Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 15k3
    Pravidlo při hodnocení indie hry pravděpodobně zní: 5 + x (x= čím horší grafika tím více bodů) = výsledná známka. *6*
    • To si bohužel myslíš jen ty :)
  • celoush
    Nesnáším tě... no jo, podlehl jsem a koupil *5*
  • Jako nápad na oživení hackslash hříček to určitě špatné není , dungeon , taktizování a tahovka Ok ....
    Co jsem se v recenzi nedočetl je existence multiplayeru ... Vzhledem k mobilnímu původu a mikroplatbám bych jej očekával ale jako by v té hře snad chyběl ?
    Za 10 dolarů bude multiplayer tím co rozhodne zda jen zkusit na androidu , nebo zakoupit . Pro nás tahové stratégy je znovuhratelnost tím nejdůležitějším ....

    "...klasické souboje na tahy, které se v moderních titulech příliš nenosí ... " FCK AAA massproduction ! Zase víte co je pro hráče nejlepší :(
    • kovar.jakub
      Hra MP nemá.
  • Odulin
    Hraval jsem na mobilu v praci. Dobrej pocin, kterej pri rozumnym davkovani slusne zabavi. :)
    • V práci se má makat a ne hrát na mobilu. *6* *16*
  • Kdo to je vsechno na ty fotce v hospe, poznavam akorat Obelixe :D
    • Zombie, půlka prasoobra, vypravěč, nepovedená verze charmandera, Sith co si zašel na čaj, černý kytarista, sexy polovina barmanky, Ms. Goldberry jako druid, E.T. Cleric, rytíř Hugo, Jock rogue, malej bráška hunter, Gui necromancer, pan John válečník a babička paladin. Myslím že to by měl být komplet seznam :)
  • davidBray
    hraji to na androidu a můžu jen doporučit, ale na PC si to neumím moc představit, hlavně z důvodu stereotypu, takhle to zapnu na hoďku denně a jsem spokojený. A humor je tam ultimátní :)
    • kovar.jakub
      Jak píšu: PC verze je o něco vyladěnější, není tam tolik čekání. A na hoďku si to jde zapnout i na PC, že jo :)
      • davidBray
        nezaznamenal jsem žádné čekání, ale koupil jsem to asi tak před třemi týdny, takže určitě už mám nečekací update :)
      • A stoja tie zmeny v PC verzii za to aby som minul o vyse 7€ navyse oproti verzii na iPad? Lebo hra ma celkom zaujala, ale skor ma asi laka ta iPadovska verzia. Ako to je s tym cakanim v mobilnej verzii?
        • kovar.jakub
          No, člověk čeká třeba osm hodin, aby zjistil, že se mu crafting nepovedl... A to není úplně fajn. Pokud vím, tak autoři sice slibovali, že vylepšení přenesou i do mobilních verzí, ale jak na tom jsou, to nevím.

          Jinak je tu navíc celý kus hry včetně dungeonu, je to pěkných pár hodin. Je ale fakt, že právě od té doby u mě pomalu nastupoval stereotyp.
  • saburo
    pristi dil bude o tom hrat za hrace, ktery hraje hru, kde hraji hru, ze hraji hru......*explode*
    • taketo nieco? http://www.youtube.com/watch?v=Rw8gE3lnpLQ
    • :) Herní Inception ..... a čím hlouběj tím akčnější *15*
      • Lawliet
        that's what she said.
  • Hodně mi to připomíná flashovou hru Swords and Sandals (hra s gladiátory, RPG systémem a tahovými souboji). Na dohrání přes 15 hodin. Asi jediná webová hra, kterou ještě občas zapnu. Kdyby někdo udělal remake, nebudu se zlobit. A za pár dní vychází Castle Storm - hra taky od tvůrců flashových her. Rovněž povedená. Recenze mě přemluvila, abych si to hned koupil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit