Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelangelo
    Graficky zpracovani artbooku u DarkSouls bylo hrozny (takova ta bezna edice s pohlednicema a plakatem), tohle zpracovani je podle obrazku daleko cistejsi a tim padem mnohem lepe slouzici prezentovani kreseb, konceptu a navrhu samotnych. Palec nahoru!
  • Dobrá hra akorát nudna, porad dokola kosíte zombiky po čase omrzí
  • MidnighT91
    Na tuhle hru čekám jako na smilování boží, doufám že tam bude víc naprosto dechberoucích lokací jako jezero popela. Když jsem tam poprvé přišel a začala hrát ta hudba tak jsem zůstal stát ohromen... Obrovské podzemí jezero kde započal život, z něhož do mlhy ční pradávné stromy držící svět na svých větvích, to jen tak neuvidíte. Nepamatuju se jestli mě kdy nějaká lokace takhle odrovnala...
    • Najlepsie na tom celom je, ze celu lokaciu Ash Lake hodili do dvojnasobneho tajneho miesta. Ked som DS prechadzal asi po 5x a nasiel ho, bol to uzasny pocit, ked sa predo mnou objavila tak obrovska a nadherna lokacia. Tiez som len stal, pozeral a popri tom nasaval atmosferu. Ash Lake je mozne vidiet uz v Tombs of Giants (na samom spodku), kde svetlo z neho vam sprijemnuje chvile stravene v temnote.
  • Rhulad
    No zajímavé. Dark Souls má nejlepší a nejoriginálnější svět, lore atd. za poslední léta a meze se tu opravdu nekladou. Proč by drak bez šupin a nohou nemohl mít humanoidní dcérku? Originál skrz na skrz. Čili vítám vše do tohoto světa .)
    • Zatial to vyzera, ze DS2 bude trosku svetlejsie ladeny, co na jednej strane moze zobrat DS serii jeho ponuru atmosferu (avsak gameplay a artworky mali este stale tu spravnu psychopaticku atmosferu) ale na druhej strane si mozeme trosku oddychnut od prislis temneho sveta (pripadne pokracovanie by opat mohlo nabrat ten spravny temny smer) a ukazat, ze DS je aj bez uplnej tmy ten spravny DS :)
      • InfidelBro
        No, oni už i Dark Souls ''zesvětlili''. Demon's Souls byl imho o něco temnější a ponurejší.
    • MickeyMutant
      DragonBornovou?
    • Malleth
      Souhlas, ale vypadá to že s tou stylizací v DSII směřujou k lehce "obyčejnější fantasy" stylizaci.
      Radši bych kdyby se vrátili s více zvráceným a originálnějším Demons Souls. Něco takovýho člověk jen tak neuvidí.
      • Co myslis tou stylizaci? Nechtel jsi napsat, ze DS2 smeruje nekam vytvarne?
      • Rhulad
        Nebudu soudit po pár ukázkách .) Spíš mě překvapuje, že můj předešlý komentář si vysloužil i negativní odezvu. Rád bych, aby ti co mi dali mínus mi oponovali a ne klikali mínus. Bohužel to ho se u zdejší trošičku jednoduší komunity nedočkám.
        • Minus jsem sice nedaval, ale pravdepodobne nesouhlasili s tim, ze "Dark Souls má nejlepší a nejoriginálnější svět, lore atd. za poslední léta". Preci jenom kazdy ma trochu jiny vkus.
          • Rhulad
            Tak řekni protinávrh jaký je originálnější svět ,)
            • svet Warcraftu je! IMHO! mnohem lepsi, zajimavejsi a hlavne pestrejsi *5*
            • Rhulad
              To je sice pravda, ale mě by to zajímalo....
            • Promin nebudu s tebou hrat tuhle hru, jak uz jsem napsal, kazdy ma jiny vkus a nazor, takze at napisu cokoli, stejne povis, ze to neni pravda a DS je mnohem originalnejsi... a nakonec prijde 3. a rekne dalsi hru a my si oba poklepeme na celo a rekneme, ze se musel zblaznit.
        • as tu nazrel Veskoslav
  • 128, je málo, a aj tak sa človek nedostane k tým čo by chcel, napr tie k DS2 sú veĺmi pekné, a také boli aj k DS, na nete sa dajú dohĺadať.
  • jak udelat hnusnej zblemc kniha první
  • Malleth
    Otázka jak moc se to bude překrývat s Artbookem k "Prepare to die edici". Tam je taky plno pěkných conceptů
    • Ano. Také my to vrtá hlavou...přeci jen 40 dollarů neni málo a PTDE artbook je fajn. Pravda je ale, že tam toho také mnoho není...
    • Black_Hand
      presne to jsem chtel prave nadhodit. ten art book je super.
      • Ale ten plagát je také nič, mohli dať mapu, alebo niečo z týchto:
        http://www.cinefacts.de/Forum/228799-das-souls-universum-kings-field-demons-souls-dark-souls-etc.html
        http://soulswiki.forumsrpg.com/t4931-dark-souls-design-works
        http://cldesignstudio.blogspot.sk/2011/11/dark-souls-inspired-paintings.html
        • Black_Hand
          no jasne, ale bavime se ted o art booku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit