Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak si majster "V" zase malinko protáhnul termín na vyhnutí se všem fatálním chybám jiných nejmenovaných tvůrců komerčních gamesek - to jsem opravdu nečekal...no ale ať se daří - než KCD vyjde (ať už třetina nebo méně) projedu si nějakou tu zabugovanou sr**** a budu doufat, že i KCD bude po letech stejně bavit *2* *2*
  • Pegi 16.... :D to bude realistická hra pro děti
  • Jack1947
    Nevypadá to špatně, ale obávám se že nedokáží všechno opravit vylepšit dodělat atp...

    Proč změnily hlavního hrdinu, ten předtím byl sympatičtější ale nevadí. Jsem zvědav jak to bude.
    • Fordzy
      Dobrovsky moc skakal pres ploty a tak ho Vavra preobsadil.
      • Jack1947
        To není kvůli tou, mě byl prostě příjemnější a sympatičtější. Nevadí...
        • Zkus si vyhledat na netu gabor boraros. Trochu se na nej podoba.
  • BTW Vávra má Boba na Facebooku. Vávra je tak posraně ješitný, že dá boba předstírajícího, že je Slovák na Facebook.

    Vávra může kritizovat všechno a všechny a on sám nesmí být kritizován. Ten člověk má problém!
    • Paulcz
      A nebyla to náhodou ironie ? :)
      • ironie to byla maximálně od Boba, Vávra už tam po xté háže screen z diskuze na Games. cz a vyplakáva se, ale tímhle se překonal. Ještě se otře o Slováky, i když to píše Čech...
        • Bob je Slovák co se snaží mluvit česky.
        • A nemate odkaz? Ja to nemuzu najit.
          • teda bobe, na tom fejsbůčku tě dobře rozsekali
            • rozekal se max sám sebe a udělal ze sebe ještě většího debila...
          • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213307077020459&set=a.1110667535917.17342.1503730670&type=3&theater
            • Tak pochopitelne ty narazky na Slovaky a osobni invektivy jsou smutne. Taky by mohl mit dost rozumu aby vedel ze anonymni fora jsou plne trollu a jeden osamoceny prispevek nic nevypovida o slovenskych fanouscich. Kdyby treba dal odfotil diskuzi na sektoru, kde by bylo 90% prispevku nenavistnych, tak by to byla jina.
              Takhle se akorat sam ztrapnil protoze ja jsem ve skutecnosti jeho fanousek a jen jsem si delal legraci.
    • A co tam dal? Mne se jeho profil neda zobrazit (mozna proto ze nemam FB). Stejne takove moje kvalitnejsi prispevky byly vymazany...
      • Nic zvláštního Bobe. Směje se ti tam 250 lidí, takže asi jako tady. #KondomProBoba
    • Neboj, třeba jednou bude citovat i tebe, musíš se víc snažit
  • klikači se tu vyřádili. Zrušte to. CDP fans a podobný existence tu mají důvod přežívat a trolovat a naklíkavat.

    Jinak trailer průměr, dá se očekávat ještě jedno odložení, takže čekám listopad 2019 či Leden 2020...
  • A co, zabijeji tam alespon uprchliky a oslavuji Trumpa, jak to ma Vavra rad? Stejne se to posune, a svede to na EU.
  • Myslim ze dnesni AAA produkce ma latku animaci a mimiky tak nizko (Andromeda, Fallout), ze vavra muze vydat i loutkove divadlo a porad to bude v norme.
    • Animace až tak neresim. V RPG mě nejvic zajima svět, příběh, crafting, ovladani party. Pak teprve grafika a zvuk. Jako poslední souboje. Ty beru jako nutné zlo.
      • Dobré je, že by sis měl vybrat, jestli budeš rytíř - hrubá síla, zloděj - nepozorovaně plnit úkoly a bard - se kterým bys měl "manipulovat" ostatní, aby za tebe něco udělali *4*
        • To jsem nevedel a docela mne to potesilo a navnadilo. Trochu mne mrzi hodne obehrany ustredni motiv pomsty.
          Ale uvital bych i moznost pridat se k ruznym frakcim, napr. k husitum, protireformaci, nebo se treba stat mnichem a hrat ve jmenu Cirkve a ze by se pribeh ruzne vetvil podle toho, ke komu se pridate.
          • Fordzy
            Ty to mas zase trochu pomotane. Ve hre nejsou zadni Husiti. Maximalne potkas mladsiho Zizku jak nekde brousi devecky. Budes bojovat proti Kumanum mluvicich madarsky a s vysokym speech skillem jim budes moci madarsky rici at tahnou do.... Kdyz budes mit maly skill, tak jim to muzes rict taky, ale nebudou ti rozumet.
            • No tak jsem se spletl o dva roky. To je problem aby hra pokryla obdobi 8 let? Ale tak hlavne ze sis ulevil.
              Btw nahlaseno
            • hra začíná v roce 1403, opět píšeš výkaly bobe
            • To byl jen priklad, nevim presne co ve hre je, kazdopadne kdysi se mluvilo o tom, ze hra bude o husitech. Hra zacina v roce 1405, hus byl rektorem prazske univerzity v roce 1409 a v 1411 byl exkomunikovan. Takze teoreticky by bylo mozne hrat za Husova stoupence.
  • Mart9
    Věřím králi české herní scény, že opět udělá famózní hru. Takže se KC nemůžu dočkat.
    • A co teprve Battletech! *3*
  • Kdo si bude chtít čekání do února zkrátit, může zatím sledovat můj let's play z bety:
    https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY63R5lcUsL56vF0qcwNsm1rV
  • Velmi povedený trailer. Opravdu jde vidět, že si na něm dali záležet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit