Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Mě teda KoA:Reckoning uchvátil na první pohled *3* . Asi to bude tím, že moc rád zkoumám nové světy. A tenhle svět vypadá hodně zajímavě.
    Redakce: už ať jsou ty dojmy tady!!!
    • Mne to na 1. pohled pripada jako nejake asijske MMORPG (blyskave boje, predimenzovane zbrane, +co ukazuji z gameplay). I presto se na Reckoning tesim.
  • nj vypada to byt trochu moc zlozite bez CZ no way :P
  • MishKonn
    Slyším Claudii Black? :)

    http://www.csfd.cz/tvurce/21961-claudia-black/
    • Ano, slysis. A udajne ji uslysis i primo ve hre...
  • Singleplayer WoW ?
    • skaven123
      ja vidim skor diablo v 3d
      • MrSanta
        A oba jste vedle *3*
        • skaven123
          my za to nemozeme, tak to prezentuju, ich chyba :))
          • MrSanta
            To je jenom grafická stránka a akční boj. Ale pod tím se skrývá velký svět k prozkoumání a mraky lore.
            • MrSanta
              Riziko je tam vždy. Ale podle pravidelných odpovědí vývojářů na otázky od komunity to vypadá, že by se to mohlo podařit. Přece jen tomu šéfuje Ken Rolston a ten není žádné ořezávátko.
            • skaven123
              we will see

              ked to tak bude, nebudem samozrejme proti, ale stale je rozdiel medzi realitou a PR
  • Vypadá na takovou tu hru, co si stáhnu, za jednu dvě noci to projedu a pak na na ní zapomenul. Pokud by to bylo opravdu good, tak si koupím další díl ale takhle, nevypadá zrovna jako něco za co bych chtěl utratit tisícovku.
    • MrSanta
      Vzhledem k velikosti herního světa, který je navíc ještě prošpikován dungeony a podobnými laskominami, to budou muset být polární noce.
    • RavenHolm
      Obávám se, že s tím co je o hře oznámeno to jedna dvě noci nebudou.
  • RavenHolm
    Češtiny netřeba. Hlavně ať je to už tady.
    • BoB.2
      Čeština třeba.
      • Když nebude oficialní, tak určite(doufám) bude neoficiální. S angličtinou jsem na tom celkem dobře... Ale u RPG jako ME3, Skirim, nebo totok se čestina vždycky hodí *4*
        • BoB.2
          Moje řeč
  • rodneymckay
    Trochu off topic. Ale jako fanda SG Atlantis a hlavně oblíbené Morrigan z DA Origins si to neodpustím...video se mi líbí už jen kvůli CLAUDII BLACK. A jako další RPG to nevypadá špatně, uvidíme co z toho bude.
  • BoB.2
    Už jsem to psal a píšu to znova doufám v češtinu.
    • jo holt pro cloveka kterej neumi ani jedinej svetovej jazyk je to pak tezky :)
    • Ma to vyjit v prvnim ctvrtleti 2012. Co ti brani si v mezidobi zaplatit kurz anglictiny ci jineho svetoveho jazyka misto pindani tvych nesmyslu o cestine?
      • BoB.2
        Promiň ale jakým jazykem jsi to tet psal není to čeština? Hele nebudeš Čech? Ty se možná stydíš za to že si Čech a možná přes svoji ingnoranci nechápeš že jsou mezi tebou i lidi co prostě nemají nadaní a jazyky nebo mají jinej problém z učením, ale neboj až dospěješ a bude ti aspoň 15let budeš tolerantnější.
      • MrSanta
        To by musel být sakra intenzivní kurz, aby se do 10. února 2012 naučil angličtinu v dostatečné míře...
    • miker17
      doufat můžem
      • BoB.2
        Minimálně v amatérskou.
        • MrSanta
          Moc nevěřím ani v tu amatérskou. Textů tam jsou mraky a ta hra není tolik profláklá v našich končinách. Stačí se jenom podívat na minimum příspěvků v diskuzích tady na games.cz - já tam spamuju, aby tam byly aspoň nějaké příspěvky *2*, ty doufáš v češtinu a RavenHolm se těší a to je tak všechno *1*. Možná to akorát někdo prožene translatorem, ale hrát s tímhle, to je spíš za trest...
          Ono to vypadá tak, že když to člověk myslí s RPG hrama vážně, tak by se měl pokusit tu angličtinu ve vlastním zájmu naučit (to, prosím, ber v dobrém).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit