Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    Crash měl alespoň charisma ... tohle je šroťák !
    Takže tak , hopsačky ano , provedení ano ale Knack .....no jako wow Katamari plošinovka , ale ten dementní PET vzhled *7*
  • Idealni titul pro nastupkini Ps3 kde je vekovy prumer hracu 9 let. Decka se raduji uz ted a zacinaj prosit tatiky.
  • God-of-War
    Ja do toho du:). Takovej mensi relax od vsech strilecek a radoby awesome her.
  • Knack je sice hezký, ale po tom, co SCEE předvedla se Singstarem natvrdo umístěným v XMB si to klidně nechám ujít. Jestliže současná ignorance, nadřazenost a stupidita SCEE u PS3 je náznakem budoucího přístupu k zákazníkům, čeho se budeme moci dočkat u PS4? Děkuji a nechci.
    • Umaroth
      Mě tam to logo taky štve, ale to cos sem do diskuze napsal, ee teda promin, vyblil je ubohost....kvuli jednomu logu v xmb nazývat sony ignoranty, nadřazenci a stupidni, k tomu přidáš něco hezkého na adresu next-genu.....no spíš je mi tě líto, než abych ti říkal, jak předpojatě a primitivne uvazujes....
  • pavel.sterba1
    Nicmene bylo by pekne, kdyby vzniklo vice her jako Crash a jine. Pro me osobne je PS3 docela zklamani, zadna poradna hopsacka (jooo jasne uncharted..), asi tak 3 JRPG. Bida a zmar oproti PS2.
  • Malleth
    Odpor ke Knackovi moc nechápu. Ten koncept je super. Postava absorbuje partikly a získává tak různý schopnosti. Jediný co mi tam moc nevoní je vzhled samotnýho Knacka. Není zrovna moc sympatickej, narozdíl třeba od takovýho Sackboye.
  • Robotron3
    To je sice hezké, střílečky vyhledávám jako poslední, ale Knack mě teda zrovna ani trochu nezajímá. To je cílovka na malý děti.
    • Tak stejně si tvrdil že do této generace konzolí už nepůjdeš, takže ti to jaká ta hra (ne)bude může bejt úplně jedno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit