost volby. Konec debaty.
            • Google: "ps4 pro fps drops"

              Tuna fór s problémama. I Pro má problémy, dokonce se staršíma hrama. Přestaň tady lhát a fanaticky popírat realitu... je to směšné.
            • Ne. Přestaň popírat realitu.

              a) Většina her má propady fps.
              b) To, že propad je jen občas je snad jasný (a nic se tím samozřejmě neomlouvá), jinak by to nebyly propady, ale prostě by to nejelo plynule. Jednoduchá logika.
              b) Pro to řeší jen když hraješ v HD, ve 4k to má propady taky. Jen ty méně náročné hry jako třeba remastery jedou 100% stabilně.
            • ucho
              ne, většina her propady nemá. jen v zanedbatelné míře. jinak jsou to výjimky jako Evil Within a The Last Guardian. ale ani tam to nebude tragédie (a Pro to řeší).
  • Asi blba otazka, ale to to nebude na PC? A jesltli jo tak wtf?
    • Ale ty animace budou stejně hnusný.
    • Samozřejmě bude, tohle je článek, který se ale týká konzolových verzí.

      I když kdyby se na PC vykašlali, asi by to nebyl takový zásah do rozpočtu, jako vynechat konzolovou verzi. *1*
      • Když by to nebylo na konzole tak už je to dávno venku... Původně to mělo být pouze na PC a vůbec se nedivím.
        • nějaký zdroj na tohle tvrzení?
          • clickfest...
      • Kdyby se na PC vykašlali, tak tu hru ani nevyrobí...
  • No, jsem zvedav. Musim rict, ze jsem tomu projektu neveril a necekal jsem, ze ta hra vubec vyjde. Jeste se rozmyslim, zda koupim ps4 nebo pc verzi.
    • Rozhodně stopro kup PS4 verzi (případě i XO) a to jak v případě, že budeš hrát na PS4 (XO), tak i na PC, kde hru v tomto případě upirátíš. Nikdy nekupuj hry na PC.
      • Vavru (potazmo Bakalu) moc nemusim, ale okradat jeho tym nebudu.
        • Ale vždyť si koupíš konzolovou verzi a to jak v případě, že ji využiješ na platformě, kterou vlastníš, tak i v případě, že budeš hrát PC verzi, kterou upirátíš. Tu jednu kopii budeš mít poctivě zaplacenou.
          • a proč by si měl kupovat dražší konzolovou verzi, když to bude hrát na pc, kde to pojede lépe? trotle
      • Nesuď podle sebe pls. Ne každej krade...
        • Vždyť si ale koupím konzolovou verzi tak jako tak - jen pokud hraju n PC, tak nezaplatím za PC verzi.
          • Tak podle tydle logiky muzes rovnou krast ty PC, protoze kdyz sis stejne koupil konzoli, tak to PC vlastne nekrades, jenom jsi za nej nezaplatil.
      • Ze jsem tak smely, proc nema nikdy kupovat hry, respektive verze her na PC a misto toho je radeji piratit? ;)
  • jindra.veliky
    vavra je asi zaneprazdnenej psanim hlouposti na fb, kdyz jeste netestovali max nastaveni :D
    • Myslím že Vávra už stejně nemá co dělat. Game design už se nezmění a technickou stránku má na starost Bocan? Nevim, ale ne Vávra. Ten se teď akorát může koukat, v jakym stavu to vydají.
      • Bylo by to krasne, kdy by to tak bylo.
    • Vavra uz je mimo tejto hry, odstrihli to, aby to nejak vobec dokoncili...
      • To by jsme si prali, aby ho nekdo odstrihnul, ale kdo to asi muze udelat kdyz spolumajitelem firmy?
    • K cemu by ti byl test 8K kdyz mas doma max. FULL HD monitor.
    • MickeyMutant
      To víš, že testovali. Ale nejsou to moc veselé zprávy, tak si je zatím nechaj pro sebe.
  • Spise nez grafika me delaj starosti ty animace a postavy, to je dost tristni.
    A gameplay na me taky moc velky dojem zatim nedela, ta hra bude pri nejlepsim prumerna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit