Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 123pricecheck.com a najdi si sam ! ! !
    • skrecok
      dik
  • zavvi.com , thehut.com - postovny k nam zdarma !! *14*
  • skrecok
    nejake tipy na lacny anglicky (herny) eshop?
    • game.co.uk , amazon.co.uk, ebay.co.uk :)
      Ale v kamennom obchode game su niektore ceny este lespie ako na webe, potom managerske zlavy na kozoli, ktore sa lisia co iny obchod.
  • hned si jdu něco objednat z Anglie :-) :-) .......
  • 30 liber je asi 49 USD... to je běžná cena za jakou se Deus prodává v USA, takže nevím na co si stěžují. Aha, oni chtějí aby platilo 49USD = 49 Eur = 49 Liber, že. *16*
    • smejki
      a to je obojí s daní, nebo jak?
  • A co takhle snížit základní cenu her? 50/60€ je docela dost a v UK se už dlouhá léta tahle cena snižuje minimalizací marže obchodníků. Sakra, i Steam musel zavést UK ceny, které jsou nižší než kdekoliv jinde (zpravidla). Ono by asi i bohatě stačilo snížit tu cenu na 50/60 USD (plus pořešit daně, nikoliv ale jednotnou cca 40% přirážkou jako doposud).

    To je ale jen moje přání. Trh a kravaťáci ať si dělají co chtějí.
  • Ceny jdou dolů, to je ale špatná zpráva. Zajímalo by mě, jestli by Konami mělo stejný problém s růstem cen..
    Nakonec je to jedno, s trhem nic nenadělají. Jediný negativní vliv na ČR který mě napadá, je nebezpečí, že přestane být lukrativní lokalizovat hry. No ale naučit se anglicky, to se vždycky hodí..
  • Nevím, jak to mají vydavatelé s jednotlivými prodejci ošéfovaný, podle článku to skoro vypadá, že jedou procentuelně na podíl z prodejů. Asi by teda pánové měli změnit obchodní podmínky, když podle jejich slov nemají na chleba. Nemusejí to těm obchodům "prodávat" tak lacino. Nebo tomu nerozumim, kde je sakra problém. Cenu si můžu stanovit v rámci prodejnosti na trhu jakou chci. Co s tím udělají ostatní v distribučním řetězci už není moje starost...
  • Konami verejne vyzyvaji ke kartelove dohode, nebo jak to chteji zastavit? Pokud nekdo nemuze dodavat na trh svuj produkt se ziskem, treba prave kvuli konkurencnimu boji, tak neco dela spatne a nema tam co delat. Uz ted jim preji hodne stesti v jinem oboru...
  • Jen tak dal, cenu ma urcovat poptavka a ne nenazrany *12* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit