Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • caute vedeli byste cheat na neomezenou munici a zdravý ja hraju na titan mode a ti je tezky poteboval bzch to prosim
  • Hmmm tak vám nevim. Blbost od EA nebo TES???? to je ale těžký!!!
  • Typek nevypada jako rytir ,ale jako soldier ala SW ,jinak propichnuti kostlivce mecem ,paradni uder, tim tento kostlivec jiste utrpel srtlenou ranu ,no vydava to EA tak se neni cemu divit, nejdulezitejsi je penezni vyvar a na zbytek ser... je to hnus velebnosti
  • Kostlivec před ním dvacet minut vydechuje (asi nemůže popadnout dech)... zatímco hrdina, kterej je zřejmě unuděn zabíjením mečem, si vyvolá kouzlo na konečný super úder (aby to zřejmě bylo super cool)... Hrdina skáče v plné plátové zbroji dál než skokan do dálky a výš než Jordan... Hrdina vytáhne jednou rukou valečný kladivo a drží ho jak baseballku... Hmm až tak daleko došlo Fantasy.. Otázkou je jestli je to dobře... Nic "neříkající" Skyrim teaser mne nadchl víc
    • Tak oproti asijskym je to jeste pohoda. Tam jednou rukou machaji zbranemi 2x-3x vetsimi nez oni sami a jeste k tomu machaji temer rychlosti zvuku.
      • Requiem1990
        Co když sou z náký specialní oceli,či k jejímu ovládání používá magii nebo něco podobnýho.
    • Přesně tak. Tohle byla vážně hrůza. Pevně věřím, že tímhle směrem (cool hovado ve zbroji, jejíž váhu ignoruje, kolem sebe máchá třímetrovýma zbraněma) se evropský fantasy ubírat nebude. To ani nemluvím o opravdu silně odpudivém a amatérsky vyhlížejícím CGI a naprosto nevkusném designu od prostředí po zbroj toho trapáka. Kam se poděla soudnost??
      • Tak to nehraj vole!!!!!! *16*
      • Requiem1990
        Lidi jako ty se asi musej hodně nudit.
        Nemůžeš hrát téměř žádný FPS hry,spoustu RPG her jako např. oblivion kde je možný plavat v platový zbroji apod.
        A to nemluvim o filmech!
        Nebo ste pokrytci?
  • myslim, ze mix akcniho RPG konzolove mlaticky uz tu jeden mame a jmenuje se darksiders. velice se to povedlo a gothic 4 to predcilo ve vsech smerech.
  • Souhlas, že to vypadá spíš jako Diablo i ty zvuky tomu napovídaj... A přirovnávat to k TES to je podle mě blbost, protože se tu jedná o EA, takže to bude nejspíš fail.
  • "Zajimava" taktika, na kostry sel mecem a na hnusaka kladivem :-D
    • Vlastně mě zajímá, co ty kostry zabilo. Když jim "bodne" mečem mezi žebra kde je...vzduch? Na "logiku" oživlých koster ve všech možných fantasy světech jsem si nikdy nezvykl. Takové a jiné podivnosti jsou asi jedním z důvodů, proč raději preferuju sci-fi.
      • Requiem1990
        Je to fantasy což znamená že se na ně nemusí vztahovat naše fyzikální zákony.
        Pohromadě či naživu je může držet magie.
        • To je pravda :) Tak jo, nebudu to tady fanouškům kazit.
          • Requiem1990
            Já nechápu co všichni řešej pokud se jim tenhle styl nelíbí tak nemusej prudit páč jejich názor není správnej ani špatnej, někomu to nesedí někomu jo, ale nevidim důvod proč bych měl rejpat do něčeho co není můj šálek kávy abych si něco dokazoval .
            • Requiem1990
              To nebylo myšleno na tebe (byl sem línej to dopsat)
              Ale na lidi který tohle dělaj ustavičně :)
            • Zas tolik jsem nerýpal *3*
      • MrSanta
        Do hodně kostřiček sekal, jedné bodnutím urazil hlavu a tu poslední chtěl vyslechnout. Proto jí akorát vrazil meč mezi žebra. Přišpendlil si jí tak k zemi, aby mu nevzala roha než sejme toho posledního hnusáka *2*
        Na hru jsem zvědavej. Toddův grafický styl se mi líbí, "lore" od Salvatora by mohl být hodně zajímavej a propracovanej a Morrowind mě bavil. Uvidíme co se z toho vyklube. Výhodou pro tvůrce by ještě mohla být jejich finanční nezávislost. Autorům držím palce, bo dobrých RPG her není nikdy dost.
        • Vážně tomu tak bylo? Tak to jsem se asi díval dost nepozorně. *4*
  • Na konci s tím gigantickým kladivem máchá jako kdyby nevážilo ani půl kila...
  • tak to vypada fakt dost huste kvuli Toddu McFarlaneovi si to zahraju na 100%
  • aha len milujes drizzta, ok, ja som myslel, ze to bude ten svet v ktorom je drizzt, ok, sorry, neprecital som pozorne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit