Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevie niekto poradit dobru deskovku na tento sposob pre android ? :)
    Nemusi to byt nutne Japonsko.
    Hlavne nech to nieje zo sucastnosti alebo buducnosti(scifi).
  • Zrovna tenhle virtuální koncept stolních her se mi líbí už delší dobu . Hands of fate pár neděl vlastním , Space Wolf je jedna z nejlepších androidích hříček a přemýšlel jsem i nad Table top simulatorem , ale tohle by mi vyhovovalo mnohem víc ....
    Samozřejmě jde o to jak nastaví celý koncept - pokud to bude něco podobného jako table top , kde si člověk bude moci udělat vlastní scénáře i decky tak se splní moje nejvlhčejší sny . Ovšem pokud budou jen prodávat sami tu unikátní figurku , tu set jednotek a nenechají otevřeny vrátka komunitě , tak celou hru opět rychle zazdí :/ .
  • U deskovek s figurkami jde právě o ty hmatatelné figurky a pocit ze hraní. V neposlední řadě si je můžu vystavit na poličku. To mi u tohoto chybí. Sice je fajn, že pravidla a počítání za mě bude hlídat počítač, ale nějak moc dobře si nedokážu představit jak se kochám rozšiřující se sbírkou virtuálních figurek, nehledě na to, jak to bude s funkčností za pár desítek let. U klasických figurek se ztráty hodnoty nebojím, pořád to půjde hrát (pokud je nepoztrácím/nerozbiju), ale do virtuálních figurek bych neinvestoval.
    • Přesně tak sám hraji s několika známými podobné skrimishe s namalovanými figurkami z dob napoleonicu a starověku a ten pocit s hraní je mnohem lepší, ale nevidím důvod proč takovou hru neuvítat mnoho lidí třeba nechce investovat čas a peníze do modelů a nebo by neměli s kým hrát. Věřím, že i tak si užijí dost zábavy s virtuální podobou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit